Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник маяк — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Маяк, вказуючий шлях кораблям, вважається символом надії. Якщо уві сні вам привиділося, що ви бачите маяк крізь імлу і бурю, то це знак того, що на тлі труднощів і негараздів є щось, що змушує вас боротися і йти вперед. І саме завдяки цьому ви зможете перебороти всі труднощі у вашому житті. Бачити ж маяк в гарну погоду може говорить про вашому прагненні до розширення кругозору і можливості отримати додаткову освіту. Маяки також можуть снитися тоді, коли в реальному житті ви чимось дуже засмучені і засмучені. У цьому випадку сон говорить, що ваша гра варта свічок і рано чи пізно ви зможете впоратися з усім, що на вас навалилося.

Сучасний Сонник

Бачити уві сні старий маяк на березі моря віщує, що вам загрожує небезпека потрапити у фінансову залежність. Забиратися на маяк крутими гвинтовими сходами — знак сходження службовими сходами: можливо, незабаром ви отримаєте підвищення.

Бачити себе в ролі доглядача маяка — знак теплих сімейних відносин і повного взаєморозуміння з коханою людиною. Включати маяк в ясну погоду — до позбавлення від гнітючої тривоги, в похмуру погоду або в туман — зміни на гірше і хвороба близьких людей. Якщо ви бачите далеке світло маяка з борта корабля — це віщує наступ вдалою смуги у вашому житті, коли все у вас піде так, як задумано.

Сонник Міллера

Для моряка побачити уві сні світло маяка — передвіщає спокійне море і вдале плавання. — Для людей у ​​горі, в біді, для молодих людей — це знак теплих і непорушних уподобань. Для хворих цей, сон обіцяє швидке одужання і міцне здоров’я в майбутньому. Бізнес отримає новий імпульс. Бачити світло маяка в шторм — означає зміни до гіршого тоді, коли Ви думаєте, що фортуна обернулася до Вас особою. Однак, найчастіше такий сон віщує швидку зміну невдалих днів вдалими. Бачити маяк у спокійному морі — обіцяє сімейне щастя і повне благополуччя.

Сонник Хассе

Маяк, що з’явився у вашому сні, сигналізує про те, що вам загрожує небезпека. Чим ближче ви його бачили і чим яскравіше він світив, тим реальніше, серйозніше і ближче загроза. Маяк, що стоїть в якомусь неприродному місці, сниться як заклик до більш раціональному використанню своїх природних здібностей: поки ви їх бездарно тринькати. Те спалахував, то гаснув — ви будете то ліниві і апатичні, то надмірно, до перевтоми, діяльні і працьовиті, як бджола.

Сонник Фрейда

Якщо Ви побачили уві сні світло маяка здалеку, такий сон означає, що труднощі, які Ви відчували у взаєминах з близькою людиною останнім часом, дуже скоро вирішаться самі собою, все налагодиться і увійде в потрібне русло. Приснився маяк символізує спокійні, врівноважені стосунки в ліжку, відсутність бур і палючої пристрасті. Можливо, Ви нарешті зважитеся закріпити свої відносини шлюбними узами.

Китайський Сонник

Бачите уві сні, як світло маяка пробивається крізь бурю, то треба очікувати щось не є добре, але це не надовго, все незабаром саме по собі налагодиться. Яскраво сяючий маяк при гарній погоді сниться до благополуччя в родині. Але, будьте пильні в тому випадку, коли уві сні маяк погас — це чиїсь підступи, біда.

Сонник Ванги

Побачити уві сні маяк, означає, що комусь знадобиться ваша допомога, можливо вам доведеться когось мирити. Рухаєтеся до маяка — ви придбаєте досвідченого наставника, в разі необхідності, він вас виручить.

Сімейний Сонник

Побачити його світло уві сні означає, що вам дивом вдасться уникнути небезпеки. Іноді такий сон пророкує виконання бажання. Просто побачити маяк уві сні — попередження про небезпеку.

Еротичний Сонник

Закоханим сон про маяку віщує теплі відносини і непорушний союз. Маяк в спокійному тихому морі обіцяє спокійну і гармонійну сімейне життя.

Сонник Мандрівника

Попередження про небезпеку; вірно обраний життєвий орієнтир.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: