Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник морква — до чого сниться?

Сонник Лонго

Свіжа морква — віщує прибуток, яка не змусить себе чекати, вкладені гроші в ризиковану справу окупляться з лишком, не варто турбуватися і про проблеми на особистому фронті, вас скоро чекає романтична пригода. Свіжа морквина, приснився молодому хлопцю, віщує прибуткове підприємство, сміливо йдіть назустріч своїй долі.

Різати уві сні морква — отримувати цінний досвід, активність в справах може здобути позитивний результат. Іноді приснився символ означає непередбачені витрати, або не планувати покупки. Для чоловіка різати моркву уві сні — шкодити супернику в реальності, нейтралізувати підступи недоброзичливця.

Побачити уві сні терту моркву до дрібних грошей. Якщо самі трете — до грошових клопотам. Для дівчини побачити в сновидінні багато тертої моркви, до плодючості, скоро вона понесе від коханого. Чоловік тре моркву — ділову пропозицію партнерів виявиться прибутковим, сміливо можна йти на ризикований крок, справа виявиться успішним і результати вас порадують.

Гнила морква — поганий знак, не варто починати ніяких ризикованих справ в цей період. Для молодої особи такий символ віщує сварку з нареченим або навіть розрив відносин, для заміжньої — зраду Вам або Вашу, викриття, все таємне стане явним, ганьба. Іноді цей знак в сонник може означати втрату, дрібні чвари, неприємні клопоти, хвороба, неприємний результат справи.

Сонник Фрейда

Морква — це один з тих овочів, який зазвичай сприймається як фалічний символ (проте, бувають і винятки). Наприклад, чоловік ретельно вибирає собі рівну і красиву морква — в цьому випадку слід говорити про зайву прискіпливість сновидіння при виборі сексуального партнера. Якщо ви викопуєте морква — ви дуже серйозно підходите до вибору партнера. Якщо ви купуєте морква — ви стурбовані своїми інтимними проблемами.

Якщо жінка вибирає велику моркву — вона підсвідомо побоюється вступати в зв’язок з чоловіками і схильна до самозадоволення. Якщо чоловік вибирає велику моркву — він пишається своїми чоловічими якостями. Якщо чоловік натирає моркву — він обмежує свій темперамент заради збереження благополуччя в родині. Якщо жінка натирає моркву — вона негативно ставиться до чоловіків.

Сонник Ванги

Грядка моркви сниться як обіцянку того, що в не такому вже далекому майбутньому ви зумієте досягти бажаної мети, зберете плоди своєї праці. Копати морква на грядці уві сні — до вдалого завершення справ, якщо вона вродила велика і визріла до стиглості. Збирати моркву в сновидінні в дощову погоду, стоячи в грязі — знак нелегкої, але заслуженої перемоги.

Якщо уві сні ви їсте морквину, то ніяке нездоров’я не затьмарить ваше найближче майбутнє. Терта морква сниться до дрібних грошей і грошовим клопотам. Якщо уві сні вам довелося чистити моркву, то попереду отримання цінного досвіду. При цьому, якщо вона була дуже брудною, то і досвід буде важким. Гнила морква з’являється в сновидінні до хвороб і сварок.

Еротичний Сонник

Незаміжньою жінці бачити, як вона їсть моркву уві сні, означає, що вона бажає возз’єднання і чуттєвої любові з кимось, але боїться собі в цьому зізнатися. Для чоловіка бачити такий сон може говорити про його самозакоханості і завищену самооцінку. Варена морква дівчині сниться як попередження про те, що її коханий дивиться в іншу сторону і більш не проявляє до неї колишнього інтересу. Побачити уві сні брудну морква — в реальному житті зіткнутися з неприємностями. Сварки через непорозуміння в родині, дрібні невдачі затьмарять ваше існування.

Сучасний Сонник

Якщо жінці приснилася морква, то в житті у неї буде все, включаючи великі гроші і міцне здоров’я. Незаміжньої дівчини морква сниться до того, що незабаром для неї може прозвучати марш Мендельсона. Заміжжя буде вдалим і плідним: в сімействі буде кілька симпатичних дітлахів, а подружжя має всі шанси в любові та злагоді зустріти навіть золотий ювілей спільного життя.

Сонник Міллера

Наснилося морква — знак майбутнього доброго здоров’я і благополуччя. Цей овоч є символом багатства, успіху і небувалою успішності. Є морква — таке сновидіння, яке відвідало молоду жінку, означає, що вона рано і вдало вийде заміж і стане матір’ю декількох веселих і сміливих дітлахів.

Сімейний Сонник

Сон про неї віщує тривоги про своє здоров’я. Збирати моркву уві сні віщує прибуток від вигідного справи. Є морква, якої вас пригостили уві сні, — знак того, що вам може бути зроблено вигідну пропозицію. Якщо ви прийміть його, то вас чекає успіх і щастя. Дивіться тлумачення: Плоди.

Сонник Лоффа

Бачити морква уві сні будь-якій людині пророкує зростання добробуту і удачу. Вам приснилося, як ви збираєте вже викопану моркву, наприклад, в мішок або кошик? Сон сигналізує про появу конкурента в любовних або ділових відносинах.

Ісламський Сонник

Бачити уві сні морква — до печалі і розчарування, а тримати її в руці — до полегшення якогось складного справи. Їсти уві сні морква — до вигоди і сприятливого результату справ.

Езотеричний Сонник

Готувати що-небудь з моркви, є її — це сон до майбутнього прибутку, можливо отримання премії. Висмикувати овочі — ваші зусилля приведуть до позитивного результату.

Сонник Мандрівника

Морква — виграш; хвороба; любовні стосунки. Для жінки — незадоволеність в близьких відносинах.

Сонник Хассе

До прибутку, удачі і успіху буквально у всіх справах.

Сонник Цветкова

Витягнете з чогось вигоду.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: