Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник молитва, до чого сниться молитва уві сні

Якщо уві сні вам довелося молитися, то це говорить про те, що незабаром життя поставить вас перед складним вибором, коли ваш успіх буде залежати від уміння концентруватися і вислуховувати поради. Тлумачачи, до чого сняться сюжети на релігійну тематику, сонники запевняють, що молитва — це символ віри в себе і свої сили, але треба враховувати і те, як саме ви її підносили і що відчували при цьому.

Пророцтва Міллера

На думку сонника Міллера, почута уві сні молитва, означає труднощі, позбутися від яких у вас вийти тільки ціною величезних зусиль. Молитися самому уві сні — до подолання труднощів за допомогою друзів.

А ось, гортати уві сні молитвослов, намагаючись боротися зі спокусами за допомогою молитов, означає ваше прагнення змінити своє життя. Якщо під час моління ви плакали або істерично каталися по підлозі храму — це нічне бачення попереджає, що хтось шукає способи ввести вас в спокусу.

Де ви волаєте до Бога

Якщо вам приснилося, що ви вимовляєте слова молитви, то згадайте, де саме ви це робили. Ось, на думку тлумачів, до чого це сниться:

 • В церкви — до спокою і умиротворення;
 • Будинки перед іконою Миколи Чудотворця — до виконання бажання;
 • В чистому полі, в лісі або на височині — вас чекає легкість і відмінне самопочуття;
 • В покинутому храмі — ви розгублені в реальності і не знаєте, як вчинити.
 • Моління для заспокоєння душі — ознака власного сприйняття життя

  Хочете дізнатися, до чого сниться, що ви читаєте «Отче наш»? Ви досягнете поставленої мети, якщо не станете відступати від своїх принципів, прогнозує сонник Ванги. Бачите уві сні, що «Отче наш» ви вимовляєте, стоячи на колінах перед іконою? Приборкайте свою гординю.

  Приснилося читання молитви перед іконою вас заспокоїло? Це ознака легкості в реалізації планів. А ось, якщо ікона відволікала вас від читання, то не слід нічого робити, довести до кінця розпочату справа не вийде, пророкує сонник.

  Екзорцизм, як символ змін

  До чого сниться вигнання нечистої сили, підкаже сонник магіня. Вас чекають круті, але позитивні зміни, обіцяє оракул. Наснилося, як ви виганяли бісів, мучать близького приятеля або колегу — в мирську суєту ви допоможете цій людині досягти благ в житті.

  Молитва, призначена для того, щоб відганяти нечисту силу не допомогла? Це попередження про те, що вам слід проявити обережність, починаючи щось новеньке для себе. Якщо вам вдалося вигнати нечисть з душі близької людини, то, на думку Місячного сонника, це обіцяє вам підвищений авторитет серед колег.

  Стороннє спостереження, або Будьте обачні

  Чути в сні мусульманську молитву — знак того, що вас «розпирає» від благих намірів, повідомляє Східний сонник.

  Вам приснилося, що ви потрапили в мусульманський храм, і чуєте, як все навколо співають молитви? Це добра ознака, що означає позбавлення від турбот. А якщо ви співали мусульманські молитви разом з іншими людьми, що молилися — взагалі чудово!

  Чути в сні молитви, святощі священиком до невідомим богам — сигнал про те, що ви перебуваєте на роздоріжжі, не знаючи, як правильно вчинити. Почути моління дияволу — знак небезпеки.

  «Молитовні» казуси: Досягти неможливого

  Тлумачення сну, в якому наснилося, що ви шукайте молитовник, тому що забули слова молитовного тексту, попереджає про те, що ви намагаєтеся досягти неможливого, віщає Весняний сонник.

  Молитовник уві сні ви знайшли, і, читаючи його, стали згадувати або вчити текст? Ризикуйте — у вас є всі шанси на успіх і успішне просування свого «дітища».

  «Використання» молитви: Від покаяння до позбавлення від тривог

  До чого сниться мрія, в якій ви вимовляєте молитву, щоб очиститися від гріхів? Це передбачає каяття і покаяння, особливо, якщо ви бачите при цьому плаче ангела. Молитва, творимо для того, щоб лікувати інших — символ взаємовиручки.

  Застосовувати моління уві сні, щоб захищатися від бід або рятуватися від хвороби — це провісник позбавлення від тривог, які заважають вам рухатися вперед до вершин кар’єри.

  А якщо ви бачите, як батюшка читає передсмертну молитву над помираючим людиною, то потурбуйтеся про здоров’я, рекомендує сонник Нострадамуса.

  Сонник молитва, до чого сниться молитва уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: