Сонник мавпа на руках, до чого сниться мавпа на руках уві сні

До чого сниться смішна мавпа на руках? Уві сні цей прикольний образ може символізувати як нечесного одного, так і погані риси (звички) самого сновидіння. У будь-якому з варіантів сонник зауважує, що ви контролюєте або хоча б намагаєтеся все тримати під контролем.

Чи не скандальте!

Наснилося, що ви походжали по вулиці з мавпою? Поруч з вами таїться хитрий і підступний ворог, прикидаючись співчутливим іншому.

Бачити цей сюжет, на думку сонника, означає, що ви ризикуєте вплутатися в серйозний конфлікт з недоброї особистістю.

Якщо уві сні мавпа була одягнена в людський одяг, то ви намагаєтеся переробити якусь людину, але, на жаль, результат навряд чи буде досягнутий.

Відпочинок або дія?

До чого сниться маленька мавпа на руках дівчині? Сонник радить якнайшвидше вийти заміж за свого обранця, поки він не передумав.

Наснилося, що сидить на руках маленька мавпа уві сні кривляється і дражнить вас? Конкуренти і суперники повністю впевнені в своїй перемозі. Прийшов час зробити нестандартні кроки і стримати їх радість.

Якщо ж маленька пустунка привиділася в недільну ніч, то тлумачення сну дещо інше. Знайдіть можливість, щоб розслабитися і трохи відпочити.

Подумайте!

До чого ще сниться мавпочка, що сидить на руках? Сонник наполягає: відмовтеся від довготривалих планів, доля готова піднести вам незвичайний сюрприз.

Іноді кумедна мавпочка уві сні пророкує несерйозний недуга одного з домочадців або родичів.

Наснилася смішна мавпочка? Добре подумайте: можливо, ви наслідує комусь і відмовляєтеся від власної думки і навіть індивідуальності?

Сигнал від Міллера

Сонник Міллера наполягає: мавпа на руках уві сні сигналізує, що брехливі партнери спробують втілити свої інтереси в обхід вас. Недосвідченої дівчині бачити, що вона годує смаколиками мавпу — погано. Її обдурить підступний шанувальник.

Зверніться по допомогу!

Не варто забувати, що мавпа на руках неймовірно знаковий символ. До чого він сниться? Уві сні це відображення самих поганих схильностей, думок і бажань, які в будь-яку мить можуть вислизнути від контролю.

Приснився смішний звір? Сонник вважає, що ви лише робите впевнений вигляд, а на самій-то справі не здатні впорається навіть з легкими проблемами. Але не опускайте руки і не корите себе за слабкість. Просто зараз, вам потрібен надійний помічник або хоча б придатний рада.

Розшифровка деяких дій

Сонник переконаний: пролити світло за розшифровку образу допоможуть його деталі. Згадайте, що робила мавпа на руках, і для чого ви її власне взяли?

 • Щоб годувати — вас обдурять.
 • Грати — вдалий шлюб за розрахунком, духовна деградація.
 • Гладити — головний біль, нездужання.
 • Вкусила — молодого сновидіння чекає любов.
 • Похилого — хвороба.
 • Наснилося, що мавпа закриває лапами свої очі? Вам доведеться пережити приниження.

  Не поспішайте!

  До чого сниться мертва мавпа на руках? Сонник впевнений, що ваші вороги переможені або тимчасово позбавлені сил для шкідництва.

  Сталося бачити мертву мавпу? Це означає, що ви зумієте приборкати самі ниці почуття і бажання.

  Однак якщо вам особисто довелося вбити мавпу уві сні, то наяву зробите жорстокий вчинок і будете дуже довго про це шкодувати.

  Сонник мавпа на руках, до чого сниться мавпа на руках уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: