Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник місяць, до чого сниться місяць уві сні

Багато народів і сонники вважають це нічне світило містичним символом, керуючим природними процесами і мають великий вплив на наше життя. Саме тому поява уві сні місяця тлумачиться як якесь попередження про майбутні життєвих змінах. Хороші вони чи погані — підкажуть особисті відчуття. А, до чого сниться — роз’яснить тлумач.

Кілька місяців

Якщо побачили два місяці, то це є натяком на те, що у вас дві мети, між якими ви не можете вибрати. Причому щоб досягти однієї доводиться жертвувати другий.

Сонник Езопа попереджає, що два місяці на небі може говорити про втрати любові через жадібність і розважливості. Особливо це стосується молодих дівчат. Тлумач радить проявляти в стосунках більше такту і поваги.

Приснився сюжет, в якому було відразу три нічних світила? Сучасні сонник пояснює побачене як передвістя невизначеності в любовних відносинах. Такі сни часто бачать люди, втомлені від своїх чоловіків.

Ще один варіант,, до чого сниться багато місяців — сум’яття і плутанина в справах. Дивитися на них — до несподіваного радісної події, процвітання і щастя.

Повний місяць і місяць

Приснилося повний місяць символізує хороші зміни і досягнення поставлених цілей. Якщо ж в сновидінні з’явився молодий місяць, то Універсальний сонник попереджає про те, що виконання бажань на час відкладається.

Якщо сниться таємнича і занадто великий місяць, це може означати домашні проблеми або ускладнення на любовному фронті. А ось зароджується світило швидше попереджає про новий шанувальника або успіху в справах.

Побачені молодий місяць з місяцем є символом зароджується почуття. Сонник Гришиной також пророкує отримання прибутку.

Якщо сниться тьмяний місяць, подібне говорить про байдужість. Якщо уві сні від нього відходить холодне світло, то ви домагаєтеся розташування байдужого людини.

Якщо уві сні на небосхилі з’явилася величезна місяць, то чекайте проблем через якийсь любовний зв’язок. Універсальний сонник переконаний, що вона може спричинити з’ясування відносин і сварки вдома. Через складності станете менше приділяти увагу роботі.

Наснилося зростаючий місяць означає придбання чогось хорошого, особливо це стосується любові. Іноді сон означає щасливий і практично ідеальний шлюб. А ось спадну можна вважати закликом до обережності.

Приснилося відображення нічного світила в воді вважається ознакою пізнання власної душі.

Сонце з місяцем

Примарилося уві сні одночасно сонце і місяць тлумачиться як знак процвітання і багатства.

Якщо вони висвітлюють тіло, то скоро ви отримаєте хорошу посаду.

Сонник Мандрівника переконаний, що тьмяніючі світила — до вагітності. З повагою поклонитися їм уві сні — до великого щастя.

Якщо в сновидінні вона падає, знайте, зовсім скоро ви вийдете заміж або одружитеся. Іноді це явище виступає символом несподіваною і дуже значного прибутку.

Затемнення

Приснилося затемнення має багато значень. З одного боку вас можуть підстерігати серйозні і дуже заразні захворювання, з іншого — це символ фальшивих цінностей. Часто це успіх в справах, іноді дрібні засмучення. Щоб зрозуміти,, до чого сниться такий сюжет обов’язково слід згадати всі деталі.

Різні тлумачення

Сонник Міллера вважає, що місяць може передбачити долю і зробити довгоочікуваний подарунок. Якщо молодій дівчині сниться, що вона звертається до світила за допомогою, то зовсім скоро їй варто чекати пропозицію руки і серця від гідного людини.

Побачити уві сні червону поверхню даного небесного тіла — знак вкрай несприятливий і є застереженням. Іноді такий сюжет означає втрату грошей.

Політ на місяць в нічних мареннях Сучасний сонник трактує як прагнення до всього непізнаного. Бажання знайти істину і знайти сенс життя асоціюється саме з цим небесним тілом. Часто такий сон обіцяє милий подарунок від вашого обранця.

Сонник місяць, до чого сниться місяць уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: