Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мити вікна, до чого сниться мити вікна уві сні

Мити вікна уві сні віщує значні зміни, зміна поглядів, успіх завдяки наполегливій праці. Але сонник вказує: можливі дрібні неприємності, негативні емоції. Подробиці допоможуть зрозуміти, до чого це сниться.

Обережно: можете зробити помилку

Миття шибок уві сні віщує: сновидец позбудеться від усталеного, але помилкової думки.

До чого сниться миття забруднених побілкою (фарбою) вікон? Наяву сплячий помилиться, відмовившись від пропозиції, яке здасться безперспективним, а згодом виявиться вельми вигідним.

Наснилося відмивати їх там, де є небіжчик або бачити його під час миття? Сонник підказує: ви занадто недовірливі, схильні до безпідставним побоюванням, тривог. Потрібно більше собі довіряти — тоді улюблена справа буде краще сперечатися і вдало завершиться.

Якщо приміщення, де ви це робили уві сні, незнайоме — будете намагатися довести свою точку зору оточуючим.

Дрібні проблеми, негативні емоції

Наснилося мити вікна, тому що вони дуже брудні? Досягнете успіху, благополуччя завдяки своєму наполегливій праці.

Бачити, ніби мили не всі вікно, а тільки брудні ділянки? Сонник пояснює: незабаром доведеться залагоджувати дрібні неприємності.

Сюжет, коли сновидець уві сні відмиває шибки з шланга, вказує: щось або хтось дуже сильно його дратує. Скоро він не зможе стримувати негативні емоції.

Бачити, як відмивали рами і скло з шланга, по сонником, означає: пора виплеснути весь накопичений негатив назовні.

Зживе свої комплекси

Помити їх уві сні і протерти газетою або папером — сплячий зробить несподіваний навіть для себе вчинок.

Крім іншого, помити шибки — значить, успішно позбутися наяву від заважали жити комплексів.

Наснилося мити вікна і двері? Має бути початок нового життєвого етапу, завершення негараздів, а можливо, навіть переїзд на нове місце.

Мають бути великі зміни

До чого сниться мити вікна в будинку? Сонник каже про значні зміни наяву, що стосуються ділової сфери. Можливо, отримаєте підвищення по службі або змініть місце роботи. Майбутні події принесуть користь.

Наводити уві сні чистоту на шибках в будинку часто означає: слід навчитися добре взаємодіяти з навколишнім світом. Тому слід позбутися неприємних речей, віддалитися від дратівливих людей і оточити себе тільки тим, що приносить радість чи впливає нейтрально.

Де наводили чистоту?

Тлумачення сну відповідно до того, де довелося мити вікна:

 • У себе в будинку — можливий новий роман;
 • Чужому — незабаром чекають зміни, пов’язані з господарем цього будинку:
 • В квартирі — хтось із знайомих може принести шкоду, слід менше розказувати;
 • На роботі — з’являться нові перспективи, зміни, що стосуються вашої роботи.
 • Також мити їх в квартирі — обіцяє примирення подружжя, розсварилися деякий час назад.

  Наснилося робити це в чужому помешканні? Сонник підказує: знайомий, з яким воно належить, матиме великий вплив на ваше життя.

  Натирали їх до блиску на чужому, незнайомому дворі? Наяву познайомитеся з людиною, який допоможе подолати труднощі. Завдяки йому ви по-новому оціните навколишній світ.

  Сонник Міллера: попереду неприємності

  До чого сниться мити вікна? Мають бути різного роду неприємності, запобігти яким виявиться дуже складно або навіть неможливо.

  Сонник мити вікна, до чого сниться мити вікна уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: