Сонник молоток, до чого сниться молоток уві сні

Образи, які приходять до людини з глибини свідомості в ті хвилини, коли він спить, можуть бути викликані різними причинами: взаємодіяв з предметом сновидіння в реальності, почув про якусь подію перед сном і т. п. А трапляється й так, що предмет або людина, що з’явився уві сні, мало знаком сплячому. Так, наприклад, що таке молоток, знають всі, а ось як ним користуватися половина жінок не уявляє, але в своїх видіннях може його бачити. Давайте розберемося,, до чого сниться подібне на прикладах, взятих з сонника.

Тлумачення сонника Міллера

Знайти молоток, на думку пана Густавус Міллера, — це ознака того, що вам потрібно буде сильно постаратися, щоб влаштувати свою долю. Не виключено, що ви зіткнетеся з ситуаціями, що межують з божевіллям, подолання яких обіцяє щастя.

Молоток, який ви бачите в руках ведучого аукціону — до приємних клопотів.

Забивати цвяхи як символ твердості рішення

Забивати цвяхи уві сні — знак швидких і рішучих дій, від яких залежить успіх у кар’єрні плани, пророкує сонник Цвєткова.

Але будьте обережні, якщо наснилося, що ви забивали цвяхи іржавим молотком! Вам необхідно приховати свою слабкість і нерішучість в реальності, інакше можете розпрощатися з мрією про краще життя.

Сниться, що ви тримаєте в руках дуже важкий молот, працювати з яким вам не під силу — конкуренти будуть намагатися натиснути на ваші слабкі місця. Потурбуйтеся заздалегідь про захист.

Нестандартне застосування — до несподіваних сюрпризів

Бити скло молотком, для подальшої переробки — вам несподівано пощастить там, де ви і не представляли.

Наснилося, що ви кололи горіхи молотком — до подарунків і сюрпризів, але тільки якщо всі горішки були хорошими. Зіпсовані горіхи, що розлітаються в сторону з-під молотка — до неприємних сюрпризів.

Тримати будівельний молоток в руках і відбивати їм м’ясо — до пишного банкету з багатим столом, пророкує сонник пастора Лоффа.

Метати молот уві сні на спортивних змаганнях — до приємного дозвілля в компанії однодумців.

Жорстокість уві сні — страх наяву

Знайти уві сні молоток, залитий кров’ю, на місці злочину — вас переслідує необгрунтований страх. Перестаньте себе накручувати, вам нічого не загрожує, заспокоює сонник міс Хассе.

Бити молотком по голові людини — ви боїтеся допустити помилку в серйозній справі, тому не наважуєтеся його почати, хоча воно обіцяє бути дуже вигідним.

Сниться, що ви вбиваєте молотом худобу — ваші страхи мають цілком обґрунтовані причини. Будьте обережні у висловлюваннях і бережіться аварій.

Бити скло у вікнах будинків — до проблем сімейного характеру, попереджає Східний сонник.

Різноманітність молотків або «Від печалі до радості рукою подати…»

Наснилося, що ви знайшли молоточок для відбивання м’яса — до веселощів і ситого життя.

Дівчині сниться, що вона тримає в руках ковальську кувалду і не відчуває її тяжкості — все її старання будуть винагороджені по заслугах, обіцяє Місячний сонник.

Молоточок в будильнику — попередження про небезпеку, яку вам не вдасться уникнути.

Тлумачення сну, в якому ви бачите молоточок для аукціону: чекайте сімейних турбот, які принесуть вам задоволення.

Приснився будівельний молоток — символ рішучості і сміливості, якими будуть захоплюватися ваші знайомі.

Сонник молоток, до чого сниться молоток уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: