Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мити дитину, до чого сниться мити дитину уві сні

Будь-якому батькові може приснитися сюжет, в якому йому доводиться мити дитину, і це, скоріше за все, не провісник чогось, а всього лише відображення реальності. Інше питання,, до чого сниться дана процедура людині, яка не має маленьких дітей. На думку сонників, купати когось уві сні — ознака того, що сновидець бажає тримати під контролем будь-яку ситуацію.

Купання хлопчика, або Будуйте плани, вони здійсняться!

Сміливо братися за будь-яку справу, вплутуватися в авантюри і навіть в дрібні афери рекомендує сонник пастора Лоффа того, хто уві сні бачив, як купав хлопчика.

Якщо приснилося, що хлопчик, якого ви миєте, зовсім маленький немовля, то це означає, що ви замислили якусь справу і всі ваші думки зайняті обмірковуванням дрібних деталей і нюансів реалізації.

Миття дівчинки, як символ самоконтролю

Купання дівчинки уві сні, за версією численних сонників, означає наступне: що б не трапилося несподіваного в вашому житті, воно не зіб’є вас з наміченого шляху. Ви людина, самоконтролю якого можна позаздрити.

До чого сниться миття чужий дівчинки, роз’яснить Місячний сонник. Мити дитину жіночої статі, що не належить вам уві сні — сигнал про те, що ви будь-якими шляхами і способами намагаєтеся контролювати дії і вчинки оточуючих вас людей. Можливо, це необхідно вам для самореалізації.

Що обумовлює: Від фінансів до ідей

До чого сниться мити дитині окремі частини тіла, підкаже Англійська сонник.

Так, наприклад, полоскати уві сні попу обкакался діточки — символ, який вказує на стан справ у сновидіння в плані фінансів. Бачите, що дитяча попа настільки забруднена, що навіть потекло на ніжки — грошей у вас буде, хоч завались! А якщо крихітка був обкакался не сильно, то і фінанси не дуже порадують.

Відмивати уві сні ніжки дитини від бруду — до спроб вибитися в лідери в колективі. А якщо наснилося, що ви намалювати йому голову, то це говорить про те, що ви намагаєтеся знайти єдино вірне рішення в якійсь ситуації. Голову мили декільком малюкам — це вас несе між парою-трійкою цікавих ідей.

Банні процедури, як демонстрація досягнень

Розшифровуючи,, до чого сниться мити дитину, варто звернути увагу ще й на те, де саме ви купали малюка.

Отже, приснилося, що ви мили дитини в лазні? Це бачення говорить про те, що ви дуже пишаєтеся результатами своєї роботи і всіляко це демонструєте, стверджує сонник Цвєткова.

А ось, в сонник Медеї можна знайти таке тлумачення сну: парити крихітку в лазні, поплескуючи віником бичка — символ тривоги через якихось незавершених справ. Діток в лазні було багато? Ви звикли закривати очі на проблеми.

Мити дитину у ванній — Вас обтяжують обов’язки

До чого сниться купання у ванній? Абсолютна більшість тлумачів запевняє, що викупати крихітку у ванній — ознака того, що ви усвідомлюєте свою неправоту, але зізнатися в ній прилюдно ви не наважуєтеся.

Бачити уві сні миття малюка в джакузі — уособлює бажання сновідіци знайти підтримку і зняти з себе деяку відповідальність, покладену на власні плечі самої ж собою.

Мити дитину за сонником Міллера

Наснилося процедура відмивання малюка від бруду, за версією даного тлумача, може передбачати багато, дивлячись, що ви йому відмивали. Ось, наприклад:

 • Вимити уві сні брудні ноги — до спроб врятувати свою репутацію;
 • Відмиваєте від бруду дитячі руки — ви хочете почати відносини «з чистого аркуша»;
 • Умити обличчя — до прояснення того, що було вам незрозуміло;
 • Купати цілком — ви знаєте, чого хочете, і націлені на успіх.
 • Сонник мити дитину, до чого сниться мити дитину уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: