Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мати — до чого сниться?

Сонник Ванги

Присниться мати розповідає про те, яке майбутнє чекає вашу сім’ю. Побачити мати такою, яка вона є насправді, — це означає, що сімейні справи ви повністю контролюєте, найближчим часом не варто чекати серйозних змін.

Мати плакала — погана ознака: у вашій родині будуть серйозні розбіжності, скандали, може статися розпад сім’ї. І все ж у вас є можливість і час для того, щоб вжити заходів щодо недопущення такої ситуації: адже про можливий сценарій розвитку подій вас попередило сновидіння. Побачити скандал з матір’ю або те, як вона вас б’є, — на жаль, винуватим в якому ви будете вважати тільки себе, хоча в дійсності все будуть постраждалими, а винних не буде.

Побачити мати молодої і співаючої колискову пісню — це означає, що ви надто захоплені тим, що відбувається поза сім’єю, але ж їй потрібна ваша постійна увага. На сьогоднішній момент у вас поки є всі шанси для збереження у відносинах з рідними теплоти і довіри, так що скористайтеся ними без зволікання.

Сонник Фрейда

Присутність матері в сновидінні — говорить про наявність у сновидіння едипового або материнського комплексів. Якщо юнакові чи чоловікові сниться, що його мати займається любов’ю або усамітнюється з його батьком або будь-яким іншим чоловіком — у нього явно виражений едипів комплекс. Він ревнує свою матір до всіх чоловіків і мріє, щоб вона належала тільки йому одному і ненавидить свого батька.

Якщо юнакові чи чоловікові сниться, що він вступає в зв’язок з матір’ю — він став жертвою материнського комплексу, тобто він не може вибрати собі партнерку, бо всіх їх порівнює зі своєю матір’ю, але не може знайти нічого схожого. Якщо вам у сні є ваша мати — вас мучить комплекс вини, за те, що ви не приділяєте або не приділяли їй достатньої уваги. Якщо дівчині або жінці сниться мати — можлива наявність сексуальної суперниці.

Сімейний Сонник

Будь-сон, в якому ви побачите свою матір, означає благополуччя і благословення, передчуття, визнання. Побачити її обличчя або як вона щось робить уві сні — знак отримання звістки від неї, її турботи про ваш добробут. Бачити її, мокрому до нитки і витворяти щось незвичайне, означає, що у вашій родині розгориться скандал через матір і вся рідня буде звинувачувати її в своїх нещастях. Сон підказує, що на цей раз і вам не вдасться залишитися в стороні від загальних проблем. Бачити свою матір померлої уві сні — передвісник хвороби, неприємних клопотів і сімейних чвар. Бачити її агонію уві сні — тривога, смуток. Якщо вам присниться, що ваша мати хвора, то чекайте всяких сімейних неприємностей.

Сонник Лоффа

Значення снів про матір може сильно варіюватися, і залежить це від того, які відносини існують між сновидцем і його матір’ю в реальності. На певному етапі свого розвитку сприймалася чи вами ваша мати як всезнаючого втілення самої любові? Були присутні у ваших відносинах елементи боротьби за владу, чи траплялося, що вона безцеремонно втручалася у ваше особисте життя? Чи доводилося вам втрачати контакт з матір’ю (через її смерті або за власним бажанням), через що якісь проблеми так і не знайшли свого вирішення? Відповівши на ці питання, ви отримуєте можливість розшифрувати значення тих образів, що з’являються разом з матір’ю в вашому сновидінні.

Сонник Міллера

Якщо наснилася знаходиться в вашому домі мати, це говорить про те, що всі ваші починання, пов’язані з бізнесом, будуть, швидше за все, успішними. Розмовляти з нею — такий сон пророкує, що про справи, які вас надзвичайно цікавлять, ви незабаром отримаєте добрі звістки. Для жінки бачити матір — до приємних обов’язків і щастя в шлюбі. Чиясь мати приснилася болючою або померлої — це до печалі. Приснився поклик матері — це говорить про те, що вас залишили всі друзі і близькі; керуючи своїми справами, ви виберете неправильний напрямок у своїх справах. Якщо у вашому сні вона плакала, вам загрожує нещастя або хвороба.

Сонник Лонго

Побачити маму уві сні вважається добрим знаком, що обіцяє благословення і благополуччя. Чіткі риси обличчя матері в сновидінні віщують швидку зустріч з нею, але якщо в живих матері немає, то слід обов’язково навідатися до неї на могилу і як слід пом’янути. Материнська агонія уві сні є поганим знаком, що передвіщає конфлікти на роботі, сімейні сварки, засудження Вашої персони старшим поколінням. Слід очікувати гостей, якщо в вашому сновидінні мама готує їжу.

Сучасний Сонник

Мати, з’являючись уві сні, пророкує майбутнє вашої сім’ї. Якщо мати приснилася вам такою, якою вона є на даний момент в дійсності, значить, найближчим часом не варто чекати серйозних змін, ваші сімейні справи у вас під контролем. Сон, в якому мати молода і співає вам колискову пісню, означає, що ви дуже зайняті тим, що відбувається поза домом, тоді як ваша сім’я в даний момент потребує особливої ​​уваги.

Сонник Цветкова

Вас здолають передчуття, і вам варто поставитися до них дуже уважно. Залежно від того, що уві сні відбувалося, це має різний провіщення. Якщо наснилася хвора мати: для жінки — це обіцяє нездійснені сподівання з приводу заміжжя, для чоловіка — невдачі в справах. Побачити смерть матері: для жінки обіцяє невдачі в справах сімейних, розлучення; для чоловіка — проблеми пов’язані з кар’єрою, можливо звільнення.

Еротичний Сонник

Якщо Вам приснилася Ваша мама, є ймовірність того, що вона найближчим часом дізнається про Ваших таємних любовних зустрічах з людиною, якого Ви давно приховуєте від своїх домашніх. Для жінки сон, у якому присутній її мати, обіцяє швидке блаженство і отримання величезного задоволення від близькості з коханою людиною.

Езотеричний Сонник

Молода мама в сновидіннях є символом оновлення духу. Крім того, приснився молода мати може вказувати на якийсь перерозподіл ролей, обов’язків, зміна способу мислення і самого життя. Це означає, що настає сприятливий момент для якихось кардинальних рішень, нових починань.

Англійська Сонник

Приснилася мати і душевна розмова з нею — значить, вся решта життя буде приємним і безбідного. Стати в сновидінні матір’ю — для жінки, у якої є вірний серцевий друг, це сумне ознаку. Побачили, що назавжди втратили маму, — вона скоро захворіє.

Сонник Менегетті

Мати, що приходить в сновидіння представників чоловічої статі відображає їх несвідомі або свідомі страхи перед жінками. А для жінки, мати уві сні символізує брак уваги і ласки з боку оточуючих, потреба повернутися до рідної домівки.

Сонник Мандрівника

Доленосна сила. Для чоловіка виходячи з вигляду і поведінки відповідальний період життя, прагнення, досягнення. Для жінки обов’язки, докори, попередження, передчуття. Молода, красива щаслива подія; вдале заміжжя (для жінки).

Ісламський Сонник

Мати людини уві сні більше підходить до нього в судженнях тлумачення сну, ніж батько, і якщо він побачить її уві сні, то її стан тлумачиться його станом. Але найчастіше вона вказує на співчуття і легкість для того, хто знаходиться в труднощі.

Сонник Хассе

Бачити або говорити — відкриють тобі свої наміри; бачити померлу — довге життя; вмираючу — печаль і тривога.

Китайський Сонник

Мати і дитя сниться — віщує довголіття, щастя.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: