Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мокриця, до чого сниться мокриця уві сні

Уві сні з’явилася мокриця? Скоро отримаєте величезний прибуток! Але сонник нагадує: це далеко не єдине,, до чого сниться згадана комашка і пропонує різні варіації тлумачень.

Попередження від Міллера

Бачити в ночі кишать мокриць, на думку сонника Міллера, погано. Вам уготована хвороба або великий смуток. Наснилося, що ви винищили їх? Вам неодмінно пощастить, але спочатку доведеться пройти якесь випробування.

Готуйтеся!

До чого взагалі сняться ці малоприємні комахи? В цілому тлумачення сну не саме райдужне.

Станеться ситуація, в якій ви усвідомлюєте свою повну нікчемність. Цей же образ попереджає про неприємні справи, які належить робити замість інших і численних, хоча і досить незначних проблемах.

Уві сні противні комахи з’явилися у величезній кількості? Це означає, що ви надмірно роздратовані або ж загрузли в низці неприємностей.

Боїтеся?

До чого сниться особливо багато мокриць в будинку? Сонник підозрює, що ви ганяєтеся за уявними цінностями, забуваючи про важливіші ідеалах.

Бачити багато комашок в будинку уві сні буквально означає, що у вас параноя, ви боїтеся кожного шереху і підозрюєте всякого зустрічного.

Наснилося, що ви виявили в будинку мокриць? Ваші погані думки і страхи перед хворобами або майбутнім притягли реальну біду. І якщо ви негайно не припините підживлювати їх, то станеться непоправне.

Бережіться!

Уві сні довелося взяти в руки якийсь предмет, і з нього впала мокриця? Ви боїтеся самотності, або не задоволені існуючим станом.

Наснилася нерухома мокриця? Ви на порозі зовсім нового життя. Цей же сюжет, на думку сонника, знаменує прихід або ж боязнь старості, а також перехід на інший рівень сновидінь.

Бачити витягнуті з тіла мокрицю ще гірше. Це попередження: якась небезпечна (можливо, навіть для життя) ситуація буде безпосередньо пов’язана з водою.

Достаток або заздрість?

До чого сняться великі мокриці, які повзають по землі? Сонник передрікає хороший період, достаток і загальне везіння. Якщо ж привиділося, що комашки заповзли уві сні в тарілку, то вам в тиху шкодять через заздрощі видали.

Наснилися великі чорні мокриці? Будете плакати і голосити. Іноді цей же сюжет відображає цілком реальну в мріях зустріч з недобрими сутностями, що мешкають в сновідійном світі.

Збирайтеся!

До чого сняться стоноги? Збирайте валізи — вас чекає далека поїздка. Привиділася багатоніжка? Сонник пророкує прихід дуже гучних і настирливих гостей.

Уві сні сороконіжка також натякає, що якесь справа сповільнилося. Не поспішайте і використовуйте цю вимушену перерву з розумом.

Що робили?

Обов’язково слід розглянути власні дії при вигляді мокриці. Сонник вважає, що від сновидінь поведінки безпосередньо залежать майбутні події в реальності.

 • Довелося тиснути — втрата невеликих грошей або незначна перемога.
 • Тікати — уникнете якогось доручення.
 • Ловити — витратите сили на несуттєве заняття.
 • Труїти — серйозні зусилля заради досягнення мети.
 • Час змін

  Уві сні невинне створення викликало напад огиди? Якусь важливу подію або людина раптово втратить для вас цінність, і ви вирішите змінити себе або життя.

  Якщо різні комахи регулярно з’являються в ночі, то сонник впевнений: настав час змінити роботу, місце проживання або інші обставини.

  Наснилося, що мокриці раптом зникли самі собою? Це ознака розриву якийсь духовний або фізичної зв’язку.

  Сонник мокриця, до чого сниться мокриця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: