Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник морг, до чого сниться морг уві сні

Сонник вважає морг одним з найбільш невтішних символів, які тільки можна побачити уві сні. Практично все,, до чого сниться ця установа, віщує неприємності і погані вісті. Виняток становлять медики, криміналісти і представники інших професій, яким наяву доводиться відвідувати це місце за службовим обов’язком. Для них значення сновидіння нейтрально, це лише віддзеркалення реальних подій.

Пророцтва Міллера

Сонник Міллера роз’яснює,, до чого сниться перебування в морзі. Якщо приснилося, як ви ходите між столів з небіжчиками в надії когось відшукати, але всі спроби марні, сумну звістку про когось із близьких призведе вас в стан шоку.

Сонник Міллера вважає недобрим знаком, що якщо приснився морг, в якому одночасно перебуває безліч мерців. Саме стільки неприємних пригод чекає сновидіння в реальному житті.

Недобре, якщо наснилося ходіння по холодному приміщенню в пошуках знайомих серед мерців. Тлумачення попереджає, що незабаром може прийти звістка про чиюсь смерть, яке сильно засмутить вас.

Коли трапляється бачити морг з небіжчиками уві сні, наближається період печалі, коли найменша перешкода вибиває з колії. Ви будете приймати занадто близько до серця кожну дрібницю.

В сонник є тлумачення,, до чого сниться перебувати в морзі і бачити трупи. Сновидіння попереджає, що ймовірність нещастя зараз особливо висока.

У життєвих ситуаціях і вирішенні нагальних питань також не передбачається особливого везіння. Не виключені фінансові труднощі, програші в судових справах, всілякі відмови.

Живі серед мертвих

Якщо довелося бачити ожилого в морзі небіжчика, який виявляв агресію по відношенню до вас, наступного дня не занадиться з самого ранку. Після заходу Сонця смуга невезіння закінчиться.

Пояснення,, до чого сниться бачити себе в якості померлого можна знайти в сонник В. Мельникова. Снотолкователь віщує розлучення або розрив відносин.

Якщо довелося бачити себе в морзі, але при цьому ви лише вдаєте трупом, побачений у сні сюжет обіцяє подружню зраду. Іноді бачити себе в морзі з небіжчиками уві сні доводиться тим, хто в дійсності пережив зраду і ніяк не може пробачити колись близької людини.

Офіційні процедури

Якщо приснилося, що ви присутні на таких офіційних процедурах, як впізнання або розтин, езотерична трактування повідомляє, що хтось із раніше померлих подає вам знак. Такі передбачення часто служать застереженнями. Наяву слід дотримуватися граничної обережності.

Подібні бачення не часто відвідують уві сні, але якщо вже вам приснилося розтин, будьте морально готові до удару долі.

Участь в упізнанні передрікає смерть далекого знайомого. Це виявиться не та людина, яку ви впізнали уві сні.

Якщо уві сні фігурує всього лише будівля моргу, повз якого ви проходите, не заходячи всередину, сонник обіцяє, що можливі біди також обійдуть вас стороною. Найбільша неприємність, яка загрожує статися — деякі події змусять неабияк похвилюватися. Проте, страхи виявляться необґрунтованими.

Сонник Адаскіна по-своєму інтерпретує,, до чого сниться візит в морг. Відповідно до думки тлумача, це сприятливий знак, що передвіщає удачу.

Сонник морг, до чого сниться морг уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: