Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мотузка — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Мотузки уві сні означають заплутані справи, невдачі, борги. Багато мотузок уві сні віщують, що втікач буде спійманий, втрачене знайдеться і борги повернуті. Триматися або вхопитися за мотузку уві сні символізує значення «хапатися за соломинку. Якщо мотузка витримала, то вас чекає успіх і щасливий оборот в небезпечній справі. Порванная мотузка уві сні віщує горе. Бачити уві сні довгу мотузку — до довголіття. Дивіться, в якому вона стані. Якщо десь перетерлась, то вам загрожує небезпека. Підніматися по мотузці — передвісник успіху, спускатися — до невдач і розчарувань.

Прив’язати когось мотузкою означає прихильність, глибокі почуття, спільність інтересів. Використовувати мотузку в якості повідця для кого-то означає, що ви тримаєте людини при собі, використовуючи для цього всілякі хитрощі. Побачити уві сні, що перед вами виникла якась натягнута мотузка, означає, що ваші стосунки з кимось стануть натягнутими та завадити успішному здійсненню ваших проектів. Моток мотузки уві сні намотувати або розмотувати — передвісник великих клопотів і безлічі зустрічей. Заплутані мотузки уві сні означають заплутані справи; розібрати їх уві сні — дозволити всі свої проблеми і впорядкувати життя.

Якщо уві сні ви побачите себе пов’язаним мотузками, то хтось розсердить вас. У справах вас чекають перешкоди після такого сну, особливо якщо ви зв’язані по руках і ногах. Закоханим такий сон пророкує швидкий вступ шлюб, радість, щастя і народження дітей. Якщо мотузки уві сні занадто товсті, то вам не вдасться подолати виниклі перешкоди, шлюбні узи здадуться вам тюремними кайданами, а хворому такий сон пророкує, що він навряд чи оговтається від своєї хвороби. Іноді такий сон може передвіщати серйозну хворобу здоровим людям.

Багато уривків мотузок уві сні — передвісник того, що вас чекає багато перешкод і ваші справи прийдуть у повний занепад. Іноді сон попереджає вас про нещасний випадок, який може статися з вами. Закоханим сон віщує, що їх чекає розлука. Які перебувають у шлюбі сон може пророкувати розлучення. Сплітати мотузку уві сні означає, що ви зблизилися з людиною, який приємний вам. Бачити уві сні, що інші плетуть мотузки, означає застереження проти інтриг ворогів і недоброзичливців.

Сонник Ванги

Мотузка уві сні — позначення долі, визначеної сновидцу. Якщо уві сні у вас в руках порвалася мотузка, то наяву вашому житті буде загрожувати смертельна небезпека, уникнути яку вам вдасться, лише виявляючи обережність і завбачливість. Зав’язувати вузли на мотузці — такий сон попереджає, що ви зв’язуєтеся не з тими людьми, тому чекайте великих неприємностей, і кращий вихід для вас — порвати стосунки з цією групою. Дуже довга мотузка уві сні пророкує довге життя, але це не означає, що вона буде сумуючи. Не втрачайте пильності і не ризикуйте даремно, тому що таке довге життя дається людині недарма.

Розплутувати мотузку або розв’язувати численні вузли на ній — незабаром ви звільнитеся від влади над вами недостойного людини, і це стане вирішальною подією у вашому житті, після якого ви зможете розкрити свої здібності і здійснити задумане. Пов’язувати що-небудь мотузкою — ви не маєте права втручатися в долі оточуючих людей, своєю причетністю до їх проблем ви накликаєте на себе біду, навіть ваше щире бажання допомогти слід подолати, тому що це не ваша доля.

Сонник Міллера

Бути пов’язаним мотузками — Ви здастеся в любовний полон всупереч розуму. Розірвати пута — Ви зможете протистояти ворожнечі і суперництва; пов’язувати мотузки або прив’язувати коня — у Вас вистачить сил, щоб підпорядкувати людей своїй волі. Перестрибнути через мотузку — Ви злякає своїх близьких шалений витівкою. Стрибати з дітьми через мотузочку — Ваша егоїстична і владна натура заважає побачити і зрозуміти, що діти мало чим завдячуємо таким нелюдським батькам. Зачепитися ногою за мотузку — в хороших умовах Ви будете великодушним і м’яким адміністратором; для дівчини — спускати мотузку з розкритого вікна до людей — не дуже пристойні задоволення. Також см. Канат, Кінь.

Сонник Фрейда

Мотузка є символічним зображенням чоловічого начала. Висить порожня мотузка символізує вашу обачність при виборі сексуальних партнерів. Мотузка з білизною говорить про вашу схильність до афішуванню своїх подвигів. Туго натягнута мотузка символізує вашу сексуальну заклопотаність. Згорнута або складена мотузка говорить про наявність складних проблем у відносинах з вашими партнерами. Розрізана чи рвана мотузка віщує проблеми зі здоров’ям або потенцією.

Ісламський Сонник

Мотузка уві сні символізує релігію і віру, і хто побачить себе, тримається за неї, той — тримається за шнур Всевишнього Аллаха. Побачити уві сні мотузку або нашийник на своїй шиї, значить, бути дуже жадібною людиною. Проказане в Корані: «З скупості своєї вони знайдуть собі нашийники на шиї свої.» (Сура «Аль-Імран», аят 180).

Сучасний Сонник

Мотузка уві сні — доленосний знак. Дуже довга мотузка віщує довге життя, але це не означає, що вона буде сумуючи. Не втрачайте пильності і не ризикуйте даремно, тому що довге життя дається людині недарма.

Езотеричний Сонник

Мотузка висить горизонтально — до дороги. Висить вертикально, пряма — небезпека в дорозі, на транспорті. Петлею — удар, обман. Згорнута кільцем — перевірте легкі.

Сонник Хассе

Бачити як в’яжуть мотузки — нелегко буде досягти мети, підніматися або спускатися по ній — бути на заплутаному шляху, прив’язувати — обдуриш інших.

Сонник Цветкова

Мотузка сниться до дороги, звивати — до дружби, розв’язувати — перервані відносини.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: