Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник молоко, до чого сниться молоко уві сні

Найчастіше поява уві сні молочних продуктів проливає світло на стан здоров’я сновидіння, говорить про шанси поліпшення матеріального достатку найближчим часом. Жінці тлумач передрікає швидку вагітність, тим більше, якщо вона годує новонароджене дитя. Так чи інакше, сонник розглядає молоко як досить-таки вдалий знак, який символізує стійке, богатирське здоров’я, процвітання, благополуччя в родині. Тож не дивно, що цей продукт створює позитивний образ, адже він є першою їжею ссавців. Ще ряд трактувань,, до чого сниться цей продукт, перераховано нижче.

Пити свіже і смачне

Якщо вам приснилося свіже молоко вже в ємності або що ви його наливаєте туди, то наяву чекає щастя, гармонійні відносини, багатство, сімейна ідилія. Однак Сучасний сонник попереджає про погіршення здоров’я.

Чудово, якщо уві сні ви п’єте чисте або навіть парне молоко, так як це передвістя довгого, щасливого і безбідного життя.

Сонник Майя вважає, що якщо в нічних мареннях ви п’єте молоко, то ваша життєва позиція, обраний шлях і дії вірні.

Приснилося свіже молоко, на думку Деніз Лінн, трактує як образ людського добросердя.

Кисле і гірке

Зовсім по-іншому розтлумачується сновидіння, в якому було кисле молоко. Якщо сниться подібний сюжет, то він предзнаменует конфлікт з керівництвом, який може серйозно нашкодити кар’єрі. Крім того, велика ймовірність грошових втрат.

До речі, навіть якщо молоко в нічному баченні тільки початок закисати, то це вже загрожує руйнуванням.

Універсальний сонник попереджає, що якщо в ньому була бруд, значить, ви занадто мало уваги приділяєте дітям. Пора це виправити, поки не стало надто пізно.

Якщо сниться кисле, згіркле молоко, то ситуація або сновидець в реальному житті теж «киснуть» від нудьги і одноманітності.

Передбачення для дівчини

Дівчині допоможе розгадати підказки Жіночий сонник. Сновидицей обов’язково необхідно згадати, від якої тварини було приснилося молоко.

Козяче — віщує знатного і багатого жениха; кобиляче — непристойну пропозицію начальника, яке застане зненацька. Якщо уві сні молочко було ослиним, значить, ви прямуєте власної примхи, що призводить до відсутності належної турботи про чоловіка і дітей.

Ведмеже молоко сниться до появи підступною, молодий і спокусливою суперниці.

Плавати в ньому

Купатися в білої рідини, занурюватися, плескатися — до надзвичайної радості, чудесним перспективам, благодаті.

Майя дуже негативно пояснюють,, до чого сниться такий сюжет. Знайте, проти вас готуватися обман і віроломство.

Думка Хассе і Лонго

Опис,, до чого сниться молоко, дає і Хассе. Коров’яче — до хиткому здоров’ю; втекти або викіпевшей — до охолодження дружби або появи в житті ворогів. Нести уві сні повну глечик — до отримання грошей; здобувати — до святкового настрою, задоволення; роздавати — до спокою в будинку.

Сонник Лонго повідомляє, що купувати молочний продукт в магазині — до підйому кар’єрними сходами. Тим часом придбання парного молока в селі — до утворення ностальгічного настрою, спогадів про дитинство, юність, місцях колишньої слави.

Якщо снилося, що ви кип’ятили молоко, то, очевидно, ви — надмірно педантичні, мучити своїх близьких причіпками. Сонник Лонго переконаний, що настав час стати простіше, позбутися дріб’язковості, дозволити собі проявляти в стосунках більше теплоти і неформальності.

Різні тлумачення

Молоко по праву вважається відображенням народження, безсмертя, чуйності, ласки, доброти, щедрості, співчуття, родючості, достатку. Втім, не так уже й тлумачення безхмарні, як здається на перший погляд. Для трактування сну велике значення має загальна картина: який вид продукту вам наснився і що ви з ним робили.

Пити прокип’ячену молочко уві сні — хороший сигнал, що означає вигідна справа, яке допоможе вам зміцнити успіх.

Якщо приснилося молоко було знежирене, приготуйтеся до сварки з колегами, а ось сухий — обіцяє прекрасний, веселий відпочинок в колі однодумців.

Якщо приснилося, що ви ласуєте згущеним молоком, то незабаром порівняно недорого купите якусь довгоочікувану і бажану річ.

Сонник Міллера переконаний, що якщо ви роздаєте його, значить, в реальному житті в пошуках вигоди продемонструєте співчуття і великодушність. Пролите уві сні молоко попереджає про майбутні незначних втратах і мук від тимчасових негараздів.

Італійський тлумач Менегетті інтерпретує побачене уві сні як позитивний символ поживного елемента.

Цигани вважають, що вживання молока уві сні обіцяє велике щастя в любові. Циганський сонник вважає, що якщо довелося доїти корову в нічних мареннях, то наяву належить старанне завоювання серця ідеальної половинки людини, яке увінчається успіхом.

Сонник молоко, до чого сниться молоко уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: