Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник милостиня — до чого сниться?

Сонник Лонго

Подавати милостиню старому або немічному людині — таке сновидіння повідомляє, що серед своїх знайомих ви змушені жити, немов у одягненою масці, зображувати не того, яким ви є насправді. І все ж поряд з вами є людина, якій ви можете повністю довіритися. Уже в самий найближчий час ви можете опинитися в скрутному становищі, і ця людина прийде вам на виручку.

Подавали милостиню біля церкви — сон говорить про те, що ви, відчуваючи незадоволеність, не можете зрозуміти, що саме і яким чином потрібно поміняти в своєму житті. Шукати для себе дорогу вам потрібно самостійно, при цьому не забуваючи про Бога.

Побачити, що незнайомець подав милостиню комусь знайомому, — це означає, що ви захоплені ідеєю, яка вже давно втратила актуальність, але, незважаючи на це, ви чомусь не хочете або не можете від неї відмовитися. Ваше завзятість мимоволі доставляє масу занепокоєння оточуючим.

Милостиню подали вам — такий сон вважається застереженням. Ви процвітаєте, але живете занадто безтурботно, не піклуючись про майбутнє. Нічого не змінивши, ви ризикуєте вже досить скоро розлучитися з якимись задоволеннями, розвагами і звичками, оскільки матеріальне становище погіршиться.

У вашому сновидінні у перехожих просили милостиню не один, а відразу кілька людей — це говорить про те, що ви не можете полюбити людину, яка відчуває до вас сильну прихильність. Сон рекомендує прочитати змову на нелюбов: тоді і самі позбавите себе від Докучаєв нав’язливості, і полегшите душевні муки вашого шанувальника.

Сімейний Сонник

Жебракувати уві сні означає, що вас чекають нужда, голод, приниження, ганьба, безробіття. Іноді такий сон пророкує хвороба. Милостиню подавати уві сні — знак благополуччя, багатства і достатку або отримання пристойного прибутку. Холостим такий сон пророкує, що скоро у них буде можливість вступити в шлюб за розрахунком. Якщо вам присниться, що жебрак подав вам милостиню, то приготуйтеся до фінансових втрат. Хворим такий сон пророкує смерть.

Милостиню брати уві сні — знак образи чи приниження. Отримувати милостиню уві сні означає, що вас чекають великі витрати. Іноді після такого сну ви можете втратити роботу, яка є єдиним джерелом доходу для вас. Сон, в якому ви побачили, що жебрак прийшов до вас в будинок просити милостиню, означає: чекайте всяких напастей, чвар і сварок. Ще гірше побачити уві сні, що ви самі щось дали жебракові або ж він щось вкрав і виносить з вашого будинку. Такий сон пророкує вам жахливі нещастя або смерть вам або комусь із ваших домашніх. Почути в сні відмову на ваше прохання про милостиню означає, що вас чекає злидні, голод і нужда.

Сучасний Сонник

Якщо уві сні вам довелося жебракувати, то наяву дуже скоро доведеться розплатитися за скоєні раніше гріхи. Бачили себе при цьому в брудній, обірваної одязі — значить, розплата буде дуже суворою.

Жебрацтво ваших знайомих сниться до настання в їхньому житті дуже складного періоду. Ви будете прямим або непрямим винуватцем їх неприємностей. Не виключено, що помилку або проступок ви зробили вже давно, а наслідки відгукнуться пізніше.

Незнайомий жебрак сниться до непередбаченої проблеми, пов’язаної з грошима. Снилося, що ви прогнали або побили людину, яка в вашому сні побирався, — значить, ви відмовите в допомозі, коли вона виявиться для когось життєво важливою.

Сонник Міллера

Подавати милостиню уві сні — означає, що до вас звернуться за допомогою потребують, але ви не зможете їм допомогти через недобру стану своїх справ. Молодим людям він обіцяє атаки віроломних суперників. Допомагати благодійним організаціям — такий сон пророкує, що будуть оскаржені ваші права на володіння якоюсь прибутковою власністю; сновидіння до неприємностей і поганого здоров’я. Жебракувати або приймати благодійну допомогу — такий сон означає, що пройдуть роки напруженої роботи і втрат, поки ви не досягнете в справах успіху, який буде дуже стабільним. В цілому сон про милостиню віщує добрий, якщо людьми вона дається і приймається досить охоче.

Еротичний Сонник

Просити уві сні милостиню означає, що наяву ви, швидше за все, опинитеся в незручному становищі, коли вас поставлять перед складним вибором. Цілком ймовірно, вам в буквальному сенсі запропонують зайнятися коханням за гроші. Якщо вам сниться, що ви подаєте жебракові милостиню, це означає, що в реальному житті ви даремно втрачаєте час з близькою людиною і даремно даруєте йому свою любов і ласку: він все одно цього не цінує і скоро може вас кинути.

Сонник Ванги

Сонник Ванги говорить про те, що якщо ви уві сні просите милостиню, то щось вас турбує в майбутньому, але потрібно все віддати в руки Господа. Якщо ж ви подаєте милостиню, то незабаром будете винагороджені за свої добрі справи і добре ставлення до людей.

Французький Сонник

Якщо давали уві сні милостиню, це віщує ваше гідну поведінку в якомусь складному становищі. Подавали милостиню вам — сон до швидкого отримання спадщини. Жебракувати — до любовних пригод.

Сонник Хассе

Наснилося ваше милостиню жебракам — це означає, що ваші проекти будуть безуспішними; самим приймати милостині — сон говорить про те, що вас чекає велика втрата, причому вже в найближчому майбутньому.

Сонник Фрейда

Якщо вам подають милостиню — ви страждаєте комплексом неповноцінності. Якщо ви подаєте милостиню — ви не відчуваєте прихильності ні до кого зі своїх партнерів.

Китайський Сонник

Якщо ви уві сні подаєте милостиню, то це до вирішення важких проблем. Якщо вам подають милостиню, то від людей вам буде благо.

Ісламський Сонник

Подавати милостиню (садака) — до позбавлення від хвороб, захист від усіляких бід, придбання благ.

Сонник Мандрівника

Подавати — удача; просити і отримати самому — спадок, збагачення.

Сонник Цветкова

У сновидінні і просити, і отримувати милостиню — це до багатства.

Езотеричний Сонник

Давали милостиню — розбагатієте. Просили — вас чекає слава.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: