Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мити посуд, до чого сниться мити посуд уві сні

Посуд уві сні — ознака стану душі і фінансового становища сновидіння. Залишки їжі на блюдцях сонник трактує як занепокоєння, сум’яття, відсутність рівноваги в житті. Неприємності, невдачі — ось ще, до чого сниться це. Мити посуд — значить вам вдасться побороти життєві негаразди.

Посуд, побачена в сновидінні, часто позначає те, як йдуть у вас справи в сімейному житті. Важливо згадати все найдрібніші деталі цього пророкування: стан і матеріал столових приладів, а також чистими або забрудненими вони були. Сонники неоднозначно трактують такі сни. В одних можна прочитати про швидке багатство, в інших — про які загрожують неприємності. Миття посуду символізує спробу змінити ситуацію, поліпшити добробут.

Недозволений конфлікт, наростаюче напруження — ось, до чого сниться мити посуд подружжю. Якщо ж дружина не тільки ретельно чистить, а й насухо витирає сервіз, то в цьому випадку сонник обіцяє, що побут в родині налагодиться, все конфлікти вирішаться. Подружнім парам скляні келихи гарантують спокій, затишок.

Для людей, поки одиноких, миття посуду уві сні може означати, що накопичилися, які вимагають термінового вирішення. Крім того, розкажіть близькій людині про свої тривоги, страхи, таємниці. Адже це допоможе самоочиститись, зняти з душі важкий тягар.

Позитивні зміни чекають тих, хто бачив блюдця з благородних металів. Гнуті металеві каструлі обіцяють грошові проблеми незабаром. Потрібно поберегти фінансові кошти, не брати участь в авантюрах.

Якщо сплячий миє брудний посуд, то, судячи з сонником, його благополуччя похитнеться, може виникнути сварка з дорогими людьми. Напруга у відносинах, борги — ось, до чого сниться сковорода із залишками їжі. Взагалі, нечисті сервізи трактуються сонниками, як поганий знак. Плани і надії можуть не збутися.

Сонник Міллера

Недолік взаєморозуміння — таке тлумачення сну — мити посуд для заміжніх жінок. Забруднені сервізи в цьому сонник пророкують, що в подальшому вас чекають неприємності. Якщо упустити чашку уві сні, то незабаром чекає удача, але вона буде недовговічною. Взагалі, тримати уві сні в руках келихи або блюдця — передвістя радісних подій.

Благополуччя в майбутньому — так трактує сонник Міллера миття посуду. Налагоджений побут, достаток у домі — ось, до чого сниться те, як ви милуєтеся чистими, блискучими каструлями. Молодою, незаміжньою жінці це обіцяє щасливий шлюб з надійним чоловіком. Тріщини ж на тарілках пророкують нездійснене мрії.

Якщо побачити уві сні, як миють посуд інші люди, то очікування немарно. Те, що плануєте або вже здійснюєте, принесе більший прибуток. Можливо, робочі справи підуть в гору або намітиться вигідний контракт — ось, до чого сниться таке сновидіння. Також це трактується, як порятунок від ворогів, пліток.

Мити уві сні чужу посуд — це означає, що до тієї людини, чиї тарілки миєте, ви відчуваєте довіру. Крім того, воно передбачає ваше вдале спілкування в подальшому. Якщо у господаря столових приладів є недоліки, то ви цього не помічаєте.

Сонник мити посуд, до чого сниться мити посуд уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: