Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник молитися — до чого сниться?

Езотеричний Сонник

Якщо вам довелося молитися уві сні, стоячи перед іконою, радійте! Такий сон, яка б молитва в ньому не звучала, віщує щастя для вас. Хреститися в баченні — прекрасний і рідкісний знак. Він говорить про те, що ви під захистом вищих сил, вам нема чого боятися, і якщо ви будете і далі слідувати по вірному шляху, здійснювати добрі вчинки і нікому не бажати зла, то у вашій долі буде багато щастя, і ніякі вороги або труднощі не затьмарять вам життя.

Сонник Ванги

Якщо в сновидінні ви почули слова молитви, це говорить, що, відчуваючи великі труднощі, хтось не наважується просити людей про допомогу, хоча вона дуже йому потрібна. Якщо ви проявите співчуття і милосердя до цієї людини, то всі ваші справи налагодяться. Молитися в церкві — це сон до душевного полегшення незабаром; завдяки долі вам доведеться радіти більше, ніж мучитися.

Сучасний Сонник

Молитися уві сні або бачити, як це роблять інші, віщує невдачу, і лише ціною величезних зусиль ви зможете запобігти їй. Для того щоб подолати ці труднощі, вам знадобиться допомога ваших друзів. Якщо ви моліться уві сні в церкві, це означає, що незабаром ви відчуєте полегшення. Доля розпорядилася так, що ви будете радіти більше, ніж мучитися.

Китайський Сонник

Чоловік бачить себе моляться — до втрати допомоги від людей. Бачити себе віруючих із великою кількістю людей — до поваги в суспільстві. Бачити молиться жінку — до здоров’я. Бачити, як молиться чужа людина, — до благополуччя. Бачити, як нам заважають молитися, — до серйозних перешкод з боку ворогів.

Ісламський Сонник

Якщо хто побачить, що творить молитву і при цьому особа його не напрямлене до «кибле» ( «кибле» — сторона, в яку мусульмани звертаються під час молитви — до Мекки), то зробить хадж. Якщо ж, творячи молитву, він буде повернутий обличчям до «кибле», то задовольнить свої потреби шляхом бездоганним.

Сонник Міллера

Молитися уві сні або бачити, як це роблять інші — означає, що вам загрожує невдача, і лише ціною величезних зусиль ви зможете запобігти їй. Цей знак того, що для подолання труднощів вам належить просити про допомогу своїх друзів.

Сімейний Сонник

Чути молитву або ж вимовляти її самому уві сні — знак того, що хтось відмовиться допомогти вам. Якщо вам присниться, що ви дочитали молитву до кінця, то вас потішать і тривога залишить вас. Дивіться тлумачення: Ікона.

Сонник Хассе

Наснилася молитва — це до якоїсь ваше прохання, на яку буде отримано відмову. Побачити себе вчиняє моління — до приємного життя; здійснювали інші — сон означає, що будуть у вас прекрасні, серцеві друзі.

Французький Сонник

Якщо ви молилися Богу, то отримаєте розраду. Якщо вам довелося побачити Бога і вести з ним бесіду, це теж сон до втіху і радість. Бог простягнув до вас свої руки — значить, досягнете більшого успіху.

Еротичний Сонник

Сон про молитву віщує виникнення труднощів, вирішити які допоможе кохана людина.

Сонник Мандрівника

Молитва — до блага, любові, щастя.

Сонник Цветкова

Читати молитви — до благополуччя.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: