Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мітла — до чого сниться?

Сонник Фрейда

Якщо в сновидінні ви вдома підмітали мітлою підлоги, це говорить про ваше бажання внести для себе більше ясності у відносини, що зв’язують вас з партнером або родиною. Набридла рутина, сірі будні породять в вас прагнення до новизни — новим відносинам, почуттів і переживань. Сон говорить, що все це вам дістанеться сповна, причому вже в недалекому майбутньому. Що стоїть в кутку мітла означає, що вам властива нерішучість, коли мова заходить про те, щоб втілювати всі свої фантазії в реальність. Тим часом, як ви самі розумієте, обходитися без них нудно і нецікаво.

Якщо ви ламали держак мітли, це говорить про те, що ви і самі толком не знаєте, що вам потрібно, через що частенько страждають близькі та рідні. Ви ще більше ускладнюєте всім життя, нерідко провокуючи скандали і конфлікти. У доступній для огляду перспективі ситуація не зміниться, і тільки від вас залежить, за яким сценарієм далі розвиватися події. Якщо ви викинули стару, вже непотрібну мітлу, це говорить про те, що щось або хтось вже до такої міри вам набрид, що ви тільки і мрієте від усього цього позбутися, ось тільки в силу певних обставин нічого не можете зробити. Майте на увазі, що вже дуже скоро ситуація зміниться, так що не пропустіть цей момент.

Сонник Ванги

Уві сні мітла символізують очищення, звільнення від внутрішніх кайданів, подолання помилок. Якщо уві сні у вас розсипався віник або зламалася мітла, то це означає, що якийсь чоловік або обставини будуть заважати вам розібратися в собі, будуть відволікати вашу увагу від внутрішніх переживань, тому ви ще довго будете в невіданні щодо справжнього стану речей.

Якщо ви забираєте сміття за допомогою віника, то такий сон обіцяє вам духовне прозріння, яке змусить вас інакше сприймати світ і те, що відбувається на Землі. Уві сні бачити людину з віником або мітлою — знайти духовного вчителя, людини, який докорінно змінить ваші уявлення про навколишній і буде супроводжувати ваш духовний ріст. Якщо уві сні під час збирання віник випадає у вас з рук, значить, ваша свідомість буде деякий час замутнено хибними уявленнями, позбутися від яких вам допоможе якась несподівана подія.

Сімейний Сонник

Будь-сон про мітлах, віники та інші пристосування, які чистять будинок або прибирають сміття, віщує скандали, сварки, з’ясування стосунків. Іноді такий сон вказує, що серед оточуючих вас людей є помилковий друг. Якщо мітла нова, то ви будете з’ясовувати стосунки з якимось новим знайомим; якщо ж мітла стара, то, відповідно, зі старим другом.

Якщо вам присниться, що ви купуєте мітлу, просто бачите і отримуєте її від когось уві сні, то вас чекають неприємності на роботі. Поставити мітлу на місце уві сні означає, що вам потрібно проявити себе на роботі належним чином, щоб заслужити схвалення керівництва, інакше ви можете втратити місце. Іноді такий сон пророкує, що ви покладете кінець якимось чуткам, пліткам, наклепі.

Сучасний Сонник

Мітла уособлює великі зміни в житті. Летіти на мітлі — хтось використовує вас у своїх інтересах. Підмітати — потрапити в скрутне становище, але все-таки вибратися з нього. Людина з мітлою — до сварки, конфлікту. Стара мітла — у вас сварливий і непримиренний характер. Купувати мітлу — ви потроху позбавляєтеся від недоліків, однак не перестарайтеся. Вимітати сміття — ви викриєте фальшивих приятелів. Двірник з мітлою — ви приведете в порядок сімейні справи.

Сонник Міллера

Якщо ви побачили уві сні нову мітлу, це обіцяє вам процвітання і стрімкі зміни на краще. Якщо ж вона наснилася старої, пошарпані, то вас чекають втрати в справах. Для жінки втратити мітлу — це означає, що вона виявиться неохайною господинею, впертою дружиною, і це принесе їй безліч прикрощів.

Езотеричний Сонник

Побачити мітлу, самому майструвати — ви зробите якесь вдале придбання. Помсти — то майно, що недавно придбали, втратите. Помсти в будинку — поправитеся, якщо хворіли; буде гарне здоров’я. Підмітати двір — «вимете» кого-то, до кого відчували прив’язаність.

Сонник Хассе

Побачити мітлу — в будинку трапиться непорозуміння; нову — друзі виявляться фальшивими; стару — сон до зустрічі з давнім знайомим; купувати — прислуга чи помічники будуть погано справлятися зі своїми обов’язками; поставити в кут — до втрати місця; помсти підлогу — до пліток.

Ісламський Сонник

Найчастіше віник вказує на зникнення турбот і нещасть і повернення боргів. Інші тлумачі снів вважають, що побачена уві сні мітла може обіцяти помилки і сварки, чвари і засмучення.

Еротичний Сонник

Якщо дівчині або жінці сниться, що вона втратила мітлу, це означає, що в сімейному житті на неї чекають сварки з чоловіком через її невміння вести домашнє господарство.

Сонник Мандрівника

Мітла — начальник, господиня, знайома дівчина (чи хлопець). Літати на мітлі — символ занять чорною магією або демонічних впливів.

Французький Сонник

Наснилося мітла — сон-підказка: свої справи треба приводити в порядок. Підмітати — сон до доброго здоров’я і вдалим вчинків.

Сонник Цветкова

Мітла сниться до того, що у вас буде помилковий друг. Помсти — сон до багатства.

Китайський Сонник

Людина дає мітлу — віщує отримання місця на службі.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: