Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мозок, до чого сниться мозок уві сні

«Можливо, ви встанете перед складним вибором, або ж зустрінете людину, чий розум вразить вас до глибини душі», — так пояснюють сонники,, до чого сниться мозок. Але щоб бути впевненими до кінця в тому, що вас чекає, все-таки слід уточнити, чиї саме мізки ви бачили уві сні і в якому вигляді вони перед вами постали.

Запитайте у Міллера

Тлумач сновидінь американського письменника і бізнесмена, а за сумісництвом і психолога, Густава Міллера, містить в собі досить великий обсяг інформації щодо того,, до чого сниться якесь бачення.

Так, на думку сонника Міллера, бачити уві сні свій власний мозок — ознака підвищеної дратівливості. Вас буде виводити з себе буквально все, засмучує тлумач. А ось приснилися пташині мізки уособлюють собою душевні страждання. Особливо, якщо уві сні ви їх їли.

Побачити свій мозок: Від занудства до прибутку

Іншу думку на рахунок примарилося власного мозку має Сучасний сонник. Його тлумачення сну порадує: вас чекає прибуток, яку ви отримаєте завдяки гостроті свого розуму і кмітливості.

Але ось спостерігати уві сні, як хтось намагається розкрити вам череп і дістатися до його вмісту — ознака того, що ви будете мати справу з дуже нудним пріставучим людиною, який втомить вас марною балаканиною і надмірної метушливістю.

До чого сниться, що ви ніби збоку бачите, як вам роблять трепанацію? Це бачення означає, що іноді варто прислухатися до порад, щоб потім не довелося просити про допомогу в останній момент.

Чужий мозок як символ впевненості в собі

Наснилося, що ви перегризаєте черепну коробку людини і робите операцію на мозку, ураженому хворобою? До чого сниться подібне, підкаже сонник Мандрівника.

Зверніть увагу на те, не тремтіли Чи є у вас руки уві сні: якщо ви твердо тримали в руках хірургічне долото і скальпель, то це означає, що вашу впевненість в тому, що ви робите можна позаздрити. Ви не просто впевнені в собі, але і може з легкістю відстояти і переконати в тому, що праві, будь-яку людину, навіть скептика. А якщо наснилося, що у вас тряслися руки від паніки, то не варто робити нічого важливого, особливо того, що вимагає солідного фінансового вкладення.

Вміст черепа тварини

Щоб зрозуміти, що обіцяє побачений уві сні мозок тварини, слід уточнити, чия саме черепушка вам примарилась, підказують сонники. Отже:

 • Собаки — вас чекає складний вибір;
 • Кішки — ви зумієте розкрити таємні задуми конкурента;
 • Корови — познайомитеся з неординарною особистістю;
 • Свині — хтось образиться на вас.
 • Сонник авгурів, або Повний вперед!

  Вчені-онейрологія, які вивчають трактування сновидінь різними сонниками, мріям, в яких сновидець бачить внутрішні органи, як людські, так і належать звірові, більшою мірою схильні довіряти поясненням авгурів — давньоримським жерцям, ворожбитів нутрощах жертовних тварин.

  Так ось, в манускрипті, присвяченому їх знань, приснився мозок вважається дуже важливим знаком, що символізує початок нового етапу в житті, причому, на порядок більш успішного, ніж попередній. Зараз не час зволікати і довго роздумувати — прийшов час діяти!

  Сонник мозок, до чого сниться мозок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: