Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник молитва — до чого сниться?

Ісламський Сонник

Молитва буває трьох видів: обов’язкова, Сунна (бажана) і добровільна. Коли уві сні виконується молитва сунна — це говорить про чистоту сновидіння, його стійкості у випробуваннях, а також є проявом в ньому найбільш хороших і достойних якостей згідно вислову Всевишнього: «Був для вас у Посланнику Аллаха хороший приклад» (Сура 33, аят 21). Дотримуватися Сунну уві сні, проявляючи до неї всю повноту поваги — вказує на співчуття сновидіння до творінь Божих і його великодушність до дітей і до тих, хто знаходиться під його опікою чи його захистом. Він оточить їх своєю теплотою і турботою, забезпечуючи їх їжею і одягом, понад те, що потрібно. Також побачив такий сон повинен прагнути до того, щоб допомагати друзям своїм у їхніх справах. І все це він знайде престиж серед людей.

Добровільна молитва — символізує зникнення турбот, і вказує на повноту чесноти сновидіння. Якщо хтось побачить сон, в якому він нібито здійснює полуденну молитву в ясний і погожий день — це буде означати, що така людина здатна стати посередником у справі, яке принесе йому силу і славу, про що і свідчить хороша погода цього дня. Якщо ж все це відбудеться в інший, непогожий день, то побачив такий сон — слід підготуватися до виникнення деяких складнощів і труднощів. Якщо хто побачить уві сні, що здійснює післяполуденні молитву — це буде означати, що у нього від тієї роботи, яку він виконує в цей день, залишиться не так вже й багато. Побачити уві сні виконання Напівденна молитви, в той час як він повинен виконувати післяполуденні молитву — означає погашення колишнього боргу.

Якщо хто побачить уві сні, що здійснює вечірню молитву — це означає, що він ревно ставиться до виконання тих справ, які пов’язані з проблемами його нащадків. Якщо хтось побачить уві сні, що він робить молитву першої третини ночі — це означає, що він звертається з дітьми своїми таким чином, що вносить в їх душі почуття радості. У свою чергу, діти добровільно довіряють йому свої духовні помисли. Побачив сон, в якому він робить ранкову молитву — характеризує бажання займатися тією справою, яка тісно пов’язана зі зміною життєвих умов, як його самого, так і його дітей. Той, хто побачить уві сні, що коліно преклонённо — здійснює полуденну або післяполуденні або вечірню молитву, тому має бути подорож. Якщо ж такий сон побачить жінка — це віщує наступ у неї терміну місячних. У того, хто побачить,

Якщо ж хто-небудь побачить уві сні, що здійснює молитву — йому уготовано благополуччя. Того, хто побачить себе у сні, що чинять молитву, сидячи верхи на коні, охопить невимовний переляк. Побачити сон, в якому імам зробить молитву серед людей, сидячи, як і вони на конях в період військових дій — означає безперечну перемогу, хто молиться. Побачив себе уві сні, що моляться на ріллі — зможе за допомогою Аллаха сплатити частину боргу. Той, хто побачить себе у сні, що чинять молитву в відхоже місце, зробить якийсь гріх. Кажуть, що він може навіть спокусити маленького хлопчика. Хто побачить уві сні, що час запропонованої молитви вийшло, а йому так і не вдалося знайти належного для її виконання місця — той не може сподіватися на удачу отримати щось таке, що йому хотілося б отримати. Якщо хтось побачить уві сні, що він робить колективний намаз,

Якщо хтось побачить уві сні, що завчасно припиняє обов’язкову молитву — це означає, що така людина нехтує деякими непорушними приписами віри. Поклони уві сні свідчать про тріумф віри, а покаяння в гріхах — про успіх в майнових справах, про довге життя і порятунок від небезпек. Той, хто сидить і вимовляє слова сповідання віри уві сні, звільниться від турбот, а його потреби будуть задоволені. Якщо хто-небудь побачить уві сні те, як він дає вітання після повного завершення ритуалу молитви — це означає, що його покинуть всі турботи. Якщо хтось бачить уві сні, що він очолює групу жінок в молитві — той буде покровителем слабких і немічних. Побачив уві сні себе, керівним людьми на молитві, але при цьому не здатним добре читати Коран — в реальному житті домагається того, що не може знайти.

Звернутися уві сні з відомою проханням — означає обов’язок дотримуватися приписану молитву, а звертатися з благанням без згадки імені Аллаха це все одно, що робити молитву лицемірно. Побачив уві сні, як він нібито звертається з особистим проханням — отримає сина за висловом Всевишнього: «Ось кликнув він до Господа свого голосом таємним». Якщо хтось бачить уві сні, що звертається до Господа свого, піддаючись утисків, спасеться згідно зі словами Всевишнього: «Ось вони кликнули в темряві».

Сонник Лоффа

Якщо навіть в житті ви не дуже релігійна людина, уві сні можете молитися самі або чути, як молиться хтось інший. За великим рахунком, не можна знайти людину, яка ні в що не вірить. Навіть якщо хтось стверджує, що він атеїст, то це означає, що він вірить в те, що Бога немає. Але останнім часом все більше людей звертаються до віри, починають вчити і читати молитви. У будь-якому випадку молитву можна розглядати як благання про допомогу або прохання про захист. Найчастіше людина вдається до молитви в ті хвилини, коли йому важко на душі. Все це і включено в тлумачення снів, в яких ви молитесь або чуєте слова молитви. Такі сни говорять про те, що ви можете зазнати невдачі і лише ціною величезних зусиль зможете запобігти їй. Для подолання труднощів вам доведеться просити про допомогу своїх друзів, а можливо, і Всевишнього.

Сонник Ванги

Молитися уві сні від страху — уособлення того, що ви не прагнете досягти чогось більшого в житті, поки вам в цьому не допоможуть. За тлумаченням сонника, тільки серйозний «стусан» ззовні допоможе досягти вам успіху. Якщо вам довелося молитися перед смертю уві сні, то сонник передрікає, що ви відчуваєте величезну провину за скоєні непорядні дії. Вам потрібно каятися, або просто зізнатися у своїй провині, і тоді на душі стане набагато легше. Якщо поклик до Всевишнього був настільки емоційним, що ви плакали і молилися уві сні, то ви боїтеся пошуку допомоги від близьких людей. Якщо таке сниться занадто часто, то вам слід переглянути життєву позицію, і зрозуміти, що без чужої підтримки вам просто не впоратися.

Сімейний Сонник

Чути в сні молитву або ж вимовляти її самому — знак того, що хтось відмовиться допомогти вам. Якщо вам присниться, що ви дочитали молитву до кінця, то вас потішать і тривога залишить вас. Бачити себе молиться в храмі — такий сон віщує поліпшення в житті і набуття довгоочікуваного душевного спокою. Молитися вдома перед образами з запаленими свічками — вам допоможуть у важкій ситуації і матеріально, і словом душевної підтримки добрі і сердечні люди. Бачити уві сні, що молилися інших — в нужді знайдете надійних друзів, а в розкоші від вас відвернуться нинішні приятелі. Чути в сні голос, що вимовляє слова молитви, і повторювати за ним — наяву знайдете віру, яка додасть вам сил для боротьби з труднощами.

Езотеричний Сонник

Якщо вагітна жінка стала молитися Богородиці, або інший святий жіночої статі, то сонник віщує, що пологи пройдуть благополучно, а дитинка народиться з богатирським здоров’ям. Молитися на колінах уві сні, при цьому згадуючи святого чоловічої статі, передвістя сонника про те, що вам доведеться позбутися поганих звичок.

Сонник Фрейда

Чоловік бажаючий зробити молитву і заходить всередину храму, зберігає вірність коханій. Нездатність увійти до церкви сигналізує про сумніви у власній сексуальності, нерішучості у відносинах, тязі до новизни в статевого життя. Про фізичну незадоволеності розповідає зруйнований храм.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилася молитва — власна чи чужа, це знак, що наближається до вас невдачі, уникнути якої можливо, тільки приклавши неймовірні зусилля. Сон підказує вам звернутися до друзів за підтримкою.

Сучасний Сонник

Якщо Вам приснилася молитва, то це пророкує, що Вам загрожує біда. Вам доведеться докласти чимало сил, щоб відвести її.

Сонник Хассе

Бачити себе на молитві — приємна життя; бачити інших — мати серцевих друзів.

Китайський Сонник

Здійснюєш моління, поклоніння божественному шляху — велике щастя.

Сонник Мандрівника

Молитва — до блага, любові, щастя.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: