Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник м’яч, до чого сниться м’яч уві сні

«Мій веселий, дзвінкий м’яч, ти куди помчав навскач…» — декламували ми в дитинстві у весь голос вірш Маршака, граючи з м’ячем. М’ячик — одна з перших іграшок малюка, м’яч — найпоширеніший спортивний інвентар. Більшість дитячих і спортивних ігор пов’язано з цим предметом. Бігаючи за м’ячем, ми тренуємо м’язи, дихання, витривалість, а це — запорука здоров’я. А що обіцяє нам м’яч, побачений у сні? До чого сниться, наприклад, гра в футбол? Про це, як і про багато іншого, знає сонник! Будь-яка людина, якій цікава трактування своїх снів, обов’язково загляне в сонник, ледь прокинеться! Давайте так само зробимо і ми!

Спортивний інвентар

Сниться, що ви тренуєтеся з футбольним м’ячем — сон обіцяє вам міцне здоров’я і успіх в справах, на думку сонника Міллера.

Наснилося, що вам належить грати спущеним футбольним або баскетбольним м’ячем — планам і мріям найближчим часом збутися не судилося, попереджає сонник.

Побачили уві сні, як спортсмен кидає баскетбольний м’яч в кільце і не може потрапити — до розчарування у відносинах. Можливо, кохана людина або близький друг не підтримають вас у ваших починаннях, і ви будете почувати себе зрадженим.

Сниться, що гра в волейбол перервалася через те, що волейбольний м’яч полетів далеко на трибуни — вас чекає тривала перерва в роботі. Можливо, відпустка.

Побачити уві сні, як швидко і точно тенісист б’є ракеткою по тенісному м’ячику — в реальному житті в найближчі дні вам вдасться вирішити будь-які проблеми на шляху до досягнення цілей.

Грати уві сні в волейбол баскетбольним м’ячем — до інтриг і заздрощів недругів. Будьте пильні, щоб не потрапити в мережі інтриганів.

Сниться, що ви наносите удар по воротах суперника футбольним м’ячем і промахується — до втрати грошей, потрапляєте в ворота — до прибутку, так трактує дане сновидіння Спортивний сонник. Приблизно те ж означає сновидіння, коли воротар — ви: зловити м’яч — до грошей, пропустити — до витрат.

Бачити уві сні, як гравець в більярд одним точним ударом кия заганяє в лунки всі кулі — наяву вам належить познайомитися з якимось настільки захоплюючим заняттям, що вам захочеться спробувати свої сили в ньому. Сонник рекомендує утриматися тільки від екстремальних захоплень в найближчі дні, а все інше, навпаки, вітається.

Дитяча іграшка

Наснилося, що ви бігаєте з надувним дитячим м’ячиком — до несподіваної і приємною зустрічі зі старим другом дитинства або однокласником, пророкує вам сонник.

Бачити уві сні як кілька малюків, пустуючи в воді, кидають один одному м’ячик — до веселощів і безтурботності.

Гра в «вибивного», побачена уві сні, означає, що вам не вистачає сил, щоб впорається з проблемами поодинці. Чи не «рвіть жили», попросіть про допомогу, радить сонник.

Накачувати здутий дитячий кульку — в реальному житті ви хочете розповісти своєму другові щось важливе, але таємне, однак не можете зважитися на це.

Грати уві сні в дитячий хокей на траві — означає незвичайне рішення проблеми, що заважає вам жити і працювати наяву. Можливо, рішення вам підкаже ваш друг.

Наснилося, що у вас під ногами багато дитячих іграшок, в тому числі і м’ячів, що заважають вам йти — на шляху до досягнення цілей вас чекає багато перешкод.

Те, що зовсім і не м’яч

Наснилося, що діти кидають один одному глобус — до несподіваної дальній поїздці ділового характеру. Можливо, вам доведеться закордонне відрядження або ділову вечерю в іншому місті.

Сниться, що ви кидаєте одному кавун або круглу диню, а він його ловить і кидає вам назад — до веселого пікніка або походу в ліс на шашлики — таке тлумачення у даного сновидіння згідно з багатьма сонникам.

Наснилося, що ви біжите, виставивши вперед руки, щоб зловити падаючий вниз великий клубок білих вовняних ниток для в’язання — наяву ви опинитеся в ситуації, вихід з якої буде утруднений масою проблем. Якщо ви спіймали клубок — неприємності «розплутати» самі собою, упустили — доведеться шукати вихід самому.

Сниться сон, в якому ви штовхає камінь круглої форми — до складної копіткої роботи, віщує сонник.

Наснилося, що ви жонгліруете апельсинами або яблуками — до незвичайної і цікавою зустрічі або знайомству з дуже цікавою людиною.

Сонник м'яч, до чого сниться м'яч уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: