Сонник мох, до чого сниться мох уві сні

Уві сні мох відображає життєстійкість і застій, матеріальну вигоду і душевний спокій. Настільки суперечливі трактування сонник дає одному і тому ж образу в залежності від його додаткових деталей. Так до чого ж сниться цей вид рослинності?

Загальна розшифровка

Щоб розібратися в цьому складному питанні сонник радить почати тлумачення сну із загальною розшифровки. Так мох уві сні символізує тривала бездіяльність і нерухомість. Це знамення залежності і застою.

Якщо мох приснився сновидцу-бізнесмену, то йому необхідно як мінімум оновити свої справи. Сновідеть стіл або ящик, покритий рослинністю, означає, що якусь інформацію або новини обов’язково слід донести до відома оточуючих.

Крім того м’який і приємний на дотик рослинний пушок передає сталість, а пожовклий попереджає про смерть літньої людини.

Що думає Міллер?

До чого сниться мох по сонником Міллера? Він натякає уві сні на залежне становище, якщо зростає на незвичайних предметах. Одночасно бачити нарости на родючому ґрунті — до почестей і поваги оточуючих.

Не ризикуйте!

Приснився м’якенький зелений мох? Сонник вважає, що ви дуже влюблива і чутлива людина. Цей же сюжет уві сні пророкує багату і швидке весілля.

До чого сниться, що зелений килим покриває поверхню болота? Ви влізете в вкрай ризикована справа, і це негативно позначиться на репутації і кар’єрі.

Куди краще бачити, як зелений мох росте на порохнявому пні. В реальності отримаєте приємну звістку від далеких друзів.

Дивіться на світ позитивно!

До чого сниться пухнастий килим в сосновому лісі? Сонник пророкує небувалий успіх в найближчий період.

Виявили мох в листяному лісі? Песимізм і загальне невдоволення стане причиною хвороби. Прогулянка по моховитим доріжках натякає на необхідність усамітнення і роздумів.

Уві сні ви натрапили в лісі на дивну моховитих галявину? Наяву несподівано отримаєте гідний прибуток. Сталося виявити мох, що росте на даху? Це означає, що повернеться втрачена надія.

Ви впевнені?

До чого сниться, що всі навколишні поверхні уві сні покриті мохом? Ви явно склали невірне уявлення про ситуацію або людину. Для закоханої дами бачення служить попередженням про невірність обранця.

Наснилося, що ви потрапили в будинок, чиї замшілі стіни почали руйнуватися на очах? Це вірна ознака прийдешнього розставання з близькою людиною.

Бачити цвіль в ночі нітрохи не краще. Зайве зволікання стане причиною великих неприємностей і втрат. Сонник радить вирішити нагальні проблеми вже сьогодні, а не відкладати їх на потім.

Що робили?

Приснився мох? Для гранично точного тлумачення сновідного способу сонник рекомендує згадати власні дії уві сні.

 • Шукати — знайдете спокій і домашній затишок.
 • Натрапити випадково — втома, лінь, вимушену бездіяльність.
 • Тримати в руках — великий виграш.
 • Лежати на ньому — здоров’я.
 • Плести вінок — неприємності.
 • Заплутатися — безвихідність.
 • Наснилося, що ви використовували цей рослинний матеріал, щоб закрити щілини і діри в даху або стінах? В реальності доведеться буквально затикати дірки в бюджеті. Якщо ж в ночі ви топтали або палили жива рослина, то зумієте вчасно розкрити недобрий задум, але це принесе тільки розчарування і сльози.

  Сонник мох, до чого сниться мох уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: