Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник монастир — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Монастир для кого-то — це притулок, де можна відпочити від мирської суєти, а для інших це ув’язнення і ізоляція від світу. Але досить і тих, хто вважає відхід в монастир своїм покликанням. Так чи інакше, монастирський уклад накладає на людину певні заборони і обмеження, витримати які часом буває нелегко навіть глибоко віруючим людям. Якщо вам сниться, що ви йдете в монастир, то це знак того, що ви не в силах більше боротися зі своїми проблемами і готові здатися. Якщо ж ви просто бачите монастир, то такий сон може бути передвістям хвороби. Зруйнований монастир уві сні обіцяє проблеми і нещастя наяву. А будувати монастир означає займатися в житті богоугодною справою.

Сонник Міллера

Якщо приснився молодій дівчині монастир, це означає, що оточуючі будуть сумніватися в тому, що вона доброчесна і чесна. У більшості випадків сновидіння пророкує, що ваше становище не буде вас задовольняти, вас будуть дратувати оточуючі. Уві сні шукали притулку в монастирі — значить, турботи і тривоги покинуть ваше майбутнє, головне — не зустріти при вході священика: подібна зустріч віщує, що ви загрузнете в різних турботах і душевних муках. Побачили зруйнований монастир — значить, приречені на провал всі ваші задуми. Потрапили в монастир — можете захворіти.

Сучасний Сонник

Монастир — знак відмови від реального світу, вмістилище ідеалів, духовне самоспоглядання. Перебувати в монастирі — спокій, захист. Добровільно заточити себе в монастир — ви відмовилися від любові людини, розчарувавшись в його моральних якостях. Опинитися всередині монастиря — спокійна і забезпечена старість. Жіночий монастир — ви любите людину, яка не підозрює про ваші почуття.

Сонник Ванги

Якщо ви бачите уві сні монастир, то значить, що наяву ви боїтеся самотності і забуття. Але страх цей даремний, ваші друзі від вас не відвернуться. Якщо сниться, що ви йдете в монастир, то в реальному житті ви не відчуваєте інтересу, ви хочете нових емоцій, нових переживань. Зміни в житті настануть, і ви відчуєте, що ваше життя переповнюється подіями і враженнями.

Сімейний Сонник

Сон про нього говорить про незадоволення, переживання, невлаштованості вашому житті або про хвороби. Бачити його уві сні або входити в нього — знак потреби, бідності, злиднів, голоду, страждань через таємного кохання, заспокоєння або забуття. Руїни монастиря побачити уві сні означає, що ваші плани приречені на провал, а ваші надії знайти спокій або забуття не увінчаються успіхом.

Еротичний Сонник

Якщо дівчині сниться, що вона знаходиться в монастирі, це означає, що оточуючі будуть сумніватися в її чесності й шляхетності. Такий сон означає також, що ви не задоволені нинішнім станом справ. Можливо, ви будете відчувати роздратування по відношенню до свого коханого.

Сонник Фрейда

Коли сниться монастир, то це вказує на те, що в реальності Ви незадоволені спілкуванням з оточуючими Вас людьми, тому Ви прагнете до нових знайомств. А ось коли дівчині сниться монастир, то це вказує на те, що в реальності вона насправді веде порядну життя.

Китайський Сонник

У монастирських приміщеннях класичні книги — хворий повинен видужати. Входиш в монастирський двір — народиться благородний син. Переїздиш в жіночий монастир — передвіщає хворобу.

Сонник Хассе

Побачити монастир — сон до спокою і тиші; жіночий — в вас буде жити таємна любов; вступити в монастир — в старості знайдете радість і спокій.

Сонник Цветкова

Якщо уві сні ви бачите монастир, або заходьте туди, то наяву ви станете щасливою і успішною людиною. Також см. Чернець.

Англійська Сонник

Якщо приснився монастир, це обіцяє вам спокій, безтурботність і умиротворення.

Езотеричний Сонник

Перебувати в монастирі — сон до відпочинку і заспокоєння душі.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: