Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мигдаль — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Мигдальні горіхи є уві сні — знак багатства, яке ви наживете своєю працею, долаючи при цьому складні перешкоди. Є мигдальне печиво уві сні — знак обману або зради. Солодкий мигдаль є — знак насолоди, приємного проведення часу. Якщо вам присниться, що вас пригостили мигдалем і він солодкий, то хтось обходить вас, домагається вашого розташування. Якщо ж мигдаль виявиться гірким на смак, то вас чекає неприємний сюрприз, пов’язаний з обманом і зрадою. Дивіться тлумачення: Горіхи.

Сонник Лоффа

Мигдаль — містичний символ чистоти, прихованої істини, непорочного зачаття, що має як язичницькі, так і біблійні коріння. Якщо ви просто бачите квітуче мигдальне дерево, то це знак закоханості і очікування приємної зустрічі зі своїм обранцем або обраницею. А якщо вам уві сні привиділося, як ви їсте горіхи цього дерева, то це знак отримання влади над ситуацією завдяки мудрості і іншим особистим якостям.

Сучасний Сонник

Жінкам мигдаль сниться до радісних подій; він пророкує високе положення і фінансову стабільність. Але така ситуація швидко закінчиться: Фортуна позбавить вас підтримки, вам доведеться пересилювати себе і боротися з проблемами один на один. Зіпсований мигдаль сниться до невдач, які ведуть до розчарування в житті.

Сонник Міллера

Цей сон — добрий знак. Він означає багатство, достаток. Однак печаль піде за ними через короткий проміжок часу. Якщо мигдалини зіпсовані, то Вас чекає повне розчарування в досягненні певних цілей, якщо тільки не виникнуть якісь нові обставини.

Англійська Сонник

Є зацукровані мигдаль — це сон до якоїсь приємної несподіванки, можливу поїздку в далекі краї. Мигдаль на смак виявився дуже приємним — значить, всі ваші справи будуть розвиватися успішно. Мигдаль гірчить — справа може лопнути і привести вас до повного розорення.

Сонник Фрейда

Сновидіння про мигдалі обіцяє безбідне життя і радісні події, але перед цим може бути не сприятливий період, але він короткостроковий. Ви успішно йдете до своєї мети, але коли ви її досягнете, вас це не порадує. Потрібно ставити перед собою більш складне завдання.

Езотеричний Сонник

Побачити мигдальне дерево в цвіту — це прекрасний знак: все бажання вашої душі втіляться в життя; зривати і їсти солодкі плоди — сон до похвал на вашу адресу; гіркі — до переляку.

Сонник Ванги

Мигдаль цвіте уві сні — вас зберігає Бог, ви будите щасливі. Мир і спокій в родині гарантується, будинок ваш буде повною чашею. Є мигдаль — давні приятелі, радісні зустрічі.

Сонник Хассе

Квітуче мигдальне дерево — прагнення твого серця сповняться. Якщо у вашому сні мигдаль був солодким — вас чекають благополуччя і успіх; гірким — сон до печалі і розчарування.

Еротичний Сонник

Сон, в якому ви бачите мигдаль, віщує багатство і любов. Зіпсований мигдаль віщує розчарування в близькій людині.

Сонник Цветкова

Чистити мигдаль — вас чекає дуже важка робота, але за неї ви отримаєте винагороду, причому щедре.

Сонник Мандрівника

Їсти солодкі плоди мигдалевого дерева — Вас будуть хвалити, гіркі плоди — переляк.

Ісламський Сонник

Сухі або зелені мигдалини — ви приховуєте свої фінанси.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: