Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник молоток, до чого сниться молоток уві сні

Образи, які приходять до людини з глибини свідомості в ті хвилини, коли він спить, можуть бути викликані різними причинами: взаємодіяв з предметом сновидіння в реальності, почув про якусь подію перед сном і т. п. А трапляється й так, що предмет або людина, що з’явився уві сні, мало знаком сплячому. Так, наприклад, що таке молоток, знають всі, а ось як ним користуватися половина жінок не уявляє, але в своїх видіннях може його бачити. Давайте розберемося,, до чого сниться подібне на прикладах, взятих з сонника.

Тлумачення сонника Міллера

Знайти молоток, на думку пана Густавус Міллера, — це ознака того, що вам потрібно буде сильно постаратися, щоб влаштувати свою долю. Не виключено, що ви зіткнетеся з ситуаціями, що межують з божевіллям, подолання яких обіцяє щастя.

Молоток, який ви бачите в руках ведучого аукціону — до приємних клопотів.

Забивати цвяхи як символ твердості рішення

Забивати цвяхи уві сні — знак швидких і рішучих дій, від яких залежить успіх у кар’єрні плани, пророкує сонник Цвєткова.

Але будьте обережні, якщо наснилося, що ви забивали цвяхи іржавим молотком! Вам необхідно приховати свою слабкість і нерішучість в реальності, інакше можете розпрощатися з мрією про краще життя.

Сниться, що ви тримаєте в руках дуже важкий молот, працювати з яким вам не під силу — конкуренти будуть намагатися натиснути на ваші слабкі місця. Потурбуйтеся заздалегідь про захист.

Нестандартне застосування — до несподіваних сюрпризів

Бити скло молотком, для подальшої переробки — вам несподівано пощастить там, де ви і не представляли.

Наснилося, що ви кололи горіхи молотком — до подарунків і сюрпризів, але тільки якщо всі горішки були хорошими. Зіпсовані горіхи, що розлітаються в сторону з-під молотка — до неприємних сюрпризів.

Тримати будівельний молоток в руках і відбивати їм м’ясо — до пишного банкету з багатим столом, пророкує сонник пастора Лоффа.

Метати молот уві сні на спортивних змаганнях — до приємного дозвілля в компанії однодумців.

Жорстокість уві сні — страх наяву

Знайти уві сні молоток, залитий кров’ю, на місці злочину — вас переслідує необгрунтований страх. Перестаньте себе накручувати, вам нічого не загрожує, заспокоює сонник міс Хассе.

Бити молотком по голові людини — ви боїтеся допустити помилку в серйозній справі, тому не наважуєтеся його почати, хоча воно обіцяє бути дуже вигідним.

Сниться, що ви вбиваєте молотом худобу — ваші страхи мають цілком обґрунтовані причини. Будьте обережні у висловлюваннях і бережіться аварій.

Бити скло у вікнах будинків — до проблем сімейного характеру, попереджає Східний сонник.

Різноманітність молотків або «Від печалі до радості рукою подати…»

Наснилося, що ви знайшли молоточок для відбивання м’яса — до веселощів і ситого життя.

Дівчині сниться, що вона тримає в руках ковальську кувалду і не відчуває її тяжкості — все її старання будуть винагороджені по заслугах, обіцяє Місячний сонник.

Молоточок в будильнику — попередження про небезпеку, яку вам не вдасться уникнути.

Тлумачення сну, в якому ви бачите молоточок для аукціону: чекайте сімейних турбот, які принесуть вам задоволення.

Приснився будівельний молоток — символ рішучості і сміливості, якими будуть захоплюватися ваші знайомі.

Сонник молоток, до чого сниться молоток уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: