Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник морозиво — до чого сниться?

Сонник Фрейда

Є морозиво в спекотний день — такий сон означає, що відбудеться приємна зустріч з тим, з ким ви не бачилися дуже давно. Ця зустріч принесе вам масу приємних емоцій і відчуттів, ось тільки розраховувати на повернення до минулих стосунків і подій безглуздо: нічого з цієї затії путнього не вийде.

У вашому сні хтось їв розтануло морозиво — значить, ви намагаєтеся реанімувати те, що насправді вже давно померло. Ви вважаєте, що варто тільки побажати, як відразу все стане по-вашому. Насправді ж ситуація стала зовсім інший вже досить давно, тепер інша людина — це ваша радість, щастя і доля.

Є замерзле морозиво — сон говорить про те, що ви любите життя і хочете отримувати від неї лише задоволення. Однак незабаром може так статися, що ваш успіх перестане бути таким вже незмінним. Якщо уві сні ви їли в кафе морозиво, значить, вже скоро будете вести себе досить нескромно. Відбудеться це на якомусь розважальному заході, де ви опинитеся вже найближчим часом. Про це вечорі вам доведеться згадувати з великим жалем.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилося морозиво, яке вже підтануло, це говорить про те, що отримується вами задоволення раптово перерветься через те, що ви засмутитеся. Є морозиво — такий сон означає, що в початих справах вас чекає успіх. Побачити дітей, що поїдають морозиво, — це до процвітання і щастя на все життя. Впустити морозиво, якщо поруч знаходиться серцевий друг, — такий сон означає, що побачила його молода жінка відчує симпатію і потяг до іншого чоловіка, а зі своїм теперішнім обранцем надійде невиправдано жорстоко.

Сонник Цветкова

Купити морозиво — з’явиться нове захоплення, однак незабаром відносини зійдуть нанівець. Робити морозиво — означає, що ви будете задоволені закінченням якісно зробленої роботи. Якщо хтось інший їсть морозиво, то вас чекає успіх у розпочатому вами справі.

Побачити пломбір — значить, що ваша друга половина охолоне до вас. Побачити ескімо — близька людина звернеться до вас за допомогою. Побачити шоколадне морозиво — вас чекають любовні втіхи і насолоди. Морозиво в глазурі — ви дізнаєтеся відповідь на давно цікавило вас питання.

Еротичний Сонник

Якщо вам сниться, що ви їсте морозиво, це обіцяє процвітання і любов. Якщо молодій дівчині сниться, що вона впустила морозиво на одного або коханого, це означає, що вона буде жорстока до нього. Розтануло морозиво віщує самотність. Тверде морозиво, яке ви їсте — означає, що ви цінуєте життя і живете заради задоволень. Однак остерігайтеся надто легковажного ставлення до життя — воно підведе вас.

Езотеричний Сонник

Їли морозиво — значить, буде у вашому житті палка любов, гарячі почуття. Запропонували вам поїсти — сон означає, що вам загрожує небезпека, що виходить від тих, хто любить вас; ймовірно зрада. Готували морозиво самі — такий сон підказує: щоб пережити божевільну, безрозсудну, несамовиту любов, вами вже все зроблено заздалегідь, і тепер залишається лише пожинати плоди власного нестями.

Сімейний Сонник

Бачити уві сні щось заморожене, холодну або саме морозиво — знак великих переживань або нестерпного болю. Пригощати когось морозивом уві сні означає, що ви можете образити людину, яка цього не заслуговує. Розтануло морозиво уві сні вказує на те, що ваш гнів швидко пройде і якісь відносини швидко налагодяться.

Сонник Лонго

Людині, якій уві сні привиділося морозиво, забезпечений успіх у справах і будь-яких інших починаннях. Купувати холодний десерт — до знайомства з людиною, з яким захочеться назавжди пов’язати свою долю. Також даний сюжет передбачає несподіване розставання з давнім другом.

Сучасний Сонник

Є уві сні морозиво — до успішних починань. Розтануло морозиво — передвістя несподіваного засмучення, яке затьмарить ваше життя. Бачити дітей, лакомящіхся морозивом, означає процвітання і щастя, які будуть супроводжувати вас все життя.

Сонник Мандрівника

Морозиво — приємна подія з не дуже хорошими наслідками; відчуженість коханого (ої).

Сонник Хассе

До тимчасовому любовному захопленню або зубного болю.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: