Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник молоток — до чого сниться?

Сонник Фрейда

Молоток, як і більшість інструментів — є чоловічим символом, а робота з молотком символізує статевий акт. Якщо ви спокійно забиваєте молотком цвяхи — у вас добре налагоджена статеве життя без відхилень і розладів. Якщо ви при цьому вдарили себе по пальцях — будьте обережні в своїх зв’язках, щоб не підхопити чогось зайвого.

Якщо цвяхи забиваються погано — у вас можливі розлади або захворювання статевих органів. Якщо ви дивитеся, як інший працює молотком — ви трохи комплексуете через розміри свого члена і порівнюєте його з іншими. Якщо молоток розвалюється або у нього ламається ручка — це говорить про невдалі спроби сексуальних контактів або навіть про імпотенцію.

Англійська Сонник

Звук молотка сниться діловим людям до того, що буде рости прибуток, торгівля буде просуватися успішно. Для дівчини сон означає, що її чоловік буде приємною людиною, якого завжди будуть відрізняти працьовитість, скромність, стриманість в звичках. Він докладе багато зусиль, щоб зробити її щасливою. Є велика ймовірність, що йому вдасться досягти високого становища, яким він скористається для блага свого сімейства. Службовцю, найманому робітникові сновидіння віщує, що він буде багато працювати і отримувати хорошу зарплату, буде здоровий і щасливий у своїй улюбленій і люблячої сім’ї.

Сімейний Сонник

Будь-сон про нього віщує важку роботу, неприємності, скандали, сварки, невдачі в справах, віщує настирливих родичів. Але прибивати щось молотком означає прибуток від вигідного справи. Іноді такий сон пророкує тривалі прихильності або партнерство. Ковальський молот віщує, що ви досягнете успіху завдяки своїй працьовитості і завзятості. Спортивний молот — з вами обійдуться несправедливо. Дивіться тлумачення: Стук, Звук.

Сонник Міллера

Якщо на приснився аукціоні ви звернули особливу увагу на молоток ведучого, значить, найближчим часом на вас наваляться клопоти — на щастя, приємні. Самому взяти цей молоток — таке сновидіння закликає: не будьте надто нав’язливими, вибудовуючи відносини з близькими. Побачити звичайний молоток — сон говорить про те, що для благополучного пристрою своєї долі вам належить справитися з якимись складними перешкодами.

Сонник Лоффа

Молоток може приснитися вам тоді, коли ваші родичі докучають вам настановами, які ви не хочете, та й не можете використовувати на практиці, так як, якщо ви до них прислухаєтеся, отримає вигоду хто завгодно, тільки не ви. А ось купувати молоток уві сні пророкує вам успіх в результаті своєї праці. Втратити ж молоток може означати помиритися з кимсь після тривалої суперечки.

Сучасний Сонник

Молоток сниться до подолання перешкод, необхідного для міцного влаштування долі. Молоток в руках ведучого аукціону віщує приємні хвилювання. Якщо цей молоток виявився у вас в руках — постарайтеся не бути надмірно нав’язливим по відношенню до близьких.

Сонник Цветкова

Якщо вам сниться молоток — значить вас чекає успішне підвищення по службі і запаморочливий успіх. Якщо ж ви орудуєте молотком — у вас є близькі люди, відносини з якими сильно вас напружують, тому потрібно переглянути своє оточення.

Езотеричний Сонник

Будьте обережні, оскільки в вашому оточенні завівся донощик. Забивати щось молотком — таке сновидіння закликає вас бути обачнішими у своїх діях і зв’язках з оточуючими.

Ісламський Сонник

Якщо у своєму сні ви бачите молоток — значить ви є сильним і цілеспрямованою людиною, якій доб’ється всього, чого задумав.

Китайський Сонник

Віщує ситуацію, пов’язану з нанесенням шкоди, шкоди. Чи збираєтеся нанести удар молотком — буде підтримка з боку.

Сонник Мандрівника

Спритний чоловік; винахідливість; впертість, рішучість. Забити цвях — остаточний підсумок, вчинок, тверде рішення.

Еротичний Сонник

Якщо вам сниться, що у вас в руках молоток, це означає, що ви надто нав’язливі в стосунках з коханою людиною.

Французький Сонник

Приснився молоток — це поганий знак, а тому ви повинні бути особливо обережні.

Сонник Хассе

Знак майбутніх праць. У справах ви будете дуже успішною людиною.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: