Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник молоко — до чого сниться?

Сонник Лонго

Наснилося, як ви в магазині купували собі молоко, — значить, вас на роботі підвищать; відчувши в собі надзвичайну силу і бадьорість, ви опинитеся в стані успішно вирішувати раніше нездоланні проблеми, що не вислизне від уваги начальства і сприятливо позначиться на кар’єрі. Однак варто бути готовим і до нової відповідальності, яку неможливо на кого-небудь перекласти, тому, не відчуваючи в собі такого бажання, краще відразу відмовитися від пропозиції.

Купівля парного молока в селі сниться до того, що скоро ви затоскуете за минулим, відчуєте бажання повернутися туди, де пройшли ваше дитинство і юність. І вам добре було б з’їздити туди насправді, якщо, зрозуміло, буде така можливість, і тоді ваше фізичне і психічне самопочуття помітно покращиться.

Кип’ятити молоко — такий сон означає, що ваша педантичність часто заважає спілкуванню з близькими, вони вже неабияк втомилися від ваших нескінченних причіпок. Якщо ви дасте і собі, і вашим рідним більше свободи, то легкість і теплота спілкування здивує вас самого. Якщо кипляче молоко від вас втекло, це видає ваш страх, що загрожує перерости в манію, припуститися помилки, нанести комусь образу. Ви весь час вибачаєтеся за свої слова і вчинки, немов намагаючись передбачити можливу бурю, яку ніхто не збирається влаштовувати. Ви тільки виграєте, якщо будете сміливіше, спілкуючись з іншими.

Бачити, як хтось з величезним бажанням пив холодну молоко, — такий сон розповідає, що у вас є звичка весь час порівнювати себе з іншими, причому про себе ви часто робите дуже невтішні висновки. Намагаючись таким способом піднятися в очах оточуючих, ви робите це абсолютно марно, адже ви гарні і самі по собі, без порівняння з будь-ким. Бракує впевненості в собі? Спробуйте три рази прочитати пізно вночі змову на любов (бажано після 24.00). Уже через кілька днів почне проявлятися його ефект. Пити молоко з великою охотою самому — це до відчуття задоволення. Його джерелом стане випадкова зустріч з людиною, з яким ви не бачилися протягом досить великої кількості часу.

Сімейний Сонник

Взагалі, молоко уві сні означає достаток, прибуток, отримання грошей. Чим більше молока ви побачите уві сні, тим більші блага обіцяє вам цей сон. Пити козяче молоко уві сні — знак щасливого і заможного майбутнього. Пити парне молоко уві сні віщує радість і благополуччя. Гаряче молоко уві сні означає суперечки, розбрат через спадщину або власності. Пити багато молока уві сні — до великих витрат. Сон попереджає вас про необхідність бути бережливим і не кидати гроші на вітер.

Пити молоко уві сні і бачити, що воно не зменшується, — вірний знак того, що ви можете собі дозволити жити, не рахуючи копійки. Іноді такий сон пророкує нескінченне щастя. Проливати молоко уві сні — знак того, що ви по дурості самі віддасте свої гроші, повіривши брехливим обіцянкам. Ви ніколи не отримаєте цих грошей назад. Наливати молоко з верхом — передвісник достатку і благополуччя. Смоктати молоко з грудей уві сні — знак хвороби або аморального вчинку, якщо тільки серед ваших близьких немає вагітних жінок або ви самі не вагітні. Бідному такий сон пророкує багатства.

Чоловікові бачити уві сні молоко, що сочиться з його грудей, сон пророкує, що скоро якесь нещастя трапиться з його дружиною і він сам буде змушений піклуватися про дітей. Однак частіше такий сон означає, що той, хто лежить завжди зможе забезпечити себе хлібом і маслом. Купатися в молоці або бачити молочну ріку уві сні — знак виконання найсміливіших бажань. Купувати молоко уві сні — знак обману або марних надій.

Кип’ятити його уві сні означає, що ви зробите непрощенну помилку. Якщо молоко в вашому сні втече з каструлі, то ваші вороги дадуть вам фору через вашу повільності. Кисле молоко уві сні — знак сварки або засмучення. Торгуватися з продавцем молока уві сні — сварки і суперечки через гроші або спадщини. Годувати уві сні кого-небудь молоком вказує на вашу прихильність до людини, якого ви балуєте. Якщо вам присниться, що вам дають або підливають молоко, то чекайте отримання легких грошей.

Ісламський Сонник

Молоко — це вроджене з дитинства якість кожної людини бути мусульманином ( «Аль-Фітрат»), а також Сунна і знання. Молоко тварин, м’ясо яких дозволено вживати в їжу, означає прожиток, що добувається дозволеним шляхом, або добру справу і похвальний шлях, а кисле молоко — навпаки; молоко же звірів, м’ясо яких не їдять, — до турбот і хвороби. Коров’яче, буйволове і верблюже молоко означають благо. Уві сні благо козлиного молока менше блага коров’ячого молока. Якщо, побачити себе тих, хто п’є кобиляче молоко, той придбає хорошу славу. Якщо побачити себе тих, хто п’є молоко собаки-самки, то це вказує на страх і велику небезпеку, що виходить від ворога.

Якщо побачити себе уві сні питущим молоко лисиці, то це означає радість і благо, а молоко свині означає божевілля. Якщо хто-небудь побачить, що п’є молоко з грудей будь-якої жінки, це тлумачиться як біда і печаль. Інші кажуть, що такий сон — до збагачення. А якщо заміжня жінка побачить, що у неї п’ють молоко, то на неї посипаючи багато добра і блага. Пити уві сні власне молоко — до зради і зради. Для жінки марно намагається годувати відомих їй людей грудьми, в якій скінчилося молоко, і для цих людей закриються двері наділення благами. Пити кисле молоко — до подорожі, яке принесе вигоду. Деякі вважають, що такий сон не до добра.

Бачити або пити молоко домашніх тварин — до отримання чесних грошей від впливової людини. Правитель або якийсь представник влади проявить прихильність до того, хто побачить уві сні, що п’є молоко кобили. Побачити себе тих, хто п’є молоко змії — до вчинення благодіяння. Бачити верблюже молоко — до земляних робіт, а пити його — до одруження на побожною дівчиною. Пити молоко левиці — до перемоги над ворогами. Також бачити або пити молоко будь-яких диких звірів — обіцяє зміцнення сили і могутності в справах релігії.

Сонник Міллера

Пити молоко — дуже добру ознаку для жінок, а також для селян, оскільки сон обіцяє їм рясний урожай, достаток, і для мандрівників: тих чекає вдала поїздка. Велика кількість молока сниться до майбутнього багатства і здоров’ю. Роздавали молоко — це означає, що, прагнучи до власної вигоди, будете проявляти доброзичливість. Пролили його або побачили брудне молоко — це до легким втрат і страждань від нещасть короткочасного характеру.

Пити кисле молоко — такий сон означає, що доведеться похвилюватися через друзів, які будуть страждати. Побачити людей, які марно намагалися напитися молока, — сон-попередження: бійтеся втратити щось дуже важливе або позбутися дружби високопоставленої персони. Пили молоко в гарячому вигляді — доведеться брати участь в боротьбі, результатом якої стануть багатство і виконання бажань. Наснилося, як ви купалися в молоці, — будете отримувати задоволення, у вас буде коло друзів, з якими ви будете дуже близькі по духу.

Якщо жінці наснилося, що у неї було грудне молоко, це хороший сон, оскільки він віщує міцне здоров’я, відчуття радості життя, любов і повагу близьких. Якщо ж грудне молоко снилося представнику сильної половини людства, це означає, що у його супутниці життя може народитися дитина.

Сонник Лоффа

Молоко можна вважати символом життя, молодості, цілющих сил. Подібний символізм відображений в казках. З іншого боку, молоко матері — це їжа і джерело життя для більшості теплокровних істот на Землі, в тому числі і для людини. Бачити уві сні багато молока вказує на достаток і удачу в житті, яка досягається без особливих зусиль, але є заслугою за минулі діяння. Пити молоко може говорити про вашу нездатність бути самостійним в рішеннях і вчинках. Поїти ж молоком інших передбачає доброту і щедрість сновидіння в житті. Подібний сон також може говорити про вашу схильність до благодійності.

Еротичний Сонник

Для жінки сон, у якому вона бачить молоко, є відмінним ознакою. Це віщує багатий шлюб, міцну сім’ю і хороших дітей. Пролите молоко сниться до невеликих сварок між закоханими або подружжям, а кисле — до занепокоєння за долю коханої людини.

Якщо вам сниться, що люди намагаються напитися молока, але не можуть цього зробити, це означає, що ви втратите дружбу і любов близької людини. Сон, в якому ви бачите, що купаєтеся в молоці, віщує знайомство з близьким по духу людиною, з яким, можливо, ви зв’яжете свою долю.

Французький Сонник

Сни, в яких фігурує молоко, в переважній більшості випадків є сприятливими, передвіщає достаток. Пити молоко — таке сновидіння означає, що ви будете здорові, впевнені в собі, життя вам уготована спокійна і щаслива. Пролити молоко — не дуже хороший знак. Поливали землю молоком — сон до щасливого, але швидкоплинної зустрічі, про яку ви будете згадувати все життя.

Сонник Ванги

Молоко символізує передчуття, внутрішні переживання і відчуття. Розпивання уві сні молока обіцяє тривожні переживання. Варто довіряти своєму внутрішньому голосу, щоб рухатися в правильному напрямку. Якщо приснилося розлите молоко, погані передчуття незабаром виправдаються, і цього не можна буде запобігти. Кип’ятіння молока свідчить про безпідставні переживання і тривоги.

Сонник Фрейда

Молоко пов’язано із зачаттям і народженням дітей, а також символізує оргазм. Посудина з молоком символізує вагітність. Струмінь молока символізує сім’явиверження. Наливання молока символізує прагнення до сексуального контакту з коханою людиною, з яким (або від якого) ви хочете мати дітей. Якщо ви п’єте молоко, то у вас можливі захворювання статевих органів.

Китайський Сонник

Побачити уві сні молоко — до хвороби. Якщо ви уві сні продаєте молоко — ви стоїте на порозі до щасливого життя. Розливати молоко по ємностей і зважувати їх — вас чекає процвітання в бізнесі. Молоко, вилите на підлогу, — до підвищення по службі. Побачити годує жінку — символ щасливого і спокійного життя. Якщо ви самі доїте корову — до поваги та пошани.

Сонник Менегетті

Молоко: їжа, найбільш підходяща для людини (природно позитивна). Їжа, яку ми приймаємо в величезній кількості в дитинстві, воно: символ сили, влади, плодючості. Символ всіх тих якостей, які можуть бути пов’язані з чином будь-якої їжі. А також символ жіночого начала.

Сонник Хассе

Побачити коров’яче молоко — це означає, що ваше здоров’я буде нестабільним; купувати — на радість; пити — будете ощадливі; носити — добудете багато грошей; википіло — у вас будуть вороги; роздавати людям — до затишку в домі; було у вас в грудях — до багатства.

Сучасний Сонник

Пити молоко уві сні — дуже сприятливий знак для жінки. Кисле молоко означає стурбованість через страждань ваших друзів. Пити уві сні гаряче молоко — до боротьби, в фіналі якої ви досягнете багатства і здійснення мрій.

Англійська Сонник

Пити молоко — будете радіти, продавати — сон до нерезультативної торгівлі і любовному розчаруванню. Селянинові приснилося, як доїли корову, — прекрасний сон, що передвіщає багатий урожай і достаток в його господарстві.

Езотеричний Сонник

Побачити молоко — до небезпечного знайомству. Пити — будете здорові. Лити — в сім’ї, будинку будуть лад і благополуччя.

Сонник Мандрівника

Молоко — благополуччя в усьому. Молоко з вершками — до добра і достатку.

Сонник Цветкова

Бачити молоко уві сні — добрий знак, грудне особливо.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: