Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мочалка, до чого сниться мочалка уві сні

Такий звичний предмет побуту та особистої гігієни, як мочалка, досить часто є людині уві сні, уособлюючи в собі бажання сновидіння «змити» зі своєю совісті якісь події або спогади. Для більш детального розгляду того,, до чого сниться ця туалетна приналежність, сонники рекомендують уточнити деякі нюанси мрії.

Банна мочалка, або Чи чекаєте ви змін

Всім тим, хто уві сні бачив себе в лазні, сонник пастора Лоффа рекомендує пригадати, як і що ви мили. Ось, наприклад, митися, ретельно натираючи поролоновою губкою для ванни все тіло — знак того, що ви прагнете до самовдосконалення.

А якщо вам довелося митися частинами, тобто, ви намалювати рогожкою для ванни окремі частини тіла і змивали з них піну, перш ніж намилити щось інше, то таке бачення говорить про те, що ваші бажання і ідеали змінюються стрімко.

Наснилося, що ви миєтеся уві сні, ледве-ледве водячи мочалочкой по шкірі — сигнал про небажання що-небудь міняти.

Губка для посуду, як символ каяття

До чого сниться, що ви купуєте нові губки для посуду? Сучасний сонник стверджує, що це ознака прагнення до вчинків, які виходять за рамки вашого звичного поведінки або способу життя.

Жінка бачить уві сні, що вона купує мочалку для миття сковороди? Такий сюжет — це бажання «зішкребти» зі своєї совісті якийсь непорядний вчинок.

До чого сниться чоловікові, що він тре каструлі нової мочалкою? На жаль. Відбудеться подія, яка дозволить поглянути на життя по-іншому, і це дасть поштовх переглянути свої пріоритети.

«Автомочалка»: Від впертості до лояльності

Наснилося, що ви мили своє авто ганчірочкою з м’якої мікрофібри, призначеної для миття і полірування автомобілів? Це бачення говорить про те, упевнений Місячний сонник, що ніякі обставини не зрушать вас з намічених цілей, якими б вони не були (як більш-менш пристойними, так і не цілком).

Хоча, якщо наснилося, що відтираючи машину від бруду занадто грубої мочалкою, ви подряпали глянсовий «автобочок», то будьте готові до того, що на вас зійде невідоме раніше відчуття смирення і поступливості, що призведе до цілком лояльному результату задуманій афери — так говорить тлумачення сну, пропоноване Сучасним сонником.

Як ще використовувалася мочалка уві сні

Для більш детального розгляду того,, до чого сниться мочалка, пригадайте абсолютно всі подробиці. Цілком можливо, що уві сні ви використовували цей засіб гігієни:

 • Для миття вікон — дізнаєтеся якийсь секрет;
 • Як валик для фарби — до цікавих новин;
 • Як фільтруючий елемент — вас важко обдурити, ви відчуваєте брехня нутром;
 • Для набивання подушки — отримаєте те, чого хотіли.
 • Сонник Міллера

  Якщо вам здалося уві сні, що ви намалювати надто жорсткою мочалкою, то зверніть увагу на те, з чого вона була зроблена.

  Мочалка з люфи — символ того, що ви намагаєтеся зробити на когось враження, і для цього ведете себе не так, як зазвичай. А ось, бачити мочало з морської капусти означає невгамовні апетити сновідіци, які необхідно взяти під контроль, щоб уникнути проблем з травленням.

  Наснилася мочалка з лика? Це означає, що у вас є незавершені справи по господарству. Можливо, незакінчений ремонт не дає вам спокою навіть в світі мрій, віщає сонник.

  Сонник мочалка, до чого сниться мочалка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: