Сонник метелик, до чого сниться метелик уві сні

Пояснення,, до чого сниться метелик, часто досить суперечливо. Іноді, побачене уві сні крилатий створення пророкує успіх на любовному фронті. Один сонник переконаний, що подібне — знак, що ви зможете отримати чисту перемогу над своїм конкурентом. Так що ж насправді означає подібний сюжет? Відповідь на це запитання кожному вибирає самостійно.

Будете щасливі

Бачити уві сні, як в чистому зоряному небі пурхає багато білих метеликів — до дуже гармонійною і радісною сімейного життя. Жіночий сонник вважає, що ви зможете відшукати повне взаєморозуміння в спілкування зі своїм обранцем і сміливо розраховувати на його підтримку у важких життєвих ситуаціях.

Наснилося, що білий метелик сів прямо на долоню? Доленосна зустріч відбудеться в найближчі пару місяців. Багато білих метеликів полетіли геть, злякавшись вашої присутності? У взаємовідносинах з коханим виникнуть труднощі. Універсальний сонник пророкує багато недомовок, сварок. Але, не засмучуйтеся від такого пояснення,, до чого сниться подібний сюжет. Негаразди поступляться місцем спокою і благополуччя.

Дізнаєтеся таємницю

Бачити уві сні, як перед вами кружляє чорний метелик — до отримання вкрай важливої ​​інформації. Якщо чорна метелик боляче вкусила за руку, то та інформація, яку ви несподівано дізнаєтеся, кардинально відбитися на вашому житті. Сучасний сонник попереджає, що якась чужа таємниця принесе багато клопоту і переживань.

Велес також роз’яснює,, до чого сниться метелик з темними крилами. Приснилося означає, що незабаром доведеться вступити в низку проблем. Неприємності стануть чекати на кожному кроці. Але, один важливий людина, небайдужа до вашої долі, допоможе впорається з труднощами і знову відчути себе господарем життя.

Пророцтва з сонника Міллера

Бачити, що змогли вбити уві сні метелика — поганий знак. Станете маятися і страждати за будь-якою не надто значимого приводу. Сонник Міллера рекомендує відноситься до всього, що відбувається у з часткою гумору. Пам’ятайте про те, що найголовніше в житті кожної людини — здоров’я. Решту труднощів з часом вирішуються.

Якщо приснилося, що вбити крилатий створення не вдалося, це означає, що поточні справи скоро налагодяться. Міллер обіцяє, що ніякі небажані обставини не завадять вам досягти поставленої мети. Наснилося таке — опинитеся «на коні».

Тлумачення з різних джерел

Щоб напевно визначити, що пророкує побачене уві сні, необхідно з великою увагою поставитися до всього сюжету в цілому, а не тільки до основної сюжетної лінії. Тільки так вдасться з’ясувати з максимальною точністю,, до чого сниться метелик. Нижче перераховані найпоширеніші тлумачення сну:

 • Спіймати великого літаючого метелика — до успіхів на любовному фронті.
 • Ловити руками метелика і упустити — до скоєння помилок на шляху до поставленої мети.
 • Спіймати метелика з різнокольоровими яскравими крилами — до веселощів в дружній компанії.
 • Літаючий великий метелик виглядав нездоровим — то, на що розраховуєте, не станеться.
 • Спіймати уві сні метелика і подарувати його — до налагодження міцних ділових і дружніх зв’язків.
 • Сонник метелик, до чого сниться метелик уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: