Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мочитися, до чого сниться мочитися уві сні

Трапляються бачення, які безпричинно не сняться — саме до цієї категорії відноситься мочитися уві сні. Непорядний сюжет, про який не кожному і розкажеш, вимагає свого тлумачення, адже, залежно від обставин, він може або бути пророчим, або відбивати небезпечні зміни в організмі. Багато сонники приділяють увагу цій темі, причому, роз’яснюючи,, до чого сниться сечовипускання, по деяких моментів виявляють дивовижну одностайність.

У загальних рисах, сновидіння свідчить про звільнення від накопиченої агресії, підготовці до нового етапу особистісного зростання. З іншого боку, не слід відкидати, що це може відображати особливості психосоматики.

Відчути полегшення

Сеча уві сні — символ вогняного, демонічного початку. Її надлишок підвищує енергетику до рівня, коли активність переростає в лють.

У всьому потрібна гармонія. До чого сниться мочитися з полегшенням, або, як кажуть, «писати окропом»? Це уособлює звільнення від чорних думок і озлобленості. Внутрішнє очищення готує людину до нового рівня — процвітання і доброти. Перед сбросившим вантаж негативних емоцій, відкриваються райдужні перспективи.

Фрейд в сонник дає свою інтерпретацію, що означає мочитися уві сні з відчуттям блаженства — людина звільниться від комплексів.

Хворобливе сечовипускання

Людину можуть виводити з себе багато обставин — перешкоди, втрати, але головне — відсутність надійної команди однодумців. Однак не складністю проблем обумовлено, до чого сниться, що мочитися доводиться довго.

Сонники дають цьому два далеких одна від одної тлумачення. Перше — утруднене, болісне сечовипускання віщує нове призначення. Друге — у людини серйозні проблеми зі станом сечостатевої системи. Йому треба неодмінно відвідати лікаря.

Міллер звертає особливу увагу на стан здоров’я сновидіння. Згідно сонником Міллера, сеча відображає втому організму, мочитися — віщує захворювання. Каламутна сеча — до важкої хвороби, а мочитися кров’ю — до захворювання когось із кровних родичів.

Мочитися на людях

Провидиця Ванга в сонник звертає увагу на те, що фізіологічно в природі мочаться, щоб не тільки позбавлятися від токсинів, але і позначити територію. Комплекси, прагнення до домінування, відображаються в сновидіннях, де сновидец зухвало мочиться на людях.

Якщо це відбувається на роботі — значить, людина прагне отримати найвищу посаду і найкраще устаткування. Якщо вдома — має намір користуватися чужим майном. На ділі його очікують непередбачені труднощі, невдачі.

Якщо сновидец мочився на якусь людину уві сні, це походить від прагнення принизити його в реальному житті. Наяву це обернеться жорстокою сваркою, протистоянням з людиною, якого сновидец сприймає, як суперника.

Енурез

До чого сниться обмочитися уві сні? Іноді до негайної реалізації побаченого, але вже наяву. При невротичний енурез таке відбувається часто.

Так само мочитися в ліжко уві сні — відображення почуття провини і тривоги, яке переходить в сновидіння, де потрапив в незручну ситуацію людина відчуває себе винним. Сонники розцінюють це як знак, який вказує на необхідність розібратися в своїх внутрішніх проблемах.

Приснився енурез означає, що людина занадто стомлений, щоб справлятися з роботою. Сонники рекомендують негайно відкласти справи і дозволити собі відпустку.

Де справляється потреба

Місце, де уві сні справляється потреба, теж має значення: якщо де-небудь потайки — до дурному дурному вчинку, але мочитися на підлогу, згідно сонником, знак зміцнення фінансового становища.

Якщо уві сні людина бачила, як мочився в відро або горщик, то він, по інтерпретації сонників, наяву потрапив в таку халепу, що тепер боїться власної тіні. Якщо сновидець уві сні мочиться в унітаз, йому передбачається нова висока посада. До чого сниться мочитися в туалеті уві сні — до любовного побачення.

Сонник мочитися, до чого сниться мочитися уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: