Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник молоко з грудей, до чого сниться молоко з грудей уві сні

Якщо вам траплялося бачити уві сні поточний молоко з грудей, то це символізує жіночність, бажання сновідіци пізнати радість материнства, прагнення привнести в своє життя стабільність і гармонію, як з собою, так і з тими, що оточують. Перед тим, як приступити до тлумачення того,, до чого сниться «їжа немовляти», сонники рекомендують пригадати подробиці сюжету.

Сонник Міллера

Якщо ви бачили уві сні, як у вас бігло молоко з грудей, то це означає, що ви будете жити довго, в здоров’ї і достатку.

Чоловікові наснилося, що його груди наповнена молоком? Незабаром у нього народиться син. А якщо уві сні сновидцу будь-якої статі довелося пити випливає з соска молозиво, то це означає одне з двох: або завершення важкого, але прибуткової справи, або ж подорож в країну мрії.

Годувати немовля — ознака успіху в запланованих справах

Практично всі сонники безапеляційно заявляють: годувати уві сні дитини грудним молочком — символ успішного закінчення справи, яке ви «виношували» і реалізовували дуже довгий період.

Наснилося, що ви годуєте свого малюка — зумієте залагодити всі негаразди і гідно завершити ввірену роботу без будь-чиєї допомоги. А ось, якщо ви вигодовували молоком з грудей чужого крихітку, то допомога все ж знадобиться.

Бачити груди з молоком: Від весілля до обережності

До чого сниться бачення, в якому ви бачите свою груди повну молока, розповість Мусульманський сонник. Якщо подібне наснилося незаміжньої дівчини, то їй слід починати готуватися до весілля, причому її чоловік буде дуже забезпеченою людиною. А для жінки в шлюбі повні груди — сигнал про швидку вагітності.

Чоловікові приснилася велика жіноча молочна залоза з молочком? Скоро в його житті з’явиться додаткове джерело доходу. А якщо жіноча грудка уві сні була невеликих розмірів, але в ній було багато молозива, то сновидцу варто подбати про те, щоб на його гроші ніхто не зазіхнув.

Якщо молоко з грудей тече, або Не бійтеся пробувати!

Бачити уві сні, як тече молозиво з налитої грудної залози жінки — за версією сонника Фрейда, ознака того, що сновидець або сновидицей відчувають себе невпевнено в ліжку.

Своє тлумачення сну з приводу того, до чого сниться, що молоко з грудей не просто тече, а бризкає в усі боки, пропонує сонник Мандрівника. Бачите уві сні, що бризки потрапляють на предмети меблів, стіни — сигнал про те, що скоро ви несподівано розбагатієте, якщо прислухаєтеся до порад.

Наснилося, що з переповненої грудки йде молозиво? Гроші, які на вас «зваляться», змусять попереживати. А якщо примарилося, що молоко з грудей йде суцільним потоком, то можете бути впевнені, ваш дохід не буде миттєвим і одноразовим. З сосків чоловіки йде молочко? До легких грошей.

Зціджування, як символ надмірності

Дуже часто вагітним сняться кошмари про те, що у них в грудях немає молока і їм доводиться масажувати молочні протоки, щоб воно пішло. До чого це сниться? Практично завжди — до переживань через це наяву.

Після масажу все так же немає молока? Ви вичерпали ліміт довіри до вас оточують. Побачили уві сні, що ллється або хоча б бризкає по краплині — до нестабільних емоціям. Ллється сильно — перестаньте себе занадто балувати, радить сонник Лонго.

Зціджувати уві сні молозиво — ви занадто багато собі дозволяєте, як в матеріальному плані, так і в духовному.

Чим була наповнена грудна залоза

На те,, до чого сниться молоко з грудей, так само може впливати ще й такий фактор, як зовнішній вигляд того, чим наповнена молочна залоза, запевняють сонники. Згадайте і проаналізуйте:

 • Біжить жирне молочко, з жовтизною — до достатку;
 • Нежирне, біло-блакитного кольору біжить — до нужді;
 • Капало з вкрапленнями крові — до сварки з родичем;
 • Давати смоктати дитині скисле молоко — втратите довіру одного.
 • Тлумачення, «підглянуті» в сонник міс Хассе

  Медіум позаминулого століття міс Хассе славиться тим, що тлумачачи, до чого сняться ті або інші мрії, вона розглядає їх не просто з різних ситуацій, а ще й відповідно до того, в який день тижня вони наснилися.

  Ось, що говориться в її сонник з приводу грудного молочка. Якщо це примарилося в понеділок або суботу, то можете не забивати собі голову тлумаченнями — вони нічого не обіцяють. А ось, в інші дні, прокинувшись, обов’язково уточніть, чого чекати.

  Сонник молоко з грудей, до чого сниться молоко з грудей уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: