Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник море — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Якщо уві сні ви бачите себе на березі моря, розмірено несе свої хвилі до ваших ніг, то в цьому вас чекає упорядкована і безтурботне життя. Якщо вам хочеться повернути річку своєї долі в будь-яку сторону, зробити це вам не вдасться. Сон, в якому ви вирішили поплавати в спокійному морі, свідчить, що ваші стосунки з рідними або близькими можуть почати турбуватися через будь-якої дрібниці. Вчіться толерантності. Якщо вам сниться штормове море, то в реальності вам потрібно бути готовим до неприємностей, так як вони можуть з’явитися з того боку, з якою їх очікували найменше.

Якщо у вашому сновидінні ви віддали своє тіло в розпорядження бурхливих хвиль, то сон сповіщає, що з перипетій справжнього життя вам доведеться «випливати» самостійно. Якщо у вашому сні ви не тільки бачите море, а й чуєте, як хвилі розбиваються об берег, то пророцтво може збутися протягом декількох днів. Чим більше звуків ви почуєте, тим раніше збудеться сон. Це означає, що якщо під ранок вам примарився шум прибою, то неприємності дадуть про себе знати телефонним дзвінком вже в перші ранкові години або навіть тоді, коли ви переглядали «останню серію» передранкового сну.

Неспокійне море сниться до втрат, банкрутства. Якщо у вашому сні сонце сховалося за хмари, а море розмірено набігає на берег, то вас чекають травлення, пов’язані з близькими людьми. Якщо в море вам снився острів, то сон означає, що в ваших починаннях навколишні вас не підтримають і не протягнуть руку допомоги. Якщо ви самі потрапили на такий острів, то сон вказує, що ви помилилися в оцінці когось із знайомих.

Якщо снилося ваше падіння в море, то наяву потрапите в складну, двозначну ситуацію. Сон, в якому вам доводиться довго плисти морем, свідчить, що в горі допомогти вам не зможе ніхто. Якщо сниться, що море спокійно і в теплу погоду ви вирішили поплавати, то таке бачення передбачає, що наяву ваш життєвий тонус підвищиться. Якщо в море ви плаваєте на кораблі, то вам вдасться здолати всі сумніви, ви перестанете нервувати і сіпатися з приводу і без нього. Сон, в якому в море ви побачили кораблі, віщує вам метання і коливання.

Сімейний Сонник

Бачити уві сні море тихе і спокійне — знак зупинки, затримки в справах. Разом з тим неспокійне море уві сні — знак перешкод в справах і того, що ваша справа здійсниться тільки в тому випадку, якщо ви докладете до цього максимум зусиль.

Дивитися на море — до отримання звісток здалеку. Дивитися в бінокль — знак очікування важливих звісток або швидкої розгадки таємничої події. Темна морська вода віщує отримання похмурого звістки, а світла морська вода пророкує, що звістка буде радісним. Плисти по спокійній морської гладі і не зустрічати перешкод на своєму шляху уві сні означає, що ви будете багаті, здорові і щасливі. Іноді такий сон пророкує виконання бажання. Опинитися в море уві сні або впасти в нього — знак збитку, втрат, переживань. По морській гладіні йти як по суші уві сні передвіщає благополуччя і удачу в справах. Особливо для тих, хто збирається в далеку дорогу. Жінці такий сон віщує, що її буде спалювати пристрасть.

Шторм на морі бачити уві сні — до прикростей і втрат. Якщо ж ви побачите невеликий корабель, що бореться з хвилями в штормовому морі, то знайте, що ваші надії зайняти певне положення в суспільстві і на цей раз зазнають краху після довгих старань і зусиль. Морський круїз уві сні здійснювати — до отримання цікавих звісток. Зустріти піратів в море — погана прикмета, яке попереджає вас про можливе нещасний випадок в дорозі. Йти по березі моря уві сні означає, що скоро вам доведеться кудись поїхати. Дивіться тлумачення: Корабель, Шторм, Вітер.

Сонник Фрейда

Якщо вам приснилося, що здалеку видніється море, значить, в даний час секс для вас — це щось недосяжне і нереальне, у всякому разі, не те, від чого можна отримувати задоволення. Коріння такого уявлення лежать у вашому ставленні до власної зовнішності, бо нічого не дає вам можливості повністю розслабитися і насолоджуватися.

З берега або корабля споглядати спокійні морські води — таке сновидіння повідомляє про дефіцит у вашому житті спокою і стабільності; ви наполегливо прагнете до того, щоб їх відшукати. Скоро ситуація зміниться, все стабілізується, і ви нарешті отримаєте те, в чому так потребуєте.

Побачити, як хтось купається в морі, — таке сновидіння означає, що ви зумієте допомогти цій людині вирішити проблему, з якою він поодинці ніяк не міг впоратися. Побачити, як купалися в морі ви самі, — сон говорить про те, що зараз у вашому житті все складається просто чудово, а подякувати за це можна стала повноцінною сексуальне життя, яку ви раніше вважали чимось несуттєвим.

Спроби увійти в розбурхане, неспокійне море сняться до такої ночі любові, який у вас давно не було. Ви вже й забули, що можна так займатися любов’ю. Нічого не потрібно робити для цього: все станеться спонтанно і само собою. Плавання в морських глибинах видає ваше бажання дізнатися те, що піде тільки на шкоду: через цікавість у вас тільки зіпсується настрій.

Ісламський Сонник

Море уві сні вказує на сильного правителя, і хто побачить море з далека, той побачить страх, смуту і нещастя. І хто побачить, що стоїть на березі моря, той отримає щось від правителя, а іноді воно вказує на нареченого для жінки. Якщо море каламутне і не має великих хвиль, це вказує на державу і населення, якщо такі існують. А хто побачить, що випив з моря, і воно не було каламутним і було спокійним, той отримає багатство від правителя стільки, скільки випив води, або придбає хороший заробіток. Якщо ж море буде бурхливим і каламутним, то це означає, що побачив сон спіткає згубна тяжкість і небезпеку. Бачити себе потопаючим в море, — означає бути залученими до царя для звіту. Якщо він побачить що ходить по морю, то він переселиться в інше місце, а також підніметься в очах великих правителів.

Еротичний Сонник

Сон, в якому ви чуєте шум моря, але не бачите його віщує нудне життя без любові і дружби. Можливо, ви все життя будете самотні. Сон про море говорить також про вашу схильність до пошуків фізичних задоволень і нехтуванні духовними радощами. Дівчині, якій сниться, що вона ковзає по морю разом з коханим, сон обіцяє виконання її бажань і шлюб з людиною, якого вона любить. Тихе, спокійне море, побачене уві сні, — знак врівноважених відносин з другою половиною, повна ідилія в ліжку. Шторм на морі в погану погоду означає, що Вам пора подумати про тимчасову розлуку, тому що Ваша обопільна ревнощі не дає спокою обом.

Французький Сонник

Сновидіння, в яких присутня море, вважаються хорошими, оскільки їх значення — це умиротворення, добре здоров’я, добробут. Море злегка хвилювалося — переможете обставини. Ще одне можливе значення — після довгих років плутанини в справах наведете порядок. Надто спокійне або, навпаки, бурхливе море — це попередження про майбутнє випробування, яке треба стійко винести. Якщо ви уві сні впали в море, це означає, що у вас надовго збережеться гарне самопочуття; хворий після такого сну видужає.

Сонник Міллера

Почути спокійний, трохи меланхолійний шум моря — такий сон означає, що ваше існування буде тяжким і безплідним, позбавленим любові і дружнього тепла. Приснилося море — свідоцтво марності очікувань, так як, занурившись в плотські втіхи, ви будете нудитися про насолоди для духу, які задоволення для плоті ніколи не зможуть замінити. Стрімко ковзати по морській рівнині в суспільстві коханого — для дівчини такий сон означає, що всім її мріям судилося успішно втілитися в життя.

Сонник Лоффа

Море завжди було для людини — символом необмеженої свободи духу і можливостей. Незважаючи на те що стихія моря в будь-який момент може загрожувати людині бідою, люди люблять дивитися і на тихе, і на розбурхане море, людей тягне до моря невідома сила, і ті, які обрали професію моряка зазвичай не кидають її заради найпривабливіших благ на суші.

Сонник Хассе

Побачити спокійне море — сновидіння до настільки ж спокійного існування; неспокійний, бурхливий — до бурхливої, насиченою подіями і пригодами життя; плавати в ньому — забажаєте якесь ризиковане підприємство; впасти в море — до збитків; тонути в ньому — такий сон стверджує, що причина вашого нещастя — це ви самі.

Китайський Сонник

Безмежне море — велике щастя і процвітання. Чоловік бачить море — до гарних новин. Жінка бачить море — це символ важкого тягаря. Торговець бачить море — до процвітання в бізнесі. Бачити велику хвилю або бурю зі зливою — ваші труднощі встануть горою. Безмежні потоки води — передвіщає одруження.

Сонник Ванги

Спокійне море — успіх, визнання, спокійне життя. Розбурхане море — небезпека втратити репутацію або положення. Купатися в морі — задоволення, яке ви чекаєте, потрібно заслужити.

Сонник Цветкова

Йти по морському березі, пляжу — сон до дороги; споглядати на море — до вістям здалеку; синя або блакитна вода сниться до зустрічі, плисти по морю на пароплаві — до важливих змін.

Езотеричний Сонник

Море — це уособлення вашому житті; яке море, така і життя; де ви перебували уві сні в море (на березі, дні, поверхні) — там ваше місце і в житті.

Сонник Менегетті

Море — можливість нескінченного дії. Символізує організм як ціле. Якісні характеристики моря позначають организмическую ситуацію в цілому.

Сонник Мандрівника

Спокійне, красиве море — виконання бажань; задоволення, спокій.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: