Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мити підлогу, до чого сниться мити підлогу уві сні

Сон, в якому ви бачите, як намивають підлогу, віщує успішну кар’єру наяву, але тільки якщо ви не будите суперечити начальству і відстоювати свою точку зору. Так само сон, в якому ви прибирати, символізує ваше приготування до якоїсь події в житті.

Якщо в сновидінні ви бачите, як хтось інший забирається, значить, вашу посаду займе більш успішний колега.

Як тлумачить сонник, мити підлогу уві сні означає, що в найближчому майбутньому в ваших любовних відносинах відбудуться зміни, якщо ви прибирати в незнайомому вам приміщенні, то ваша поведінка і ваші рішення в дійсності нададуть значний вплив на життя оточуючих.

Сон, в якому ви бачите надійний, твердий настил, говорить про те, що в реальності ви маєте в своєму розпорядженні міцною опорою, якщо ж уві сні ви побачили хитний підлогу, це знак того, що наяву вас може зрадити близька людина.

У Сімейному сонник намивати підлогу — дуже нехороша знак, що втілює смерть в будинку. Провалюється настил або підлогу з дірою, віщує нещастя, втрати і невдачі.

Згідно сонником, якщо Ви захотіли помити підлогу уві сні або сон, в якому ви побачили дуже брудну підлогу і вирішили вимити його, пророкує сприятливі зміни в житті, якщо уві сні ви миєте чисту підлогу, значить, наяву вас чекають хвороби і неприємності.

В сонник Фрейда мити підлогу уві сні означає, що в дійсності ви хочете розібратися у взаєминах зі своїм партнером, а так само відчуваєте втому від буденності в ваших відносинах, вам хочеться нових емоцій і відчуттів, і скоріш за все цей сон віщує їх швидку появу.

До чого сниться миття підлог

До чого сниться мити підлогу в Весняному сонник — від’їзд з вашого будинку, а ось Літній тлумач навпаки, пророкує прийом гостей, в Осінньому тлумачі намивати підлогу уві сні до пліток в реальному житті.

Сон, в якому ви прибирати, означає, що в реальному житті ви розчаровані своїм становище в суспільстві і вважаєте себе недооціненим. Наснилося, що ви прибирати у себе на роботі, значить, наяву ваш роботодавець вважає вас незамінним і цінним працівником.

До чого сниться мити підлогу заміжній жінці — якщо вам приснилося, що ви прибирати у себе в будинку, значить, в реальному житті вас не влаштовує ваша сімейне життя. Можливо вам доведеться щось поміняти для того щоб комфортно відчувати себе в стосунках з чоловіком.

Сон, в якому ви намагаєтеся відмити з підлоги якийсь пляма або кров, означає, що наяву ви намагаєтеся приховати якісь факти особистого життя від своїх знайомих, ви хочете показати себе тільки з кращого боку, забуваючи при цьому, що рано чи пізно таємне завжди стає явним.

Сонник мити підлогу, до чого сниться мити підлогу уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: