Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мед — до чого сниться?

Сонник Фрейда

Якщо ви уві сні придбали на ринку мед і їли його, це говорить про те, що, відчуваючи радість своїм сексуальним життям, ви навіть не думаєте про те, щоб внести в неї якесь розмаїття і новизну. Що ж, стабільність — це, звичайно, непогано, і все ж таки постарайтеся хоч періодично вводити в ваш інтимний раціон щось нове: це нітрохи не страшно — скоріше, навпаки.

Свіжий мед є — такий сон означає, що ви дуже енергійні, ваше інтимне життя хороша, ось тільки дивіться, не «задавити» своїм напором партнера. Є засахарівшійся мед — такий сон стверджує, що свого матеріального благополуччя ви надаєте надмірне значення, не забувайте і про інші сторони життя.

Ісламський Сонник

Мед — означає добробут, отримане шляхом, дозволеним Шаріатом. Щиро вірить людям — зміцнення і радість віри, і можливість зробити добрі вчинки. Бачити цукор, льодяник і всякі ласощі — до приємних промов, або до маленьких дітей, або на велику користь. Світським людям, особливо якщо сниться, ніби, вони його їдять — швидка прибуток. Крім того, якщо мед бачить уві сні хворіє, до швидкого його одужання. Спостерігати мед, як ніби, поточний між пальцями рук або тримати його в своїх руках — мудрість, хороша поінформованість сплячого. Мед в сотах — праведні і добрі вчинки, чесним шляхом отримані гроші.

Сімейний Сонник

Мед уві сні означає багатство, придбане завдяки своїм знанням та наполегливості. Закоханим такий сон пророкує щастя в спільному житті. Мед діставати з вулика уві сні — знак того, що ви прагнете більше дізнатися і використовувати свої знання для досягнення мети. Іноді кажуть, що такий сон пророкує небезпека від вогню, тобто пожежа. Такий сон також може передвіщати прибуток від вигідного справи. Мед готувати уві сні — знак запрошення на торжество. Є мед з хлібом уві сні — знак хвороби і збитків. Горький мед уві сні — знак прикрощів і ошуканих надій.

Англійська Сонник

Їли уві сні мед — означає, попереду у вас довге життя в доброму здоров’ї, наповнена радістю і добробутом. Справа стане розвиватися в бажаному напрямку і буде приносити прибуток, забезпечивши вам повну матеріальну незалежність.

Також сон віщує, що обраниця буде чиста, трепетна, цнотлива, щиро закохана в вас. За словами Птолемея, сон про мед означає, що будинки, в суспільстві, у всіх мирських справах у вас буде складатися приємна обстановка.

Сонник Ванги

Перебирає банки з медом на ринку, пробуючи його на смак — це значить, що ви самі не можете визначитися в тому, чого б хотілося вам більше. Так недовго і щастя своє пропустити. Уві сні їсте мед — будете насолоджуватися життям. Бачити зацукровані в банку мед — ви можете пошкодувати про свою наївність і довірливість.

Сонник Міллера

Якщо вам наснився мед, це до багатства в недалекому майбутньому. Проціджений мед — провісник благополуччя і спокою, який постійно буде порушуватися неутоленного бажаннями. Є мед — такий сон означає, що ви зумієте досягти багатства і любові. Люблячі після такого сну пізнають радощі сімейного життя.

Сучасний Сонник

Взагалі мед уві сні віщує поліпшення матеріального добробуту. Проціджений мед сниться до благополучних і спокійним днях, проте якісь непогамовану бажання будуть постійно ятрити вашу душу. Є мед уві сні — до щасливого кохання. Для люблячих такий сон означає радості сімейного життя.

Французький Сонник

Мед — провісник поганих новин; ви повинні берегтися від обману, помилкових обіцянок. Є мед — навпаки, добрий знак, оскільки після нього вдало закінчиться важливу справу; ви можете відправитися в захоплюючу подорож.

Еротичний Сонник

Сон, в якому ви їсте мед, — знак того, що вас чекає не тільки багатство, а й щастя в любовних відносинах. Цілком можливо, що незабаром ви почуєте весільні дзвони.

Езотеричний Сонник

Побачити уві сні мед — у вас буде солодка, просто «медова» життя. Є його — будете хвалитися. Сон підказує, що вам не варто плодити заздрісників.

Сонник Мандрівника

Мед — щаслива подія, переживання; в сотах — успіх в комерційному заході.

Китайський Сонник

Мед разом з людиною їж — віщує щастя і вигоду.

Сонник Менегетті

Це поживний елемент позитивної спрямованості.

Сонник Хассе

До прибутку; вас будуть поважати.

Сонник Цветкова

Будете дуже щасливі.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: