Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник млин — до чого сниться?

Сонник Фрейда

Якщо уві сні ви працювали на млині, це означає, що ви настільки захоплені пошуком другої половини, партнера, який би відповідав вашим уявленням про ідеальну людину, що багато навколишні вже почали думати, що сам процес приносить вам більше задоволення, ніж результат. Однак було б краще визначитися в своїх бажаннях до того, як починати тісне спілкування з черговим людиною.

Каталися на крилах млини — значить, вас чекає далека поїздка, де доведеться випробувати дивовижні, незвичайні відчуття, пережити сильне, серйозне захоплення. З відстані бачити працюючий млин — ви хочете, щоб про вас піклувалися і захищали вам. Наснилося зламана млин означає: ви вважаєте, що партнер вас не розуміє, в той же час не докладаєте жодних зусиль до зміни положення. Якщо зробите перший крок самі, то побачите, що розуміння не так вже й неможливо.

Сімейний Сонник

Млин уві сні відображає мирну спокійне життя або тривогу — все залежить від виду млина. Колесо, що обертається або крила млина — застереження про спокуси, злих діяннях. Млин на річці — сімейне щастя і благополуччя. Стара, розвалена млин передрікає важкі випробування, вони застигнуть вас зненацька, якщо ви не сприймете цей сон як попередження.

Обертові млинові жорна — знак вірного кохання. Чути звуки працюючої млини — отримаєте надзвичайний прибуток. Розмовляти з мельником — нашкодите собі зайвою відвертістю. Мельник, обсипаний борошном — розчарування в близькій людині. Бути мельником — вас чекає вигідна угода. Готувати млин до роботи — скоро у вас з’являться справжні помічники. Млин, заставлена ​​мішками з борошном, — до неспокійного життя. Даремно обертаються млинові жорна — до марної трати грошей і часу.

Сонник Міллера

Якщо млин в вашому сні працювала, значить, в справах вас чекатиме успіх. Розвалена млин — це передвісниця прийдешніх життєвих випробувань. Якщо ви не дослухається цього попередження, вони застигнуть вас зненацька. Якщо приснився мірошник, це віщує поступове вирівнювання і поліпшення вашого стану. Бачити мельника, який марно намагався запустити в роботу млин, — для жінки подібний сон загрожує розчаруванням: може з’ясуватися, що вона була набагато більш високої думки про стан справ її обранця, в той час як насправді воно далеко від її уявлень.

Ісламський Сонник

Жорна млини або сама млин віщують сплячому закінчення бідності, можливі навіть надмірності у фінансовій сфері. Ще значить закінчення холостяцького життя людини. Коли ручний млин стоїть в мечеті зруйнованого міста — це до війни. Якщо млин крутиться — це нові тріумфи і щасливе закінчення справ. Якщо людина самостійно працює на млині — можливо початок власного торгового справи. Розвалена млин — подвійний знак, або швидке завершення клопоту, або закінчення фізичного життя і догляд до Аллаха.

Езотеричний Сонник

Побачити млин — зробите легковажні вчинки; вам в цілому властива ця риса. Млин працював — такий сон закликає вас бути обережніше, не потрапляти в жорна подій, щоб вони не переламали вас за компанію з усіма. Майте на увазі, що вас затягує групова карма.

Сучасний Сонник

Взагалі сон, в якому ви бачите працюючий млин, віщує удачу в справах. Стара, розвалена млин віщує життєві випробування, які застигнутий вас зненацька, якщо ви не приймете запобіжні заходи.

Сонник Хассе

Млин — Ваше майно буде збільшуватися. Побачити мельника — сон до збільшення сім’ї; бесіда з ним означає, що відвертість шкодить вам; бути самому мельником — сновидіння до вигідною життя.

Еротичний Сонник

Дівчина, якій сниться мірошник, що марно намагається запустити млин в роботу, зазнає розчарування в любові.

Сонник Цветкова

До клопотам, про вас будуть пліткувати.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: