Сонник мити посуд, до чого сниться мити посуд уві сні

Посуд уві сні — ознака стану душі і фінансового становища сновидіння. Залишки їжі на блюдцях сонник трактує як занепокоєння, сум’яття, відсутність рівноваги в житті. Неприємності, невдачі — ось ще, до чого сниться це. Мити посуд — значить вам вдасться побороти життєві негаразди.

Посуд, побачена в сновидінні, часто позначає те, як йдуть у вас справи в сімейному житті. Важливо згадати все найдрібніші деталі цього пророкування: стан і матеріал столових приладів, а також чистими або забрудненими вони були. Сонники неоднозначно трактують такі сни. В одних можна прочитати про швидке багатство, в інших — про які загрожують неприємності. Миття посуду символізує спробу змінити ситуацію, поліпшити добробут.

Недозволений конфлікт, наростаюче напруження — ось, до чого сниться мити посуд подружжю. Якщо ж дружина не тільки ретельно чистить, а й насухо витирає сервіз, то в цьому випадку сонник обіцяє, що побут в родині налагодиться, все конфлікти вирішаться. Подружнім парам скляні келихи гарантують спокій, затишок.

Для людей, поки одиноких, миття посуду уві сні може означати, що накопичилися, які вимагають термінового вирішення. Крім того, розкажіть близькій людині про свої тривоги, страхи, таємниці. Адже це допоможе самоочиститись, зняти з душі важкий тягар.

Позитивні зміни чекають тих, хто бачив блюдця з благородних металів. Гнуті металеві каструлі обіцяють грошові проблеми незабаром. Потрібно поберегти фінансові кошти, не брати участь в авантюрах.

Якщо сплячий миє брудний посуд, то, судячи з сонником, його благополуччя похитнеться, може виникнути сварка з дорогими людьми. Напруга у відносинах, борги — ось, до чого сниться сковорода із залишками їжі. Взагалі, нечисті сервізи трактуються сонниками, як поганий знак. Плани і надії можуть не збутися.

Сонник Міллера

Недолік взаєморозуміння — таке тлумачення сну — мити посуд для заміжніх жінок. Забруднені сервізи в цьому сонник пророкують, що в подальшому вас чекають неприємності. Якщо упустити чашку уві сні, то незабаром чекає удача, але вона буде недовговічною. Взагалі, тримати уві сні в руках келихи або блюдця — передвістя радісних подій.

Благополуччя в майбутньому — так трактує сонник Міллера миття посуду. Налагоджений побут, достаток у домі — ось, до чого сниться те, як ви милуєтеся чистими, блискучими каструлями. Молодою, незаміжньою жінці це обіцяє щасливий шлюб з надійним чоловіком. Тріщини ж на тарілках пророкують нездійснене мрії.

Якщо побачити уві сні, як миють посуд інші люди, то очікування немарно. Те, що плануєте або вже здійснюєте, принесе більший прибуток. Можливо, робочі справи підуть в гору або намітиться вигідний контракт — ось, до чого сниться таке сновидіння. Також це трактується, як порятунок від ворогів, пліток.

Мити уві сні чужу посуд — це означає, що до тієї людини, чиї тарілки миєте, ви відчуваєте довіру. Крім того, воно передбачає ваше вдале спілкування в подальшому. Якщо у господаря столових приладів є недоліки, то ви цього не помічаєте.

Сонник мити посуд, до чого сниться мити посуд уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: