Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник міняти — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Якщо уві сні щось міняєте, робите обмін, то в реальності вам також належить щось змінити в житті, в тому числі цим можуть бути і ваші власні судження, точка зору. Змінювалися якимись предметами — розширите коло своїх інтересів. Але якщо ви робили обмін колекційними речами, наприклад, монетами, марками і т. д., то очікувана від чогось прибуток може наяву обернути прикрими збитками.

Обмін квартирами уві сні може вказувати на зміну колективу, обстановки, в якій ви перебуваєте чималу частину свого життя (наприклад, якийсь суспільство за інтересами). Також це може передвіщати розлуку з тим, з ким ви живете в даний період життя.

Змінювали місце роботи в сновидінні — будуть великі розбіжності з колегами, але може трапиться і підвищення по службі. Значення сну можна значною мірою прогнозувати за настроєм після пробудження і по тому, міняли ви кращі умови на гірші або навпаки.

Обмінювали уві сні в магазині товар неналежної якості на інший — виявите несхожість інтересів з колегами, партнерами або близькими людьми. Бачити в своєму сні знайомого, у якого очі змінюють колір — вам потрібно придивитися до цієї людини краще, не довіряйте йому сліпо, можливо, що скоро він скористається вашим розташуванням і зрадить вас.

Сучасний Сонник

Якщо ви змінювалися уві сні чимось з ким-небудь, це віщує вам поява хороших шансів на благополучне завершення справ. Обмін житла сниться як попередження про те, що ви ризикуєте дуже багатьом і власноруч відрізаєте собі шляхи до відступу. Це може закінчитися сумно не тільки для вас особисто, а й для близьких. Наснилося, що ви ніяк не можете домовитися з кимось про обмін цінною для вас речі, — це означає майбутню перевірку, з якої ви погано впораєтеся з-за зайвої нерішучості.

Вдалий, вигідний обмін сниться до вдалого придбання або великому подарунку. Дівчина, що побачила подібне сновидіння, буде готова пожертвувати всім для того, щоб її хтось полюбив. Якщо сниться, як ви, обурюючись нечесним обміном, хочете визнати угоду недійсною і забрати свою річ, то вас чекає розчарування в одному з приятелів. Особам жіночої статі подібне сновидіння може рекомендувати не застосовуватися з безоглядної довірливістю до якогось малознайомої людини. Ініційований вами обмін сниться до жадоби пригод, яку ви зможете вгамувати, не витративши для цього багато ресурсів.

Езотеричний Сонник

Сон, в якому ви чимось з кимось змінюєтеся — означає, що незабаром коло ваших друзів розшириться за рахунок людей, які допоможуть вам в скрутну хвилину. Якщо уві сні ви міняєте квартиру — в реальному житті це віщує зраду в коханні з боку вашого обранця. Міняти місце роботи — знак майбутніх розбіжностей з партнерами по бізнесу.

Сімейний Сонник

Міняти будинок (квартиру) уві сні означає, що вас чекають неприємні звістки про зраду або зраду близьких людей. Міняти взуття уві сні означає, що вас чекають зміни. Якщо ви поміняєте взуття на кращу, то зміни будуть на краще, а якщо на гіршу, то, відповідно, і зміни будуть поганими. Міняти гроші — до бідності.

Китайський Сонник

Входиш, щоб поміняти рогожу — щастя. Міняєш двері на нові — народження благородного сина. Міняєш покривало на ліжку — буде переміщення по службі, пов’язане з переїздом. Міняють ніжки для ліжка — нещастя зі слугою, підлеглим. Чиниш або міняєш двері або ворота — віщує щастя.

Сонник Міллера

Якщо ви бачили одного чоловіка, у якого колір очей змінювався, то ймовірна підлість, наклеп з боку недругів, а ваші союзники можуть виявитися сильними супротивниками надалі. Див. Обмін.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: