Сонник мокрий одяг, до чого сниться мокрий одяг уві сні

Якщо вам приснилося, що на вас надіта мокрий одяг, то це бачення говорить про те, що ви відчуваєте себе дуже незатишно в суспільстві. Ви відчуваєте муки совісті за проступки, покаятися в яких прилюдно не наважуєтеся. А ось якщо хтось інший був одягнений в намоклі речі уві сні або ви їх бачили нема на людину, а, скажімо, в тазу, тоді сновидіння матиме абсолютну інше тлумачення, підказують сонники, тлумачачи, до чого сняться подібні образи.

Що пророкує Г. Міллер

Сонник Міллера, роз’яснюючи,, до чого сниться і що обіцяє мокрий одяг, запевняє, що подібні мрії — ознака бажання змінити звичне коло спілкування. Цілком ймовірно, що ваше оточення знає про вас якусь неприємну правду.

Інша справа, якщо уві сні вас просить допомогти зняти з себе намоклі речі хтось із близьких. Таке сновидіння означає, що ця людина в реальному житті довіряє тільки вам, і у нього виникне необхідність поділитися з вами своїми проблемами.

Вимкнути уві сні: Від хвороби до виправлення помилок

Тлумачення сну про мокрому одязі, одягненою на самого себе, на думку різних сонників, може означати зовсім різне. Так, наприклад, Італійський сонник попереджає про серйозне захворювання того, хто бачив уві сні себе в промоклому наскрізь білизна.

А сонник Китайського Імператора має інше пояснення даного сюжету: ви зробите щось, що відверне від вас оточують і надовго зіпсує ваші взаємини.

Циганський тлумач, в свою чергу, переконує: не варто близько до серця приймати всі неприємності, що відбуваються з вами. Все можна виправити, при бажанні.

Бачити когось в мокрих речах — ознака взаємовиручки

До чого сниться мокрий одяг на когось іншого — питання не з простих. Перш ніж приступити до трактування даного сюжету, варто пригадати, якого кольору було вбрання і на кого воно було, радять сонники.

Почнемо з «персонажа». Приснився один в наскрізь просякнутому водою вбранні? Будете мати справу з його труднощами. А якщо це був незнайомець, то вам не слід «лізти» туди, куди не просять — це загрожує неприємностями. Побачили уві сні померлої людини, одягненого в мокре? До сліз і печалі.

Тепер розберемося з кольором. Вбрання уві сні було світлим або білого кольору — можете не переживати, вас не торкнутися труднощі того, хто буде просити вас про допомогу. А ось якщо це було темне вбрання або червоне, то чекайте проблем.

Що саме побачили уві сні

Розгадуючи,, до чого сниться мокрий одяг, обов’язково враховуйте і те, що саме за річ наснилася:

 • Плаття або костюм — до труднощів на роботі;
 • Домашній одяг — домочадці створять проблеми;
 • Спортивний костюм — друзі змусять «попітніти»;
 • Шуба, пальто і т. п. — ви відчуваєте себе незахищеним.
 • Прання, сушка, прасування та інші домашні справи як символ удачі

  Кардинально відрізняються трактування мрій, в яких мокрий одяг була не на людину, а в пральній машині, у ванній, в тазу — в загальному, в пранні. Вам випаде шанс виправити свої помилки, радують сонники.

  Наснилося, що ви розвішуєте сушитися білизну або гладите не до кінця висохле? Прислухайтеся до того, що вам радять більш досвідчені люди — ці поради дуже вам знадобляться в подальшому.

  Сонник мокрий одяг, до чого сниться мокрий одяг уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: