Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мотор, до чого сниться мотор уві сні

До чого сниться мотор? Сонник вказує: значення залежить від нюансів сюжету. Можливо, треба буде успішний хід справ, подорож або знайомство з цікавими особистостями. А може, після бачення уві сні слід побоюватися фінансових невдач, помилок і уникати ведення відразу двох справ.

Особливості перебігу справ, важливий вибір

Приснився працює мотор вказує, наскільки успішно будуть просуватися ваші справи. Якщо він справно працював, видавав рівномірні звуки — починання буде розвиватися без особливих складнощів. Якщо ж часто ДЛМГ, давав збої — успіхи будуть змінюватися провалами.

Бачити дизельний мотор уві сні означає: той, хто лежить потрапить в залежність від кого-то, а звільнитися від неї буде складно.

До чого сниться кілька моторів? Сонник підказує: такий сюжет віщує наяву необхідність зробити важливий вибір.

Бійтеся помилок

В моторі вийшла з ладу якась деталь, а ви не можете її ніде купити? Станете діяти помилково.

Приснився двигун моторного човна? Це символ швидкої зміни настрою. Потрапите в ситуацію, до якої опинитеся не готові.

Попереду подорож, зустріч зі своєю половинкою

Моторний човен, на якій ви пливли по морю уві сні, а вода була чистою, обіцяє незабаром цікаву подорож.

Незаміжньої жінки довелося кататися на моторному човні? Сонник пояснює: вона може наяву зустріти свою долю.

Обережніше: вашою довірливістю можуть скористатися

Дівчині наснилося кататися там разом з молодою людиною? Бачення уві сні застерігає: її довірливістю і наївністю може скористатися хлопець в непорядних цілях.

До чого сниться кататися на човнику з мотором і перевернутися? Сонник попереджає: попереду матеріальні невдачі через перспективного, але небезпечного бізнесу.

Подробиці бачення

Пригадайте деталі сновидіння. мотор:

 • Добре, рівно працював — ви вибрали вірний шлях;
 • Зламався — перешкоди починанням;
 • Не заводиться — ваше підприємство спіткає невдача на самому початку;
 • Ви змогли полагодити — досягнете процвітання завдяки завзятості.
 • Сучасний сонник: пора діяти

  До чого сниться мотор? Сновидіння закликає активно діяти. Це означає: час коливань минуло. Хочете чогось досягти — робіть певні кроки.

  Тонкощі взаємин, уникайте вести відразу дві справи

  Багато моторок уві сні уособлюють зв’язку з іншими людьми. Справні, цілі човни вказують: взаємини відмінні. Але якщо вони старі, діряві або двигуни вийшли з ладу — стосунки не складаються. Пошукайте проблему в собі — може, вам не вистачає терпіння або дратують чужі недоліки. Але пам’ятайте: ви ж теж не ідеальні.

  Наснилося бачити, як два плавзасоби не змогли розминутися на воді і зіткнулися? Сонник вказує: ви намагаєтеся зробити відразу дві справи, але результат за обома виявиться плачевним.

  Багато чого досягнете

  Довелось плисти уві сні на дуже великій швидкості? Тлумачення сну наступне: сплячий зможе сконцентруватися і проявити високу працездатність. Завдяки цьому він багато чого доб’ється.

  Бачили, як плаваєте на катері з мотором по морю? Сонник обіцяє: попереду знайомство і спілкування з цікавими співрозмовниками.

  Сонник мотор, до чого сниться мотор уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: