Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник морг — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Бачити його уві сні або заходити туди означає розлуку з близькою людиною. Одруженим такий сон пророкує розлучення. Іноді такий сон також пророкує невдачу в якійсь справі. Бачити уві сні небіжчиків в морзі віщує неприємності і збитки в справах. Якщо у вас є якась справа в суді, то воно затягнеться надовго або ж вирішиться не на вашу користь. Побачити або шукати когось в морзі — знак розлуки з близькою людиною, з яким ви занадто довіряли і на якого багато в чому покладалися. Після такого сну не слід розраховувати на вдале закінчення важливої ​​справи. Дивіться тлумачення: Мрець.

Сонник Фрейда

Фрейд вважав, що таке сновидіння означає наявність у людини глибокої депресії. Згідно з його сонником, прівідевшіеся уві сні зал для розтину небіжчиків може бути ознакою психологічної втоми. Якщо людині регулярно сниться морг, варто звернутися до фахівця для підтвердження або спростування діагнозу «депресія». Якщо ж подібне сновидіння було тільки один раз і більше не повторювалося, турбуватися не варто. Ймовірно, чоловік просто відчуває почуття розчарування або сильну втому.

Сонник Міллера

Сон, в якому ви шукали в морзі якоїсь людини, повідомляє, що сумна звістка про смерть когось із рідні чи друзів вас просто вразить в саме серце. Наснилися трупи в морзі — значить, вас здолають печалі і неприємності. Побачити в цьому закладі себе, причому в самій незавидну роль — до довголіття. Працювати в морзі — ви займаєтеся не тим, до чого насправді у вас лежить душа.

Сучасний Сонник

Опинитися уві сні в морзі, рятуючись від злісних переслідувачів, і прикинутися трупом — це передвістя душевної депресії, викликаної несподіваною зрадою улюбленого вами людини. Розшукувати кого-то в морзі уві сні — наяву випробувати потрясіння, пов’язане зі смертю родича чи друга. Бачити уві сні трупи в морзі — до численних неприємностей і переживань.

Еротичний Сонник

Сон, в якому ви розшукуєте когось у морзі, віщує смерть або важку хворобу коханої людини. Якщо цей сон сниться одруженому людині, то, швидше за все, він віщує йому розлучення.

Езотеричний Сонник

Якщо довелося бачити ожилого в морзі небіжчика, який виявляв агресію по відношенню до вас, наступного дня не занадиться з самого ранку. Після заходу Сонця смуга невезіння закінчиться.

Сонник Лонго

Приснився морг, небіжчик, якого забирали з нього — таке сновидіння віщує близькі похорон когось із родичів.

Сонник Хассе

Швидку розлуку закоханим пророкує сновидіння, де сталося споглядати мертвецьку.

Сонник Мандрівника

Бачити будівлю моргу — нещасний випадок; бачити в ньому трупи — неприємності.

Ісламський Сонник

У всіх значеннях і інтерпретаціях морг сниться до смерті близького друга.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: