Сонник мити руки, до чого сниться мити руки уві сні

До чого сниться мити руки? Сонник як би накладає цей символ на відоме древнє вираз «умити руки», тобто очиститися. Також допомагають правильне пояснити сновидіння інші уточнюючі штрихи. Кожен з них має значення для вірного тлумачення. Наприклад, наскільки руки уві сні були брудними, відмивав чи сплячий їх з милом або взагалі молоком.

Загальне значення бачення

Мити руки найчастіше означає для того, кому приснилось, що у нього є ретельно приховуване відчуття провини за будь-які непристойні вчинки. Сонник вказує: людина хоче ізбить цю провину і очиститися. Також витлумачити цей символ, що з’явився уві сні, можна по-іншому. Можливо, з’явиться запрошення стати учасником непорядних справ, непорядних угод, здатних зіпсувати репутацію і скомпрометувати причетних до них.

До чого сниться, що сновидець робить це під краном чистою водою з милом? Значить, незабаром він зможе взяти участь в якомусь радісну подію або урочистостях. Молоком — сонник обіцяє: зустріти хороших друзів, обопільне задоволення від проведеного разом часу. Снігом — все бажання збудуться.

Якщо ж вони уві сні були дуже брудні, а той, хто лежить намагався мити руки без мила, сильно тер одна об одну — сподіватися нема на кого, потрібно прийняти рішення самому. Щоб не стати учасником непорядних справ, треба вчасно відмовитися від такої пропозиції. Крім того, сонник попереджає: приховати негожий вчинок буде неможливо.

Деякі додаткові подробиці

До чого сниться мити руки холодною чистою водою? Чекає зустріч добрих друзів, приємне веселощі. Крім того, приснився символ може означати позбавлення сплячого від старого захворювання. Якщо ж вода уві сні була гарячою, насиченою ароматами — сновидец незабаром може піддатися пристрасті і вступити в зв’язок. Однак після неї він, швидше за все, буде соромитися.

Коли сновидец намагається відмити їх від крові — за сонником, наяву він відчуває страх, навіть відчай, оскільки нездатний давати відсіч несприятливим ситуаціям. Змивати жир — очікують неприємності, рутинні завдання. Мити руки, видаляючи фекалії — незабаром можливий фінансовий успіх, прибуток.

Наснилося, як миєте з милом, може означати клопоти, турботи, наступ неспокійного часу. Також пояснити,, до чого сниться цей символ, можна як отримання захисту. Уві сні робити це снігом — наступ вдалого тимчасові, коли втіляться задумані плани. Помити руки дитині — передвістя щастя для людини.

Чоловікові приснилося, як він відмиває смолу — сонник роз’яснює: можлива участь в якомусь темному справі. Мити руки під краном і витерти їх рушником — значить, вам дуже потрібен відпочинок. Сновидіння вказує на сильну втому. Змивати чистою водою коросту, гній віщує швидке одужання. Фарбу — заплутана ситуація знайде ясність.

Що віщує сплячому

Мити руки уві сні: для сновидіння настав час морального очищення або він прагне зняти з себе відповідальність за будь-якої сумнівний вчинок — трактує сонник. Совісного людини таке сновидіння підштовхне до покаяння, а обмежена особистість буде шукати виправдання собі.

Також треба звернути увагу на вигляд самих рук уві сні. Якщо вони наснилися здоровими — значить, обставини складуться добре. Коли ж виглядали хворими або зламаними — сонник застерігає: уникнути неприємностей людині не вдасться. До чого сниться мити красиві, доглянуті? Це передрікає популярність, великі досягнення, можливе високе положення у своєму колі.

Взагалі чисті руки — вельми сприятливий знак, довге життя, а брудні — негативний сигнал, що попереджає про наклеп наяву. Тому мити їх під краном уві сні — означає робити успішні зусилля, щоб уникнути несприятливого явища.

Сонник мити руки, до чого сниться мити руки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: