Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мозоль, до чого сниться мозоль уві сні

Про тяжку працю і неприємних несподіванок сповіщає сонник, тлумачачи,, до чого сниться мозоль. Пухирі, що покривають частини вашого тіла уві сні, попереджають про важкий життєвий період, після якого обов’язково настане благополуччя.

Що говорить Міллер?

Наснилося, що мозоль на нозі заподіює нестерпний біль, на думку психолога, означає готовність ворогів нашкодити вашому благополуччю. Сонник попереджає про нелегкий період бід і печалей, роз’яснюючи, до чого сняться такі освіти на п’яті.

Безуспішно намагатися видаляти їх уві сні, сповіщає Міллером про можливість успадкувати великі статки, майно від невідомого раніше особи. Молодій жінці бачити у себе на ногах пухирі, говорить про перспективу бути скривдженою подругами.

Подробиці: де знаходяться?

Тлумачення сну про мозолях Сучасний суміщений сонник пов’язує з місцем, на якому він знаходиться. Так, бачити його:

 • На руках — сповіщає про необхідність тяжко попрацювати;
 • На ногах — віщає про важкому шляху до власного достатку і благополуччя;
 • На п’яті — обіцяє відрядження, яка буде пов’язана незліченними труднощами;
 • На голові — говорить про проблеми родичів, які зваляться на плечі сновидіння.
 • Відмовтеся від надмірностей!

  Еротичний сонник пояснює,, до чого сниться мозоль на руці, пов’язуючи побачене з надмірним захопленням сновидіння сексом. Ви сильно перевантажувати себе в інтимному плані, що позначається на вашому самопочутті і фізичної активності партнера. Спробуйте змінити активний секс на спокійні любовні ласки.

  Попрощайтеся з непотрібним!

  Бачити уві сні, що довелося зрізати мозоль, обіцяє Малим Велесова сонником позбавлення від помилкових товаришів, любовних відносин або роботи. Снотолкователь зумовлює сприятливий період для прощання з непотрібними речами, проектами, захопленнями.

  Наснилося, що вдалося відірвати такі освіти на руках, означає зміни на краще. Сновідящій нарешті позбудеться від перешкод, що заважають рухатися вперед.

  Про приємні сюрпризи…

  Велес, що приснилася мозоль співвідносить з можливістю отримати подарунок, безоплатну фінансову допомогу. І чим більше вона уві сні, тим грандіознішими буде сюрприз.

  Молодим дівчатам подібний сюжет обіцяє одержання презенту від коханого. Бачити у себе на п’яті мозоль, віщає про приємне подорож, насиченому времяпрепровождении з другою половинкою.

  Бережіться!

  Наснилося, що відчуваєте біль від нариву? Жіночий сонник зумовлює біди і печалі через підступи ворогів і помилкових товаришів. Тих, кому довелося уві сні відривати змертвілу мозоль на долоні, снотолкователь XXI століття попереджає про ускладнення в сімейному житті.

  Розпарювати мозоль в гарячій воді, зумовлює сенсаційна подія, в центрі якого опиниться спляча персона.

  Про хворих місцях…

  Євреї тлумачачи,, до чого сниться мозоль, пов’язують це поняття з надмірною чутливістю сплячої персони, ранимою натурою, яка сприймає слова оточуючих як особисту образу. Д. Лоффа в своєму сонник радить попрацювати над собою, інакше конфліктів уникнути не вдасться.

  Побачити, що долоні або ступні уві сні усіяні кривавими пухирями, значить, за версією Деніз Лінн, сновідящій відчуває підсвідоме відраза до своєї роботи, яка не приносить ні бажаного матеріального достатку, ні морального задоволення.

  Спостерігати за людиною, яка уві сні морщиться від болю через мозолі, сповіщає снотолкователем спілкування з безцеремонним людиною, який буде пхати носа в особисте життя сновидіння і дратувати своїм хамським поведінкою. Езотерики радять уникати з ним спілкування, щоб не спровокувати відкритого протистояння.

  Всі негаразди позаду!

  Наснилося, що мозоль відвалилася сама собою, значить, в реальності сновідящего очікує радість і достаток. Заміжнім жінкам тлумачачи,, до чого сниться подібний сюжет, сонник Закоханих передрікає поліпшення взаємин з чоловіком.

  Сонник мозоль, до чого сниться мозоль уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: