Сонник мити небіжчика, до чого сниться мити небіжчика уві сні

Сонник пропонує різноманітні пояснення,, до чого сниться мити небіжчика. У більшості випадків символ уві сні не обіцяє нічого негативного. Найчастіше такий сюжет попереджає, що прийшов час щось поміняти.

Тлумачення Міллера

Пояснюючи,, до чого сниться мити небіжчика, сонник Міллера пов’язує тлумачення сну з давніми традиціями обмивання після смерті. Якщо померлий під час обряду раптом заговорив з вами уві сні, його слова є пророчими, їх слід тлумачити без іносказань. Якщо покійний не подавав ознак життя, сновидіння обіцяє зміну погоди.

Цікаві попередження

Якщо помити покійного незадовго після смерті довелося самому сплячому, провісник Майя дарує можливість почати власне життя з чистого аркуша, пробачити минулі образи і бути прощеним.

Сонник Манегетті вбачає в символі застереження. Якщо уві сні довелося помити померлого в будинку, де живе сновидец, наяву висока ймовірність пожежі. Перевірте справність проводки, стежте за електроприладами і каміном, підсильте інші заходи безпеки на найближчий період.

Вологе прибирання

Якщо приснилося, як давно покійний протирає підлогу в будинку сплячого, добре ім’я сновидіння буде відновлено в очах раніше розчарувалися в ньому людей.

Це не єдине пояснення, до чого сниться, що підлогу миє небіжчик. Якщо пощастило бачити мертвого за вологим прибиранням, Універсальний сонник обіцяє велике везіння наяву.

Сонник Лоффа налаштований менш оптимістично. Те, до чого сниться, як небіжчик миє підлогу, може бути пов’язано з його біографією. Не виключено, що сновидцу належить виправляти його помилки або повертати борги.

Якщо довелося бачити уві сні, як нині небіжчик миє ваші вікна, належить дізнатися щось нехороше про свого друга. Сонник обіцяє, що ви зможете його зрозуміти і пробачити.

Омивані частини тіла

Коли наснилося мити небіжчика, сонник надає великого значення частинам тіла, які найяскравіше запам’яталися уві сні.

 • Умивання особи символізує зміну кола спілкування;
 • Спина передвіщає зміни в діловій сфері, наприклад, нову роботу або бізнес-ідею;
 • Якщо приснилося, як омиває ноги померлому, повернеться чи знайдеться давня втрата;
 • Мити ноги небіжчика трапляється уві сні, коли застарівають звичні стереотипи;
 • Якщо відмити ноги покійного як слід так і не вдалося, сонник радить відкласти поїздку.
 • Якщо уві сні довелося приводити в порядок особисту річ, що належить померлому за життя, наприклад, черевики, сонник рекомендує знайти і уважно розглянути цей предмет. Можливо, ви отримаєте підказку або дізнаєтеся щось нове про покійного.

  Прохання з того світла

  До чого сниться, коли мрець поводиться, як при житті і до того ж про щось просить? Найчастіше символ відображає потребу сплячого в зміні обстановки і нові враження.

  Те, про що просить покійний уві сні, означає, що вже вершаться зміни на енергетичному рівні, які неодмінно призведуть до певні події.

  Буває, що приснився живий родич, який насправді давно відійшов в інший світ, і не стільки про що-небудь просить, скільки розпитує. Якщо вранці сновидец відчуває себе так, як ніби успішно склав іспит, це означає, що його мрія збудеться.

  Якщо уві сні довелося обмивати не покійного людини, в реальності не поспішайте приймати його пропозиції. Результат може виявитися настільки збитковим, що зробить вас банкрутом.

  Чи вистачить води?

  Снотолкователь роз’яснює,, до чого сниться мити небіжчика в наповненій по вінця ванні або ж відчувати дефіцит води.

  Купання мерця в красивій ванні з використанням хорошого мила сприятливо для сплячого, який в даний момент намагається перемогти важкий недуг. Якщо надійде пропозиція випробувати на собі нетрадиційні методи лікування, не відмовляйтеся від них — це ключ до вашого здоров’я.

  Якщо приснилося, що кількість води обмежена, прийміть символ як застереження. Зараз не час для неуважності: безглузда помилка може призвести до серйозних втрат і навіть до нещасного випадку.

  Про що повідають маніпуляції з волоссям

  Практично в кожному сонник волосся є дуже значущим символом, особливо коли трапляється бачити уві сні шевелюру померлого і доглядати за нею.

  Ось, до чого сниться мити небіжчика волосся і заодно проводити інші маніпуляції на кшталт укладання та стрижки: якщо наснилося, що зачіска вдалася, вирішиться важлива проблема сновидіння.

  Якщо приснилося, що сплячий поставився халатно до зовнішнього вигляду покійного, сонник не заперечує, що йому вдасться досягти мети, правда, без заборонених прийомів не обійтися. Головне подбати про те, щоб трюки залишалися в таємниці.

  Сонник мити небіжчика, до чого сниться мити небіжчика уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: