Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник міст, до чого сниться міст уві сні

Якщо уві сні ви побачили міст обов’язково зверніть увагу на те, в якому він був стані, що було внизу, і куди він вів. Все це стане в нагоді тоді, коли ви будете шукати пояснення,, до чого сниться подібне. Часто сонник обіцяє кар’єрне зростання і прибуток. Залежно від особливостей сюжету може передбачати і збитки.

Сучасний тлумач

Якщо уві сні місток виник в місці, де ви зовсім не чекали його побачити, то можете розраховувати на допомогу від людини, участь у вашому житті якого стане сюрпризом.

Приснився міцний, стійкий, гарний шляхопровід служить знаком успішного результату всіх запланованих справ.

Сучасний тлумач повідомляє, що якщо ви легко перейшли міст в сновидінні, то без праці подолаєте всі життєві труднощі.

Має велике значення і місцевість, яка оточує уві сні. Якщо присниться місцевість вам приємна, і ви відчуваєте себе комфортно і впевнено, то в найближчому майбутньому в житті все буде складатися неймовірно успішно.

Універсальний сонник пророкує, що нависає над прірвою або обривом міст служить символом здатності впоратися з майбутніми життєвими труднощами. Якщо сниться, що його подолання не складає особливих труднощів, значить, проблеми будуть з легкістю вирішені. Виникаючі при переході труднощі символізують безпорадність і схильність впадати в стреси.

Думка Міллера і Цвєткова

Пояснення,, до чого сниться міст, дає Міллер. Химерно зігнутий, напівзруйнований міст, який довгою дорогою ховається в темряві — ознака затяжної депресії і незадоволеності своїм життям.

Для закоханої людини таке сновидіння обіцяє розчарування в об’єкті любові, тривогу і пов’язані з цим переживання. Благополучне пересування по шляхопроводу служить підставою для надії на благополучний і безперешкодний вихід всіх запланованих справ.

Якщо уві сні міст раптово з’явився на дорозі — остерігайтеся несподіваного зрадництва.

Річка з чистою водою, через яку проходить будова, обіцяє успіх у всіх справах. Наснилося брудна вода є символом невдачі навіть в самому бажаному починанні.

Сонник Цветкова вважає, що перейти міст в нічних мареннях — до початку змін в житті. Чи вдасться уникнути можливої ​​небезпеки.

Пояснення українців і йогів

Український сонник вважає, що примарилося перехід над річкою — знак того, що ви зможете уникнути неприємностей і бід. Приснився розібраний, аварійний міст обіцяє страшне горе, смерть.

Побачене уві сні будівництво містка, навпаки, говорить про швидке щастя і слави. Якщо дівчину переносять на руках через, то вона скоро стане нареченою. Шум, бурхливий потік води обіцяє переїзд, великі зміни в житті.

Сонник йогів стверджує, що подібна будова — це перехід між двома світами: духовним і матеріальним. Відповідно до думки даного джерела при такому сновидінні можливий зсув свідомості з правої півкулі мозку в ліве або навпаки.

Сонники XXI століття і Медеї

Медея також детально пояснює,, до чого сниться такий сюжет. Вважається, що він виконує роль сполучної ланки у взаємини між людьми. Бачити його уві сні — до швидкої розлуки з близькою людиною. Йти по хиткому мосту, значить, бути невпевненим в майбутніх вчинках.

Сонник XXI століття стверджує, що сидіти на мосту означає, в реальному житті дочекаєтеся підвищення в кар’єрі.

Якщо приснилося, що ви піднімалися по ньому, взявшись за руки разом зі своєю дружиною, чекайте швидкої вагітності дружини. Звалилася спорудження сниться до сварки. Якщо ж зламалися тільки опори шляхопроводу — чекайте проблем у дітей і онуків.

Прівідевшіеся уві сні хиткий, неміцний місток служить запорукою можливої ​​втрати відносин.

Передбачення Тафлісі

Сонник Тафлісі солідарний з тлумачем ХХI Століття в тому, що будівництво моста в сновидінні стане символом удачі. Перехід по мосту стане ознакою швидкого отримання нової посади.

Якщо уві сні ви готуєте основу для зведення конструкції, то наяву приготуйте кишені для отримання великої суми грошей, можна сказати, навіть цілого стану.

Сонник Тафлісі також попереджає, що аналогічний сюжет може вказувати також на характер людини, здатного управляти широкими масами, наприклад, главу держави або великого чиновника.

Різні тлумачення

Сонник Странніков стверджує, що зламаний і потребує ремонту міст — знамення проблем і великих невдач.

Якщо уві сні хтось перегородив вам дорогу, то не слід сподіватися на легке досягнення поставленої мети. У житті знайдуться недоброзичливці, яким доведеться не до смаку ваш успіх.

Якщо приснився міст був занадто довгим, і ви втомилися по ньому йти, це може свідчити про страх перед хворобами.

Самостійно зруйновану споруду символізує наявність бажання з’ясувати відносини з будь-ким.

Якщо сниться участь в мотокросі чи іншого виду змаганнях, це свідчить про беззаперечну перемогу над проблемами в реальності. Щастя і радість принесе сон, в якому місток тільки починають будувати.

Сонник міст, до чого сниться міст уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: