Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник монах — до чого сниться?

Сонник Нострадамуса

Образ ченця уособлює собою праведність, помірність, аскетизм, стриманість, безпристрасність, фанатичність. Приснився монах в білих шатах — північні землі виявляться об’єднаними внаслідок обрання загального церковного лідера, а можливо, їх осяє світлом релігії, надісланій самим Богом. П’яний чернець — це сон, який обіцяє загальну радість і багатство.

Якщо уві сні монах дзвонив у дзвін, це означає, що станеться якесь тривожне подія, несподівані зміни у владі, нещастя, що мають відношення до влади, до проступку проти моральності. Якщо приснилися монахи, зі зброєю в руках вирушають на війну, таке сновидіння пророкує настання часів, коли люди відступлять від моралі, значно підвищиться рівень злочинності, яка буде залишатися безкарною. Людство буде поголовно озброюватися.

Німий монах — сон, що пророкує, що буде здійснений акт вандалізму по відношенню до будь-то релігії або релігійної споруди. Розправа над ченцями сниться як передвістя удару, наслідком якого стане втрата будь-якого інтересу до подій і людям навколо, зміна принципів, страх перед майбутнім. Якщо приснився постриг у ченці, це означає, що світська і релігійна влада зіткнеться, і результатом цієї сутички стане тимчасове посилення позицій церкви.

Космічний корабель з екіпажем з одних ченців — це прикмета того, що людство стане моральним, наслідком чого стане зміна інституту релігії. Приснився монах, повністю одягнений в золоті одягу, — це сновидіння, що передвіщає настання епохи загальної благодаті і багатства, якій судилося наступити, коли земляни повністю перестануть воювати.

Сімейний Сонник

Бачити його уві сні або говорити з ним — знак розчарувань, тривоги і втрат. Такий сон пророкує невдачі в справах і розлад у родині. Побачивши його уві сні у своєму ліжку, чекайте нещастя або збитків. Самому бути монахом уві сні — знак потреби, принижень і ганьби. Чернечі грубі одягу носити уві сні означає, що хтось підпише заповіт на вашу користь. Дивіться тлумачення: Одяг.

Знімати з себе чернече вбрання уві сні — передвісник хороших змін, що обіцяє радість і оновлення душі. Стати ченцем уві сні — знак того, що вам не подобається ваш спосіб життя і ви хотіли б змінити його. Іноді такий сон вказує на те, що ви сторонитеся людей, які бажають вам добра. Якщо вам присниться, що монах з докором дивиться на вас, то вам слід переглянути свої погляди на життя, щоб оточуючі перестали пліткувати про вас.

Багато ченців побачити уві сні означає, що скоро ваше життя насупиться через смерть близької людини. Іноді такий сон віщує вдівство, розлуку з близькою людиною або невдачі в бізнесі. Мертвий чернець уві сні або його похорон — знак зради близької людини, яке боляче ранить вас.

Сонник Лоффа

Монах — символ праведності, стриманості і безпристрасності, поміркованості та аскетизму, фанатичності. Чернець у снах може виступати вісником долі. Часто уві сні ви отримуєте щось в дар від цього персонажа або він щось повідомляє вам. Подарунок або інформація, отримані від ченця, мають для вас доленосне значення і не можуть тлумачитися як передвістя на найближчий період. Подібні «подарунки» є алегоричній програмою життя на рік, а то й більше тривалий час.

Сонник Менегетті

Споглядати ченця — бути покинутим рідними і близькими. Якщо незнайома людина бачиться в образі монаха — цей образ може бути проінтерпретувати так само, як якщо людина бачить сам себе в цьому образі. Якщо в образі ченця виступає добре знайома людина — це відображення бажань людини отримати домінуючу допомогу і рішення його власних проблем від іншого.

Китайський Сонник

Буддійський монах чи монахиня вивчає сутри — віщує тугу. Буддійський наставник вчить людей — на щастя. Якщо хтось одягає його одяг — до втрати грошей і честі. Жінка уві сні розмовляє з ним — її чоловік стане багатим. Якщо молода дівчина бачить, як він підходить до неї, — до швидкого заміжжя з ідеалом своєї мрії.

Сонник Міллера

Наснилося, що ви чернець, — значить, ризикуєте захворіти або втратити близьку людину. Уважно дивитися уві сні на ченця — це до неприємних поїздкам ділового характеру, а також до розладу в сімействі. Для молодої жінки цей сон — попередження, що в хід проти неї будуть пущені плітки і обман.

Еротичний Сонник

Чернець уві сні — для чоловіка це передвістя сварки з коханою жінкою і подальшої розлуки з нею. Жінці такий сон, навпаки, обіцяє зустріч з чоловіком, який виявиться пристрасним і ніжним коханцем. Однак слід побоюватися пліток, які можуть посварити її з коханою людиною.

Сонник Мандрівника

Монах — вісник; в чорному — на жаль чи до успіху через страждання; сексуальна помірність; проблема (для чоловіка); духовні знання.

Сонник Хассе

Такий сон означає, що скромна обстановка, в якій ви будете проводити життя, не завадить вашому щастю.

Сучасний Сонник

Чернець сниться до того, що в реальному житті сновидец почне тужити про нездійсненне і може впасти в депресію.

Езотеричний Сонник

До несподіванки, якомусь дивовижному події, через якого у вас зміняться життєві цінності.

Ісламський Сонник

Монах — це той, хто надмірно занурився в нововведення.

Сонник Цветкова

Монах — це вісник чого-небудь.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: