Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник міст — до чого сниться?

Сонник Фрейда

У звичайних снах міст — часто є символом чоловічого статевого члена. Але це символ складний, і він може мати значення наближення смерті або зміни стану сновидіння. Якщо ви бачите уві сні, що йдете по мосту на самоті — ви відчуваєте страх швидкої смерті. Якщо ж ви йдете по мосту з супутниками — ви здатні вести насичене сексуальне життя і прагне до нових перемог. Якщо чоловік дивиться з моста на воду — він хотів би мати дітей.

Якщо ж з моста відкривається інший пейзаж — варто підвести деякі підсумки вашому житті і задуматися про вічне. Якщо ви на чому-небудь їдете через міст — у вашому житті скоро можливі важливі зміни. Якщо ж ви бачите, що через міст їде хто-небудь з ваших знайомих або близьких — їх може очікувати важка хвороба або швидка смерть.

Якщо чоловік бачить уві сні міст, який не досягає іншого берега — він незабаром буде відчувати серйозні проблеми з потенцією. Якщо жінка бачить уві сні міст, який не досягає іншого берега — вона ображена на свою долю і хотіла б бути чоловіком.

Якщо міст руйнується під вами — вас чекають неприємності в особистому житті, особливо в сфері сексуальних відносин. Якщо ви бачите, як обрушується міст — вас переслідують спогади про невдалі сексуальних контактах. Якщо чоловік милується мостом — він незадоволений своїм сексуальним життям і заздрить сексуальним успіхам інших чоловіків. Якщо жінка милується мостом — вона відчуває потребу в зміні свого сексуального партнера, так як існуючий партнер її не задовольняє, або в даний час вона не має чинного партнера.

Сімейний Сонник

Міст уві сні означає зміни і обіцяє підтримку у важку хвилину. Іноді такий сон підказує, що ваше становище не безнадійно, а іноді пророкує втрати, збитки, перешкоди в справі. Останнє особливо характерно для сну, в якому міст перед вами виникне там, де ви найменше очікували його побачити. Міст великий, міцний, без пошкоджень, безпечний уві сні бачити — знак удачі в складній справі, сприятливого збігу обставин, успішного подолання перешкод. Особливо добре бачити уві сні, що ви благополучно минули міст і позбулися небезпеки. Такий сон обіцяє повний успіх у ваших справах і зміни на краще.

Зверніть увагу на місцевість, в якій ви опинитеся, перейшовши міст. Якщо вона красива і подобається вам, то вас чекає велика удача і щастя. Якщо міст перекинуть над прірвою або іншим небезпечним місцем, то, минувши його уві сні, в житті ви благополучно уникнете небезпеки або нещасного випадку. Якщо міст в вашому сні пошкоджений і ви не можете скористатися ним, то вас чекають втрати і невдачі. Обійти міст уві сні — знак вдалого подолання перешкод. Розвідний або опускний міст уві сні означає, що ваші плани проваляться.

Сонник Лоффа

Приснилися мости є вельми цікавим символом. Вони відносяться до сфери міжособистісних взаємин. Спалювання і перетин і мостів — це символ можливостей і перешкод, створюваних самим життям. Чи важко було вам перетнути міст? Ця споруда була безпечним або ненадійним, старим? Куди вів приснився міст — до чогось незвіданого або ж у вельми конкретна, відоме вам місце? Відповіді на ці питання можуть свідчити про те, що зараз ви перебуваєте на життєвому роздоріжжі вашому житті, відчуваючи, що цілком природно, неоднозначні почуття.

Якщо вам приснилося будівництво моста, яке здійснювали ви самі, то для чого це було — щоб отримати якісь нові можливості або уникнути проблем? Якщо снилося руйнування моста, то в цьому випадку важливо визначити, від чого ви саме прагнете таким чином відгородитися, які у вас з цим були пов’язані відчуття. Згадайте, ви були активним учасником руйнування моста або стали жертвою цього дійства.

Сонник Міллера

Бачити уві сні довгий напівзруйнований міст, який загадковим чином вигадливо зігнувся у темряві — значить, що глибока меланхолія від втрати найдорожчого і похмурі думки будуть мучити Вас. Для молодих людей і закоханих це обіцяє розчарування в найзаповітніших сподіваннях серця, так як той, кого вони люблять, не буде відповідати їх ідеалу.

Перебратися благополучно через міст — остаточне подолання труднощів, хоча і не зовсім безпечними засобами. Будь-яка перешкода або відстрочка в цій справі означає катастрофу. Якщо Ви бачите міст, раптово виник на Вашому шляху, стережіться зради і уявних шанувальників. Достаток і благополуччя приходять з чистими водами: якщо уві сні Ви дивитеся вниз на брудну каламутну воду, то чекайте сумних результатів своїх самих значних зусиль.

Сонник Менегетті

Оскільки міст — це споруда, що зв’язує два протилежні береги, то образ моста може символізувати про потребу вирішити проблеми за допомогою переходу з однієї ситуації в іншу. Здатність вирішити ситуацію, що проблемну ситуацію може бути представлена ​​як просування по мосту і досягнення іншого берега. Якщо неодноразово спливає образ моста, який людина не може пройти і змушений з якихось причин залишатися на найближчому березі — це свідчить про невротичну нерішучості або наявності абсессівно-компульсивной симптоматики. Образ зруйнованого моста вказує на наявність психосоматичних проблем (захворювань) або на незворотні регресивні форми поведінки.

Сучасний Сонник

Якщо на п’ятницю вам снилося, що ви йшли по кволому або розваленому мосту, то скоро буде переслідувати страх, і ви почнете панікувати. Якщо в снах на четвер ви обережно перетинаєте міст, то незабаром на ваші плечі ляже тягар серйозної і відповідальної роботи.

Сон на вівторок або п’ятницю, в якому ви стрибнули з мосту, пророкує, що вам доведеться концентрувати сили і приймати кардинальні заходи. У ніч на неділю палаючий міст сниться до того, що впертість підштовхне вас до необдуманих і ризикованих кроків. Сниться, що від ваших кроків ламається міст, — значить, в реальному житті вороги роблять все, щоб нашкодити вам.

Китайський Сонник

Починка моста — гармонійний розвиток всіх ситуацій. Бачиш, як переправляються через міст — виникнення офіційної ситуації. Сидиш на мосту — отримання місця по службі. Бачиш, як зруйнувався міст — ситуація, пов’язану з офіційними структурами. Взявшись з кимось за руки, піднімаєшся на міст — вагітність дружини. Гукаєш, кличеш когось, стоячи на мосту — переможеш в тяжбі. Заново відбудований новий міст — великий збіг. Міст обривається — віщує словесну сварку, лайку. Ламаються опори моста — біда з дітьми чи онуками, потомством. В дорозі на мосту зупиняється візок — віщує нещастя.

Сонник Ванги

Приснився міст — це уособлення надії, обіцянки, обітниці. Під час вашої ходьби або їзди по мосту той несподівано і різко обрушився — сон застерігає вас від підступного зрадництва людини, якій ви надавали повну довіру. Важко перенісши це віроломство, ви все ж в кінцевому підсумку виправдаєте цю людину і вибачте його.

Будувати міст — попереду важкий період через зваленого на ваші плечі величезного вантажу зобов’язань перед іншими. Довга ходьба по мосту сниться до того, що ви не стримаєте свою обіцянку, а тому будете відчувати докори сумління і сором.

Ісламський Сонник

Міст символізує все те, що врятує людину від мук у загробному житті і стомленості в мирському житті. Деякі вчені кажуть, що міст уві сні може означати багато. Він може означати знайомство з впливовою людиною, який допомагаючи людям і вирішуючи їхні проблеми полегшує їм життя воно може також означати прибуття корабля або човна на берег. Міст ведучий на кладовищі, може означати прожите Вами життя. Йти по мосту — до ймовірної відправці в далеку дорогу. Ібн Сирін говорить: «Будує міст — до добра: сон означає, що завдяки будівельнику люди можуть досягти своєї мети».

Англійська Сонник

Зайти на міст в денний час — таке сновидіння обіцяє вам зміни. На мосту хтось перегородив дорогу — це означає, що в любові ви будете нещасні. Перетнули міст безперешкодно — добрий знак, який обіцяє процвітання і успіх у всіх починаннях.

Підійшовши уві сні до мосту, ви побачили його зламаним — такий сон попереджає, що не вийде нічого путнього з того, що ви будете активно діяти для зміни свого життя, тому бурхлива діяльність категорично не рекомендується.

Езотеричний Сонник

Побачити міст, йти по ньому — чекають проблеми, період випробувань. У ветхому, запущеному стані або обвалився — сон підказує, що в даній життєвій ситуації вам не потрібно йти напролом, а слід діяти обережніше. Будувати — доведеться набратися терпіння, тому що бажання втілиться, але нескоро.

Сонник Мандрівника

Міст — символізує зв’язок між людьми, а також перехід (від одного періоду існування до іншого, від матеріального життя до потойбічного). Міст — небезпека; зміни; смерть; розлука або близькість. Благополучно перейти — досягнення мети. Зруйнований міст — втрата можливості, обрив відносин.

Еротичний Сонник

Закоханим людям міст обіцяє розчарування в любові через невірність обранця. Міст, що раптово з’явився на вашому шляху, віщує зраду людей, про яких ви були найкращого думки. Можливо, вам змінить кохана людина.

Сонник Цветкова

Побачити міст — сон до невдачі, невдачі. Переходити через нього — до змін; вдасться уникнути небезпеки.

Сонник Хассе

Попереду у вас складне подорож, всілякі перепони і проблеми.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: