Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник моль, до чого сниться моль уві сні

Підказки Всесвіту, що приходять до нас через сновидіння, бувають не такими приємними, як хотілося б. Однією з таких підказок є приснився моль, яка, як характеризують більшість сонників, символізує тривожний час для сновидіння. Однак, це далеко не єдине пояснення,, до чого сниться цей шкодник-метелик. Найбільш повне значення можна отримати тільки після аналізу всього побаченого уві сні.

Деякі сонники не настільки категоричні в негативній трактуванні подібних видінь, стверджуючи, що міль може сигналізувати про удачу і деяких приємні події. Все залежить від тематики, контексту приснився сну і його емоційного забарвлення.

Ловити або тиснути Шкодник

Сприятливим сновидіння з міллю, може бути тільки в разі, коли углядівши комаха уві сні, вдається з розмаху його вбити. Це означає, що наяву вдасться без втрат нейтралізувати давнього персонального ворога.

Сучасний тлумач описує,, до чого сниться вбивати метелика. Такий сюжет вказує на неприємності в колі сім’ї, пов’язані з взаємними безпідставними претензіями і звинуваченнями.

Вдалося зловити метелика уві сні — будьте гранично обережні в своїх словах і діях, оскільки існує велика ймовірність образити близьку людину, самому того не бажаючи.

Зовнішні особливості і поведінка метелика

Розмір і поведінку нічного метелика уві сні, допоможуть розпізнати деякі спірні моменти в тлумаченні сновидіння.

Бачити велику моль, неспішно літаючу в приміщенні, сигналізує про накопичення нудною паперової тяганини, бюрократично тривалого оформлення документів. Вбивати цього шкодника, згідно сонником Міллера, тягне за собою затримку і зволікання у вирішенні даного питання, який на подив закінчиться вельми вдало.

Комаха, кружляючи навколо лампочки — віщує сонником тугу. Наснилося, що спостерігаєте за польотом самотнього метелика, не намагаючись його спіймати, значить, в реальності варто відмовитися від задуманого і деякий час «плисти за течією».

Якщо політ молі — смикає, як серцева кардіограма, то, як стверджує сонник, виникнуть проблеми зі здоров’ям.

Велика кількість нічних метеликів

Бачити, як по покривала повзає багато молі, з якої нічого не можна зробити, символізує втрату благополуччя в родині. Намагатися вбити повзаючих комах долонею, завдаючи безладних ударів — наяву доведеться пережити підлий обман близьких людей.

Якщо уві сні літає багато молі, за польотом якої важко встежити, значить, в реальному часі сновідящего оточують дріб’язкові люди, спілкування з якими не приносить внутрішнього задоволення і користі, а тільки морально виснажує.

Ще одним варіантом роз’яснення,, до чого сниться вбивати багато молі — накопичення великої кількості дрібних «недоробок», які треба завершити в найкоротші терміни.

Результати діяльності молі

Бачити результати життєдіяльності мотиля в продуктах харчування — неприємності з дітками. І чим дрібніше личинки, тим турботи крупніше. Близька людина хоче зайняти місце, йому не належить — ось, до чого сниться виявити сліди перебування великої молі.

Наснилося, що моль з’їла шубу або інші вироби, то, по теорії сонника Міллера, наяву очікується деяке напруження на любовному фронті. Ще одним варіантом роз’яснення,, до чого сниться подібний сюжет — глобальна псування або втрата майна.

Якщо ж моль уві сні з’їла шубу, яка належала іншій людині, то, як стверджують сонники, необхідно з’ясувати з приснилося особливої ​​відносини начистоту, оскільки дрібні недомовленості можуть перетворити вас в найлютіших ворогів.

Сонник моль, до чого сниться моль уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: