Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мрець — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Мертвий уві сні нічим не зашкодить вам у житті, якщо тільки він лежить смирно і нічого не робить. Сон, в якому ви побачили, що небіжчик буянить, віщує неприємності і тривоги. Побачити його в своєму будинку — знак неприємностей або небезпеки. Якщо вам присниться, що мертвий прийшов до вас і заговорив з вами, то чекайте зміни погоди на гірше. Мертвого обіймати або цілувати уві сні віщує тривоги, перешкоди в справах. Хворому такий сон пророкує смерть.

Вважається, однак, що цілувати небіжчиків в лоб (як це прийнято при прощанні з ними), — знак прощання або розлуки з кимось із ваших близьких або знайомих, з яким ви були в подібних відносинах. Коротке бачення, в якому ви побачили незнайомих мертвих в той момент, коли подумали про щось або про когось, означає що справа або людина, про яку ви думали, — порожні затії, з яких нічого не вийде. Для закоханих такий сон означає, що ваші відносини ніколи не стануть такими, якими ви хотіли б їх бачити. Багато трупів уві сні побачити і не злякатися передвіщає початок нової справи, яке обіцяє бути вигідним.

Якщо вам присниться, що помер незнайома людина, то ви легко впораєтеся з труднощами, що випали на вашу долю, або сон пророкує вам отримання хороших звісток. Побачити уві сні, що помер (або його вбили) ваш знайомий або друг, означає неприємності, розлуку з ним або великі переживання. Такий же сон про померлого ворога (або конкурента) пророкує перемогу над ним. Сон, в якому ви побачили, що людина, на чиїх похоронах ви були присутні, з’явився до вас і попередив вас про небезпеку, то послухайте його ради і не пускайте в далеку дорогу і не робіть важливих кроків найближчим після цього сну час, так як це загрожує небезпекою вашому житті. Побачити уві сні, що людина, вже померлий, з’явився до вас і мовчить, означає, що він бажає вам добра, багатства і щастя, які сам мав при житті. Побачити покійного живим уві сні іноді пророкує запрошення на торжество. Нести покійного уві сні — знак скорботи, печалі, безвиході, а іноді і смерті.

Сон, в якому ви лежите з небіжчиком, означає, що ваші стосунки з кимось прийшли до логічного завершення, померли. Після такого сну правильно очікувати розставання з людиною, який був для вас близький і дорогий. Однак сон також говорить, що таке розставання просто необхідно для вас, інакше пізніше ви можете пошкодувати про те, що не розлучилися з цією людиною. Сон, в якому ви побачили, що лежите між двома небіжчиками, віщує вам, що скоро вам доведеться перенести важку хворобу. Веселий покійний уві сні — знак того, що скоро ми отримаємо якусь хорошу звістку від рідних або від одного.

Сумний покійний уві сні віщує погані новини про те, що наші вороги не дрімають. Якщо вам присниться, що ви бачите небіжчика, який за життя був людиною жадібним і заздрісним, то остерігайтеся підступу ворогів. Мертвого переміщати або намагатися зрушити з місця уві сні — передвісник того, що ви зайняті порожньою справою і марно витрачаєте свої сили. Іноді такий сон віщує смерть від нещасного випадку. Віддавати покійному гроші або одяг уві сні — знак великого нещастя, важкої хвороби або смерті своєї власної або близької людини.

Покійного одягати уві сні означає, що вам слід піклуватися про своє здоров’я. Приймати їжу від покійного уві сні — знак збагачення і благополуччя. Якщо вам присниться, що покійний прийшов у ваш дім і поправляв ліжко, то стережіться хвороби. Можливо, що такий сон означає, що незабаром захворіє ваш близький друг або родич. Сон, в якому ви побачили, що ви померли і вас збираються поховати за всіма правилами, означає, що ви можете втратити роботу і навіть змінити місце проживання. Іноді такий сон пророкує отримання великого спадку або багатства.

Себе побачити померлим уві сні — знак великої милості важливого людини, служба у якого підійме вас. Такий сон також пророкує, що ваше життя буде довгим і щасливої. Але при цьому у вас буде багато заздрісників, які здатні затьмарити ваше безтурботне існування. Сон, в якому ви побачили, що вас закопали живим, віщує вам нещастя, переживання і тривогу. Якщо вам присниться, що мертвий ожив, то чекайте збитків, перешкод і затримки в ваших справах Іноді такий сон також означає, що втрачене повернеться до вас. Закоханим такий сон вказує, що їх пристрасть може спалахнути з новою силою. Побачити уві сні, що померла людина знову ожив і потім помер, віщує, що помре людина з таким же ім’ям (становищем, чином).

Якщо вам присниться, що померла людина, якого ви знаєте і який живий, пророкує вам невдачі в справах, неприємності або програш спірного справи в суді. Якщо уві сні мертвий покликав вас або повів за собою, то чекайте швидкої смерті або ж смерті, подібної до тієї, якою помер і чоловік, який взяв вас за собою. Якщо ж вам присниться такий сон про ваших знайомих і родичів, то їх чекає багато нещасть в житті і важкі хвороби. Битися з покійним уві сні — передвісник сварки з його родичами. Зустріти небіжчика випадково уві сні — знак початку чогось (нової любові або справи). Все залежить від того, в яких стосунках (ділових, любовних або дружніх) ви були з покійним.

Сонник Лоффа

Коли в сновидінні з’являються покійники, як правило, це інтерпретується як звичайне присутність, вирішення якихось питань і осуд. Найчастіше сон, в якому вас відвідав небіжчик, згадується з не дуже приємними емоціями, вам трохи моторошно. Однак майте на увазі, що його поява саме по собі не має якогось великого сенсу, якщо розглядати сновидіння в цілому. Найчастіше це простий сон, де померлий сниться живим учасником подій, не будучи при цьому скільки-небудь значимим дійовою особою. Може бути, він з’являється як наслідок спогадів про подію, до якої колись мав відношення і померлий. Є ймовірність, що сон — це прояв прихованої печалі, жалю через відсутність цієї людини у вашому житті.

Сновидіння, де до небіжчикам мають безпосереднє відношення якісь конкретні події і дії, належать до категорії дозволяють снів. Явище мерця в цьому випадку — головна подія розгортається сценарію. Можливо, їм потрібно щось, чого ви не можете їм дати; може бути, їх дії знаходять у вашій душі певний емоційний відгук (позитивної або негативної забарвлення). Як би там не було, дія або неможливість його здійснити той чи інший спосіб мають відношення до вирішення відносин. Такі сновидіння можуть супроводжуватися почуттями радості або засудження — в залежності від того, чи змогли вирішитися відносини чи ні.

Існують і засуджують сни — коли ми бачимо небіжчиків або мертвими, або зомбовані. Вони породжують в нас тяжкі почуття, адже у нас відсутня можливість що-небудь зробити, щоб змінити ситуацію. Згадайте, які риси були притаманні небіжчикам за життя і відповідало їх реальну поведінку приснився. Можливо, є сенс спробувати трохи краще розібратися в особистості покійного, постаратися зрозуміти, яким він був в очах інших.

Езотеричний Сонник

Мрець незнайомий сниться до зміни погоди. Наяву живі родичі та близькі наснилися мертвими — в більшості випадків це для вас попередження бути обережніше. Самим приснився людям нічого після такого вашого сну не загрожує. Якщо, навпаки, ті, що в сні живі, то якщо це мати — до удачі; батько — до підтримки. Якщо це були родичі, близькі, друзі, сновидіння можна розцінювати як заклик поміркувати про сенс життя. Просто знайомі — по самолюбству буде завдано удар.

Якщо мрець кликав вас з собою: відгукнулися і пішли — на жаль, важкої хвороби, смерті; Не пішли — ви можете опинитися в смертельній небезпеці, якій проте можна уникнути, якщо вжити заходів і бути обережніше. Пропонували поїсти — значить, вам необхідно лікуватися, оскільки ви хворі небезпечною недугою. Поїли з мертвим — смерть дуже близька.

Все, що пропонують уві сні «живі» мерці, необхідно відхиляти, причому подібна установка задається в стані неспання, і тоді уві сні вона цілком може працювати. Якщо уві сні оживає мрець, відбудуться дивовижні, незвичайні події та пригоди.

Невелике уточнення: уві сні самі померлі бути не можуть, їх образи — це всього лише символи. Насправді отримана інформація від померлих надходить до нас за допомогою ясновидіння через інші образи. Щоб дати настанови живим, у мерців немає необхідності бути нам.

Сонник Лонго

З’явився в вашому сновидінні мрець — це передвісник поганого, яке буде пов’язане з вашою родиною. Наприклад, доросла дитина став пізно повертатися додому, що може привести до небезпеки для його здоров’я і життя. Намагайтеся запобігати біді, не забуваючи про делікатності.

Бачити, як оживає мрець, або оживляти його самому — такий сон означає, що в недалекому майбутньому знову дасть про себе знати проблема, з якою ви вже давно попрощалися. Спочатку ви відчуєте шок, не захочете нічого робити, бажаючи втекти. І все ж краще, пересиливши себе, спокійно, без паніки, постаратися в черговий раз знайти рішення.

Розмовляти уві сні з людиною, який, як ви знаєте, давно вже помер — як вважає традиція тлумачення снів, до різкої зміни погоди. Можливо і інше тлумачення: хтось із родичів чи просто знайомих людини, побаченого вами уві сні, спробує знайти вас, щоб з’ясувати якийсь важливий питання.

Ісламський Сонник

Побачити себе в сні живим серед мерців, значить, жити серед лицемірів, серця яких не сприймають слова Істини. У Корані говориться: «Адже ніколи ти не змусиш мертвих чути» (Сура-Рум, 52). Побачити себе мертвим серед мерців, значить померти від якогось нововведення або виїхати далеко і не повертатися. Чіпати уві сні мерця — стати жертвою мерзенного і підлого вчинку. Нести мертвого — до багатства. Супроводжувати уві сні мерця — до відправки в далеку дорогу і придбання там багато хорошого.

Бачити уві сні живими померлих родичів — швидке вирішення проблем. Якщо ж близькі люди сняться мертвими — до продовження їх життя. Обніматися і розмовляти з померлим — до міцного здоров’я. Вести бесіду з незнайомим мерцем — отримати прибуток і багатство від туди, нізвідки не чекали. Якщо померлий чоловік сниться багатим і щасливим, значить у нього на тому світі все добре. Холостий небіжчик — до одруження.

Сонник Менегетті

Мрець (вмираюча людина) — це образи, що виражають різні аспекти негативності, стереотипи регресивного поведінки або специфічні патології, пов’язані з вмиранням — позбавленням людини життєвих сил. Мрець може бути символом померлих бажань через заборон, табу, неможливості їх реалізувати, а отже, чином відмови від самого себе (як би умертвіння самого себе). Якщо бачиться живе людина у вигляді мерця — це є свідченням агресії і спроби прибрати цю людину зі свого шляху. Образ померлих батьків вказує на страх втратити захист. Якщо бачиться позитивний авторитетна людина, якого насправді вже немає на світі, але бачиться як живий, цей образ може бути ідентифікований з провидінням, голосом ін се, так сонником інтерпретується цей сон.

Сучасний Сонник

Мрець — закінчення якогось періоду вашого життя. Заклик до нових починань. Померти — на щастя, новій справі. Труп незнайомця — чиясь несподівана допомога. Оживає труп — відродження забутих справ, підприємств. Померлий знайомий — до розриву відносин з ним. Якщо побачений уві сні небіжчик насправді давно покинув цей тлінний світ — таке сновидіння пророкує вам зміну в справах в гіршу сторону. Бачити труну з мерцем у себе в квартирі — розбрати в сім’ї на грунті пияцтва або розпусти. Безліч мертвих людей на поле битви — до хвороби. Бачити уві сні мерця — передвістя весілля або народження дитини в сім’ї або у друзів; бачити себе мертвим — в перспективі буде велике полегшення від якихось турбот.

Сонник Мандрівника

Рухається мрець (мертве, неживе тіло) — відмираюча частина особистості самого сплячого (частіше, негативна), яка ще має деякий вплив на його свідомість. Або ж та частина відкинутої енергії, яка глибоко пригнічена, витіснена, забута (щоб визначити яка ця частина, потрібно аналізувати сон повністю).

Чоловік, дружина уві сні (померлі наяву) — вірні всі аспекти, зазначені для померлих батьків (родичів), але незавершеність відносин при цьому бувають нерідко ще більш глибше, особливо, якщо пара прожила разом дуже довго. Померли в сюжеті сну, але наяву живі, — щасливий час згоди і спокою для обох подружжя; розлучення. Ще рідше побачена смерть має буквальний Предсказательная сенс.

Сонник Міллера

Мрець сниться на жаль. Бачити уві сні покійного батька, вести з ним бесіду — означає невдачу в новій справі, програш. Покійна мати сниться як попередження про хвороби. Вам варто поводитися стримано, позбутися від старих образ і злих намірів. Сниться померлий друг або брат — незабаром ви зможете допомогти комусь в біді. Якщо небіжчик виглядає живим і щасливим — у вашому оточенні є людина, яка негативно впливає на вас і ваше життя. Мрець, вибрався з могили, означає вашу безпорадність у важкій ситуації. Див. Небіжчик, Труп.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні покійний веселий і заговорив з вами — потрібно уважно послухати, що він скаже, і прийняти рішення в залежності від слів і ситуації. Снящійся мертва дитина може передбачати проблеми з можливістю мати дітей. Коли ж сниться мертвий бездиханний чоловік — це повинно викликати радість, бо той, хто лежить буде довго жити і мати міцне здоров’я. Якщо живі люди сняться як мерці, значить в реальності у вас з ними неприязні стосунки.

Еротичний Сонник

Якщо ви побачили мертвим когось із своїх близьких, то вам доведеться зіткнутися зі зрадою вашого коханого. Якщо ви цілували мертвого в сновидінні — сонник говорить, що вам належить роман. Причому, об’єктом любові для вас буде людина відома, що має авторитет або важливість в суспільстві, а може і зовсім знаменитість.

Сонник Нострадамуса

Дотик до померлого, обійми — віщують позбавлення від сильних страхів. Якщо ви відгукнулися на поклик мерця, пішли за ним — до хвороби або глибокої депресії. Почути голос померлої людини — на жаль, печалі. Якщо мрець сниться оголеним, значить його душа спочиває з миром.

Сонник Ванги

Небіжчик передвіщає хворобу, епідемію, катастрофу. Якщо небіжчик уві сні хворий — незабаром ви зіткнетеся з несправедливістю. Мертвий друг — до важливих змін. Смерть знайомого — попередження про підступність друзів, можливе зраді, підлому вчинку з боку близьких.

Китайський Сонник

Мертва людина їсть — передвіщає хворобу. Бачиш мертвим іншої людини або самого себе — на щастя. Бачиш мертвим свого сина — буде радісна подія з додатком. Бачиш своїх померлих предків, поважних людей — велике щастя.

Англійська Сонник

Сон про мерця віщує необачний, поспішний шлюб, який стане ярмом на шиї обох подружжя і не принесе щастя жодному з них. Слабкі, хворобливі і порочні діти, народжені в такому шлюбі, довершать нещастя цієї сім’ї.

Сонник Цветкова

Небіжчики сняться до зміни погоди, дощу; побачили його поза труни — готуйтеся до того, що прийде гість. Монети в очах покійного можуть означати, що вас хтось використовує в корисливих цілях. Також см. Похорон.

Сонник Хассе

Знак здоров’я і довгих років життя. Для закоханих — швидка розлука.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: