Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мавпа — до чого сниться?

Сонник Лонго

Побачена уві сні мавпа — застерігає від підступів подленького і дрібних людців, які паскудять нишком, якщо вона сидить в клітці зоопарку. Виступаючі в цирку мавпи — говорять про те, що ви даремно довіряєте оточуючим вас підлесникам. Стрибають по деревах в тропічному лісі вашого сновидіння мавпи — знак того, що доведеться мати справу з дурними, обмеженими і недалекоглядними людьми.

Брати мавпу на руки — передвіщає хворобу когось із ваших родичів, годувати її — з вами надійдуть по свинськи. Якщо уві сні вас вкусила мавпа — наяву вас чекає успіх в любові. Мавпа, яка закриває собі очі руками — будете принижені можновладцями або багатими.

Полювати на мавп — до швидкого заміжжя. Вбити мавпу — здолаєте серйозного противника. Мертва мавпа, яку роздирають хижаки — потерпіть крах в новому починанні. Мавпа зникаюча в пащі пітона — здастеся в любовний полон без особливого опору. Маленька мавпа — застерігає не довіряти новим друзям, хто клянеться у своїй щирості, гладити мавпу — до легкого нездужання і головного болю.

Бачити уві сні шимпанзе або орангутанга, миролюбно налаштованих — виявитеся праві в серйозному суперечці; злісних і агресивних — станете жертвою віроломства. Величезна горила уві сні — закликає до обережності і обачності в спілкуванні з незнайомими людьми, особливо з новими діловими партнерами. Кидається на вас з вискаленою пащею горила — постраждаєте від заздрісників.

Сонник Лоффа

Мавпа уособлює тварина стан людини, позбавленого божественної природи. Найчастіше мавпа служить уособленням гріха, зокрема плотського. Вона також символізує хитрість, підступність, прагнення до розкоші, злобу, лінь і пияцтво. Здатність мавп імітувати людську поведінку використовується для висміювання марнославства і дурості.

Справедливості заради варто відзначити, що іноді мавпи служать і символом навчання. У західному мистецтві мавпа уособлює лицемірство, гріховність, підступність, лінь, прагнення до розкоші, злочинні наміри, хіть, жадібність. У середні століття диявол часто зображувався в образі мавпи. Зображення мавпи з яблуком у роті символізувало гріхопадіння Адама і Єви. Мавпа в ланцюгах означає перемогу над гріхом.

Часто за допомогою карикатурного образу мавпи зображують дрібні недоліки людської натури або мистецтво наслідування. Якщо уві сні ви побачили мавпу, то цей сон говорить вам про зустріч з нерозумним і порочним людиною. Мавпа найчастіше відображає уві сні ниці інстинкти конкретних людей, від яких вам не варто чекати нічого піднесеного і шляхетного.

Сучасний Сонник

Якщо вам приснилася мавпа, то наяву у вас виникли серйозні труднощі, але ви намагаєтеся приховувати їх. Не потрібно прикидатися сильними, так як важкі моменти бувають у всіх. Зараз настав такий момент, коли вам дуже потрібна підтримка одного. Зверніться до нього за допомогою, і він дасть вам добру пораду. У ніч на середу мавпа сниться до того, що вам доведеться бути обачними: вибирати друзів — не проста справа.

Побачивши мавпу в своїх снах сидить на пальмі, будьте готові не тільки до труднощів, але і до зміни місця роботи. У новому колективі освоюватися вам буде досить непросто. У разі чого питайте ради у колег. Сидяча в клітці мавпа сниться до того, що вам не слід заглядати далеко вперед, так як у долі є звичка перемішувати складений людиною пасьянс.

Якщо вам приснилася мавпа, яка кривляється і передражнює вас, то сон вказує на те, що конкуренти почали перевершувати вас по силі, і тому вам треба зробити пару різких випадів, які похитнуть їх впевненість в собі.

Сонник Ванги

Ви бачите уві сні мавпу нам належить спілкування з людиною примітивного складу розуму. Ця людина, бажаючи з вашою допомогою домогтися своєї мети, буде невміло, грубо лестити вам; ви бачили цю людину в інших обставинах і знаєте, на які ниці почуття він здатний.

Молодій жінці сниться мавпа — коханий цієї жінки буде їй невірний; коханого щоразу доведеться чимось заманювати. Вам сниться мертва мавпа — вам вдасться здолати своїх лютих ворогів, але перед тим доведеться зазнати приниження; деякі перемоги будуть коштувати вам здоров’я.

Ви бачите уві сні маленьку мавпочку, спритно лазити по деревах — сон застерігає вас: не будьте занадто довірливі, не вірте запевненням і клятв; завжди залишайте в душі хоч трохи місця для сумнівів — краще зараз посумніватися, ніж потім відчувати розчарування; древні мудреці кажуть, що життя — це боротьба всіх проти всіх. Жінці сниться, що вона годує мавпочку — людина, яку ця жінка любить, вчинить по відношенню до неї непорядно.

Сімейний Сонник

Мавпа уві сні є символом хитрого, нічого ганебного і спритного ворога, який прикидається безневинним іншому. Вони представляють в наших снах брехунів, заздрісників, ненависть ворогів і недоброзичливців. Тільки для хворих такий сон сприятливий, так як обіцяє їм одужання. Іноді сон про мавпі, навпаки, передвіщає хворобу. Тих, хто збирається одружитися, сон про мавпі застерігає про те, що поспішність може нашкодити.

Мавпу бити уві сні — знак того, що ваші вороги прорахувалися і їх плани зазнали краху. Якщо вам присниться, що мавпа вкусила вас, то вам слід подбати про своє здоров’я. Такий сон сприятливий тільки для закоханих, так як пророкує їм, що вони будуть потопати в любовній млості і впиватися промовами коханої людини, не замислюючись про те, що правда, а що — брехня. Пестити її уві сні — до хвороби. Годувати мавпу все одно що пригріти змію на грудях. Чекайте зради. Вбити її — до перемоги над ворогами. Дивіться тлумачення: Тварина.

Сонник Міллера

Приснилися мавпи — це ваші знайомі-ті лицеміри, що підуть на обман, лестощі і шкідництво в справах, і все заради просування своїх корисливих інтересів. Мертва мавпа сниться до швидкого повного краху ваших лютих ворогів. Для молодої жінки побачити мавпу — такий сон підказує, що їй варто було б наполягати на ранній одруження через те, що пізніше її коханий дасть підстави запідозрити його в невірності.

Годувати мавпу — жінці таке сновидіння повідомляє, що якийсь лицемірний людина поведе себе по відношенню до неї непорядно, безчесно. У ряді випадків мавпа — передвісниця хвороби або приниження вашого близької людини. Побачити вправно підіймається на дерево маленьку мавпу — сон з таким сюжетом закликає вас до обачності: якщо ви її не виявите, можете постраждати від підступності якоїсь людини.

Китайський Сонник

Гірська мавпа — дозвіл тяжби, конфлікту. Біла — досягнення більш високої посади. Дівчина бачить мавпу — до весілля з неприємним і грубим людиною. Мавпа стрибає на вас — до повного розорення або загибелі сім’ї.

Бачити уві сні сердиту мавпу — до ворожнечі з оточуючими, а веселу — до відновлення добрих відносин зі старим другом. Якщо мавпа щось їсть — символ вашої бідності. Спляча мавпа — до закордонній поїздці. Вбити мавпу — до перемоги над ворогами.

Ісламський Сонник

Мавпа уві сні символізує ворога, гріх і те, що викликає гнів Аллаха. Інший раз вона вказує на євреїв. Мавпа — це також бідний і нещасний чоловік, який втратив свого блага і добра. Людина, який побачив уві сні на ложе свого знайомого мавпу, зробить перелюбство з дружиною цієї людини. Бити уві сні мавпу, значить, захворіти, але потім вилікуватися. Якщо Вас покусав уві сні мавпа — чекайте сварки і суперечки з якоюсь людиною.

Сонник Фрейда

Якщо у вашому сновидінні з’явилася мавпа, ви бачили її кривляння, гримаси і стрибки, це означає, що в якомусь громадському місці ви познайомитеся з людиною, і ця зустріч завершиться сексом. У вас навіть не вистачить часу на те, щоб оцінити, чи правильно ви робите і чи потрібно це взагалі, оскільки всі це станеться досить спонтанно.

Сонник Менегетті

Образ служить вказівкою на певні емоційно-чуттєві відносини. З одного — з раціональної — точки зору вони абсолютно позитивні і мають функціональне значення. Але в той же час з точки зору істинних потреб організму ці відносини безперечно фальшиві, оскільки даний образ — це подібність людини, але не його самого.

Езотеричний Сонник

Побачити мавпу — цей сон говорить про те, що ваше природна цікавість настійно потребують, щоб його задовольнили. Сиділа в клітці — це сон-застереження: надмірна цікавість здатне призвести до біди. Сон підказує вам не поспішати дізнаватися те, чого вам знати не треба.

Сонник Хассе

Побачити мавпу — це означає, що ви живете в оточенні підлабузників. Вона стрибала і лазила по гілках — значить, ви будете спілкуватися з дурнями; вбити тварину — сон до перемоги над наполегливою недругом; мавпа вас вкусила: для молодих це — до любові, для літніх — до хвороби.

Еротичний Сонник

Якщо дана тварина присниться дівчині або молодій жінці, це означає, що вона буде підозрювати коханого в зраді і зажадає негайної одруження. Якщо дівчина або жінка уві сні годує мавпу, це означає, що вона стане жертвою лицеміра.

Сонник Цветкова

Мавпи — ворог, обман; годувати — зрада; для жінки бачити мавпу — невірність.

Сонник Мандрівника

Мавпа — зрада, хитрість, обман; людиноподібна духовна деградація.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: