Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник могила — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Бачити могилу уві сні — знак провини. Іноді сон про неї пророкує, що вам доведеться брати участь в судовому розгляді. Але якщо вам присниться, що могилу закрили, закопали і т. п., то спірне і складна справа завершиться в вашу користь. Розриту бачити або самому розривати могилу уві сні — знак розбрату або смерті в сім’ї. Побачити когось в розритої могили уві сні — знак небезпеки для вас або ваших близьких. Свіжу могилу уві сні бачити — передвісник страждань, жорстокості, яка боляче ранить вас. Такий сон пророкує, що ваша рана довго не заживе. Порожня могила уві сні віщує самотність або розлуку з близькою людиною. Стояти в сні у своїй власній могили віщує небезпеки, пов’язані з тим, що ваші вороги мають намір розправитися з вами. Стояти в сні біля могили родича — передвісник неприємностей.

Копати могилу уві сні — вказівка ​​на те, що ви самі будете винні у своїх бідах. Могильників бачити уві сні означає, що вам загрожує небезпека. Якщо вам присниться, що ви плачете на могилі коханої людини, то можете поставити хрест на ваших відносинах, і особливо на ваших планах, пов’язаних з ним. Хоча, як правило, такий не вказує на переривання самих відносин, які доставлять вам чимало переживань і страждань. Стара, покинута могила уві сні вказує вам, що ви забули своє минуле, предків і не робите належних висновків з попередніх помилок. Такий сон також нагадує вам про те, що хтось потребує вашої допомоги, турботи або участі. Дивіться тлумачення: Мрець.

Сонник Міллера

Сни, в яких присутня могила, в більшості випадків чреваті недугами і різноманітними неприємностями. Побачити уві сні свіжу могилу — такий сон означає, що ви будете сильно страждати через чийогось нічого ганебного вчинку або вам буде загрожувати небезпека. Прогулянка серед могил обіцяє невдалий шлюб. Якщо ви заглядали в могилу, яка була порожня, хтось із близьких буде вами безповоротно втрачено.

Наснилася незаритая могила, в якій була людина, наполовину засипаний землею, — значить, цій людині щось насправді загрожує. Наснилася власна могила — хтось проти вас замишляє підступи. Копання могили сниться до того, що вороги готуються повалити вас. Якщо вам вдалося закінчити роботу уві сні, наяву ви вийдете переможцем. Якщо приснилося зникнення трупа, для якого вже приготовлена ​​могила, ви дізнаєтеся щось дуже погане.

Ви змушені були ночувати у відкритій могилі — таке сновидіння віщує, що кохана людина до вас охолоне, покинуть друзі. У ряді випадків могила — передвісниця неприємності, пов’язаних з роботою. Стара, застаріла могила — це уособлення чиєїсь небезпечної хвороби і смерті. Читання написів на надгробних каменях сниться до того, що вас чекають не надто приємні клопоти.

Сонник Лонго

Якщо в сновидінні ви для кого-то рили могилу, це добрий знак, бо він віщує закінчення пори всіляких негараздів і проблем і наступ щасливою пори буквально у всьому. Впасти в недавно вириту могилу — сон до швидкої зустрічі людьми, з якими ви бачитеся досить часто, практично нічого про них не знаючи. Найімовірніше, це будуть товариші по службі або сусіди. Ця зустріч вам всім запам’ятається надовго, оскільки вона буде сильно відрізнятися від вашого повсякденного спілкування, відкривши всім багато нового.

Якщо ви побачили, що над могилою здійснений акт вандалізму, чи самі глумилися над нею, це означає, що багато хто любить вас за притаманну вашій натурі простоту. У той же час через це властивості від вас вислизає, йде щось важливе, корисна інформація доходить до вас лише через багато часу.

Вирита, але вже поросла травою і обсипалася могила попереджає, що в недалекому майбутньому до вас звернеться людина, кого ви брали за свого недруга. Виявиться, що, всупереч уявленню, що жив в вас довгі роки, ця людина насправді не має до вас ніякої антипатії. Братська могила уособлює плітки, яким ви довіряєте, хоча вони не мають нічого спільного з реальністю.

Сонник Ванги

Наснилася власна могила — трапиться щось дивовижне, що просто потрясе вас і погіршить вашу майбутню життя. Кілька могил сняться до майбутньої ланцюга несприятливих подій. Після кожного з них ви станете все більше і більше втрачати впевненість у своїх силах. Повернути в ваше серце надію в стані тільки молитви.

Якщо наснилася могила, за якою ніхто не доглядає, це говорить про те, що ви втратите свої життєві цілі, розгубитеся і будете абсолютно спустошені. Все це піде з вашого життя, коли ви познайомитеся з людиною, з яким будуть властиві мудрість і співчутливість.

Ісламський Сонник

Могила — це в’язниця. Хто ж уві сні викопає могилу будучи неодруженим, той одружується. Якщо ж людина одружена, то проживе довге життя. Відвідавши уві сні могили, наяву відвідає в’язницю. Бачити уві сні могили відомих вчених алімів — ставитися зневажливо до Істини. Хто побачить, що на могили ллє рясний дощ, того сімейство Всевишній обдарує Своєю милістю. Бачити багато невідомих могил — до спілкування з підступними негідниками. Рити уві сні для себе могилу — побудувати наяву для себе новий будинок.

Англійська Сонник

Відкрита могила — це уособлення прийдешньої смерті близького друга або родича. Тяжкохворий чоловік після такого сну видужає нескоро. Замовлення надгробної плити для власної могили або ж прогулянка по тихому кладовища біля села сняться до зміни вашого життя на краще. Якщо надгробний камінь впав або розбився на шматки, це до біди. Вид могил і пам’ятників уві сні викликає у вас відчуття спокою — наяву попереду зустріч з ніжним і турботливим другом.

Китайський Сонник

Високий могильний пагорб — щастя і вигода. З могили сам по собі з’являється труну — на щастя. На могилі росте дерево — на щастя, але якщо воно поламано — на жаль. На могилі розкриваються квіти — на щастя. Нова могила — позбавлення від занепокоєння. Хмари випарів піднімаються над могильним пагорбом — на щастя. Відкриваються двері, що ведуть в могилу — удача в усіх справах. Світло блискавки освітлює тіло — буде щаслива подія. Темрява над могилою — на жаль.

Сонник Фрейда

Бачити уві сні порожню викопану могилу — до відсутності найближчим часом у Вашому житті будь-яких знаменних зустрічей, тому не поспішайте вступати в інтимний зв’язок з новим знайомим — Ви ризикуєте дуже скоро в ньому розчаруватися. Якщо Вам приснилася могила, в якій лежить труну з покійником, такий сон означає, що Ви будете страждати від незадоволеності і холодності Вашого сексуального партнера в ліжку.

Еротичний Сонник

Якщо молодим людям сниться, що вони гуляють по кладовищу серед могил, це віщує невдалий шлюб. Якщо вам сниться, що ви ночуєте в могилі, це означає, що ваш улюблений піде до суперниці. Також такий сон обіцяє охолодження людини, в якого ви закохані. Читати написи на могилах віщує сварку з коханою людиною.

Сонник Мандрівника

Розрита, порожня — погані вісті; чьято пізно лягати спати — смерть. Могильний пагорб — чим вище, тим більше успіх. Красива, доглянута — щастя, удача в любові. Військова, солдатська — слава. Самому знаходиться в могилі — до багатства, тим більшого, чим більше насипано зверху землі.

Сонник Цветкова

Копати уві сні могилу — трапиться втрата зі своєї вини; побачити — прийдуть новини здалеку; побачити могилу незакопані — до недобрим вістям; перебувати в могилі — до багатства, тим більшого, ніж більший шар землі був над вами уві сні.

Сучасний Сонник

Могили уві сні найчастіше провіщають неприємності і хвороби. Прогулюватися уві сні серед могил — до невдалого шлюбу. Якщо уві сні ви читаєте написи на могилах — вас чекають неприємні клопоти.

Езотеричний Сонник

Копали могилу — знаічт, схоже, ви закопуєте в землю свої таланти. Засипали її — туга пройде, і все засмучення забудуться. Лежали в могилі — буде удача в грошах, отримаєте спадщину.

Сонник Лоффа

Побачити свою могилу віщує негативні зміни в житті. Багато могил символізує багато проблем і труднощів. Покинута могила символ втрати життєвого орієнтира.

Сонник Хассе

Побачити могилу — такий сон означає, що вам пред’являть тяжке обвинувачення; можливий судовий процес; з важкого становища знайдете благополучний вихід.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: