Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник монета — до чого сниться?

Ісламський Сонник

Як сняться золоті монети невідомого походження та виду більше чотирьох штук, то це не до добра. Хто побачить, що придбав їх, той від кого-небудь почує неприємну для себе мова. Якщо відомі, то це знак про те, що вирішувати свої справи і проблеми поступово, легше, ніж відразу всі разом. Якщо ж їх менше чотирьох — то це діти. Срібні монети тлумачаться по різному в залежності від положення людей. Для одних це придбання благого спадку через труднощі і дебати, а для деяких вони означають приємне спілкування.

Фальшиві ж монети означають непристойну мова і суперечка. І хто побачить, що хтось йому вручає їх, той довірить йому свою таємницю, а також навпаки. Розмінювати уві сні монети одну на іншу, значить наяву критично ставитися до своїх вчинків і серйозно задуматися про життя своєї. Деякі вважають, що взагалі бачити уві сні будь-які гроші — віщує неприємні події, тривогу і хвилювання. Отримувати гроші уві сні від кого-небудь — до сварки з родичами, знайомими або колегами по роботі.

Сімейний Сонник

Сон, в якому ви бачите старовинні монети, обіцяє вам оригінальний подарунок, причому настільки незвичайний, що його вартість не матиме ніякого значення для вас. Сонник передбачає, що це може виявитися талісман, що приносить успіх або книга, яка подарує вам дивовижні знання.

Якщо примарилась скарбничка, в якій повним-повнісінько монет різного номіналу, то є шанс серйозно розбагатіти. Розбита величезна скарбничка, з якої висипалися монети — це знак того, що буде пророблена колосальна робота, але віддача від неї буде незначною. Розсип монет, котрі неможливо порахувати віщує важку, але добре оплачувану роботу. А всі зароблені гроші підуть на розваги і непотрібні покупки.

Сучасний Сонник

Золоті монети сняться як натяк на те, що в даний час ви могли б вигідно вкласти свої кошти. Дуже велика монета, яка не лізе в гаманець, з’являється уві сні в знак того, що ваше бажання неможливо здійснити одним наявністю грошових коштів, потрібно щось більше. Знайти монету дрібної вартості — до невиправданих клопоту.

Якщо влучні монетки знайшла жінка — сон також може передвіщати сльози. Знайти золоті монети, вважати їх — до хорошим перспективам в фінансових справах. Монета з двома орлами сниться до складного вибору, який буде стосуватися матеріальної сторони життя. Чути в сні дзвін монет — до майбутньої слави, популярності.

Сонник Фрейда

Монети символізують сексуальне життя людини і все його таємні бажання. Всякого, хто кидає пригорщами металеві гроші, просто переповнює енергія і він готовий вступати в інтимні стосунки з будь-яким, хто йому сподобається. Отримувати від кого-то монети уві сні — ознака того, що в реальності сновидцу не вистачає ні любові, ні сексу. Знайдені монети віщують сексуальні відносини, повні радісних відчуттів, а втрачені — символізують імпотенцію і фригідність.

Сонник Міллера

Золота монета — процвітання, задоволення, нові подорожі. Срібна — невдача, чвари, сімейні чвари. Для дівчини — якщо Ваш коханий дає Вам срібну монету, то невдовзі він незаслужено образить Вас; мідна — до важкої фізичної праці; нікелева — Вам належить виконати роботу досить низької якості. Бачили уві сні срібні монети, вони яскраві, чисті і явно належать Вам — сприятливий знак.

Сонник Ванги

Знайти монету — людина серед вашого оточення злиться на Вас. Не беріть в руки, то що знайдете. Отримати гроші — Вас вважають добрим, щедрим, чуйною людиною. Вважати монети — подумайте, людські відносини важливіші за гроші. Давати комусь гроші — щоб завершити розпочату справу, необхідні фінансові вкладення.

Сонник Мандрівника

Монети золоті — омана, шкода, пристрасті; горі; бідність. Монети дрібні — незначні справи; дрібна удача, робота; незначні відносини. Для жінки — залицяння, не варті уваги. Монети старовинні — придбати мудрість, цінний досвід; пізнати таємницю.

Китайський Сонник

Срібні монети уві сні — провісники поліпшення фінансової ситуації, або ж вас чекає підвищення по кар’єрних сходах. Віддавати монети — незабаром ваш друг або знайомий потребуватиме вашої допомоги. Великі монети уві сні — великі проблеми.

Сонник Хассе

Побачити уві сні монети — це означає, що вам доведеться чинити опір недоброзичливцям; карбувати — зробите марні зусилля; мати золоті або срібні монети — до біди; мідні — на превеликий щастя.

Англійська Сонник

Якщо наснилася металева монета (крім зроблених із золота, срібла і міді), це говорить про те, що під час вашої подорожі по воді трапиться аварія корабля.

Сонник Цветкова

Мідні — нещастя. Срібні — прибуток, але невдача в іншій сфері. Золоті — печаль. Роздавати — несподівані придбання, багатство.

Езотеричний Сонник

Побачити монети — це до веселощів. Втрачати — до незначних доходів. Знаходити — витратити на розваги.

Еротичний Сонник

Дрібні монети віщують приємні сімейні клопоти. Багато з золотих монет означає щастя в любові.

Сонник Лоффа

Знайти старовинні монети уві сні — означає, що вам доведеться скористатися своїми накопиченнями.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: