Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мозоль — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Сон про мозолях віщує багатство, спадщина або більшу наживу. Сон також говорить, що ви ні перед чим не зупинитеся на шляху до бажаної мети. Якщо мозолі кровоточать, то ви наживете своє багатство важкою працею. Хворобливі мозолі уві сні служать попередженням про небезпеку. Після такого сну вам слід бути насторожі, щоб не потрапити в пастку, підлаштований вашими недругами. Хворобливі мозолі на ногах — також знак того, що вам належить багато їздити, пораючись про якомусь іншому справі. Такі ж мозолі на руках говорять про те, що вам доведеться працювати руками день і ніч, щоб звести кінці з кінцями.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні у Вас болять мозолі, такий сон говорить про те, що в реальному житті Ви перевантажувати себе надмірними заняттями сексом, які дають про себе знати Вашим власним нездужанні, а також Вашого партнера. Тому не шукайте причину поганого самопочуття в інших сторонах свого життя, краще попросіть Вашого партнера змінити на якийсь час активні дії на спокійні любовні ласки, або дозвольте собі відпочити від любові, що теж іноді корисно.

Сонник Міллера

Якщо молода жінка побачила на своїх ногах мозолі, це говорить про те, що її власні подруги стануть для неї джерелом образ і великої кількості всіляких випробувань. Бачити уві сні, що мозолі на нозі завдають вам біль — майте на увазі, що вороги не байдикують, з їхньої вини вас чекає безліч печалей і нещасть. Вдалося позбутися мозолів — значить, приймете в спадок від кого-то незнайомого великі статки.

Сучасний Сонник

Відчувати уві сні біль від мозолів означає, що наяву вас чекають багато печалі і біди від ваших ворогів. Якщо ви позбулися мозолів, наяву ви успадкуєте великі статки невідомого вам людини. Якщо молода жінка бачить уві сні мозолі у себе на ногах — їй належить перенести безліч випробувань і витерпіти образи, завдані їй подругами.

Езотеричний Сонник

Мозолі — це праці. Побачити власні мозолі — це ваші майбутні труди. Чужі мозолі — чужі праці; не лізьте не в свою справу навіть з благим наміром допомогти. Криваві мозолі сняться до того, що ви попрацюєте на благо родичів.

Сонник Менегетті

Наступити на чиюсь хвору мозоль — це особлива чутливість; якщо намозолити очі — значить набриднути. Натерти мозолі — безуспішна діяльність, втратили багато часу даремно, натруджені.

Сонник Ванги

Побачити уві сні мозолисту долоню — передвістя важкої роботи. Вас чекають непрості часи: ви будете багато працювати, щоб заробити на хліб насущний.

Сонник Цветкова

Свіжі мозольні бульбашки сняться до неприємних несподіванок, а старі мозолі — до того, що якісь застарілі проблеми знову можуть нагадати про себе.

Сонник Мандрівника

Мозолі, пухирі — повторення старих помилок, вже відбулися колись подій, вчинків, відносин. Особлива чутливість.

Еротичний Сонник

Закоханим сон про мозолях віщує поява суперників, які можуть зруйнувати їхнє щастя.

Сонник Хассе

До наживи і багатству.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: